Bakalář - Pre-Med (Allopathic

Anderson University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář - Pre-Med (Allopathic

Anderson University

Anderson University nabízí programy před zdravotnictvím pro studenty, kteří touží po kariérech v medicíně, fyzické a profesní terapii, stomatologii, asistenta lékaře, farmacie, chiropraktiku, optometrii, podiatrii a veterinární medicíně. Individuální programy jsou určeny studentům, kteří chtějí vstoupit do jiných zdravotnických povolání, které nejsou uvedeny výše.

Ačkoli většina studentů před zdravotnickým povoláním, kteří se věnují biologii, biochemii nebo chemii, může být ve většině případů zvolena jakákoli hlavní, pokud jsou splněny konkrétní požadavky na zdravotní programy a kurzy. Délka a konkrétní kurz pro každý program je variabilní v závislosti na oboru a vybrané odborné škole. Každý předprofesní program je navržen tak, aby poskytoval studentu širokou, křesťanskou a liberální příležitost k přípravě na služby v oblasti zdraví.

Studenti, kteří mají zájem o určitý program před zdravotnictvím, by se měli obrátit na ředitele pre-zdravotnických odborných programů, aby získali více informací a / nebo se obrátili na příslušného poradce v této profesi.

Pre-Med (alopatické

Pre-med program je čtyřletý program ukončený v bakalářském stupni. Příprava na kurz musí obsahovat ročník obecné biologie, obecné chemie, organické chemie a obecné fyziky. Studentům se doporučuje, aby přijali více než minimální množství biologie a chemie, aby byli konkurenceschopní na kvalifikaci MCAT a aby byl první rok lékařské školy zvládnutelnější. Kurzy matematiky, komunikačních dovedností a různých umění a humanitních věd budou vyžadovat některé lékařské školy.

Postgraduální práce: Alopatické a osteopatické lékařské fakulty poskytují čtyřleté učební osnovy, které udělují titul doktor medicíny, MD a DO. Absolventi pak mohou rozšiřovat, aby strávili dva až osm let v rezidenci v závislosti na oblasti specializace.

Úspěch

Úspěch programů Anderson University před zdravotnictvím se dá měřit různými způsoby. Univerzita má v posledních 15 letech vynikající umístění v oboru, přičemž přibližně 85 až 90 procent studentů, kteří se přihlásili k přijímání odborných programů, bylo přijato. Z těch studentů, kteří obdrželi silné doporučení výboru, bylo v zásadě přijato 100 procent. Mnoho našich studentů za posledních 15 let bylo v horních 10 procent svých tříd odborné školy po ukončení studia na svých školách.

Vybavení

Zařízení Hartung Hall, ve kterém sídlí vědecká oddělení, získala expanzi a obnovu ve výši 5 milionů dolarů a 30 000 čtverečních stop, aby se stala nejmodernějším vědeckým zařízením. Nové učebny a kvalitní přístrojové vybavení činí Anderson University jedním z nejlepších studijních příležitostí pro studenty, kteří hledají kvalitní vzdělání v intimním prostředí. Studenti AU vědy mají mnoho příležitostí k praktickému ovládání typů přístrojů, které se obvykle nacházejí ve velkých výzkumných centrech světa.

Stáže

Mnoho studentů se účastní letních stáží podporovaných různými univerzitami, průmysly a vládními agenturami. Ty poskytují vynikající příležitosti pro studenty, aby byli vystaveni životnímu prostředí, které doufají, že vstoupí během několika let. Někteří studenti se účastní misijních programů různých délek, které umožňují prozkoumat servisní projekty související s jejich oborem zájmu. Fakultní a ostatní univerzitní pracovníci spolupracují se studenty na individuálním základě za účelem usnadnění interních zkušeností.

Umístění

Téměř všichni studenti, kteří se ucházejí o odborné školy, aby se mohli věnovat kariéře v oblasti zdravotnictví a kteří udržují GPA 3,5 nebo vyšší, jsou přijímáni. Celková míra přijetí studentů AU je přibližně 85 procent.

Mezinárodní zkušenosti

Tri-S (Study, Serve, Share) je univerzita-sponzorovaný program, který posílá studenty z celého světa do služby a zkušenosti učení. Sponzorství školy snižuje cenu každé cesty na zlomek obvyklých nákladů. Vzhledem k rozmanitosti programu by student mohl být každý rok na jiném kontinentu. Nedávné cesty zahrnují cestování do Hongkongu, kde pracujeme v nemocnici pro duševně nemocné, poskytujeme zdravotní péči v Africe a Jižní Americe, pracujeme v kostele v Jamajce, vyučujeme biblickou školu v Anglii, cestujeme po Austrálii a sloužíme umírajícím a opuštěným v Kolkata, Indie.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace January 16, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Anderson, Indiana
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Anderson, Indiana
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu