Bakalář porodnictví (bmid)

Všeobecné informace

12 dostupných umístění

Popis programu

Bakalář porodnictví (BMID)

Umístění:

  • Casuarina Campus
  • Externí studie

Bakalář porodnictví je především pro studenty se sídlem v Severním teritoriu kvůli požadavku zajistit kontinuitu porodních asistentek péče. Domorodé ženy se důrazně doporučuje použít. Mezistátní studenti by měli být vědomi toho, že je stále obtížnější získávat klinické umístění v jiné než NT jurisdikcích.

Podpořeno rámce ženy soustředěné péče, a podpořen zásadami primární zdravotní péče, bakalář porodnictví je 3 roky na plný úvazek stupeň, který připravuje studenty na práci jako profesionální a moderní porodní asistentky v různých kontextech péče.

Kurz učební plán odráží filozofii, která Porodní asistentka je profese v jeho vlastní pravý, a poskytuje příležitostí ke vzdělávání s cílem připravit každý absolvent fungovat jako bezpečný a kompetentní porodní asistentky.

Absolventi tohoto kurzu budou moci požádat o registraci podle ošetřovatelství a porodní asistence rady Austrálie (NMBA) pro přístup k činnostem porodní asistentky v jakémkoliv stavu nebo na území Austrálie.

Trestní Historie Check: Studenti budou muset každoročně předkládat vnitrostátním rejstříku trestů Kontrola před zahájením umístění.

Požadavky na přijetí

Australan jihu Terciární Přijímací středisko (SATAC) přijímá a zpracovává žádosti o přijetí k Charles Darwin vysokoškolské vzdělávání potenciálních studentů.

Dodatečné požadavky pro přijetí

Zapsané sester a nemocniční-cvičil registrovaných všeobecných sester musí zajistit, aby správně odpovědět na otázku týkající se kojení aktuální certifikát cvičit při použití na SATAC je UniWeb. SATAC se pokusí potvrdit svou registraci na on-line registru dané sester rady, ale pokud SATAC není schopen tak učinit, budou žadatelé vyzváni, aby předložila ověřenou kopii svého certifikátu.

Budou žadatelé drží bakaláře ošetřovatelství stupně, ale kteří si nechat své ošetřovatelské registrační prodleva a které nebyly součástí ošetřovatelské pracovní síly v posledních pěti letech bude muset poskytnout písemné doklady o předchozí registraci od příslušných zdravotních sester Board

Anglický jazyk Požadavky pro zahraniční studenty

Kontaktujte nás pro více informací.

Profesionální Uznání

Absolventi tohoto kurzu budou moci požádat o registraci podle ošetřovatelství a porodní asistence rady Austrálie (NMBA) k činnostem porodních asistentek.

Poslední aktualizace Zář 2015

Informace o škole

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Čtěte více

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Méně
Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Sydney , Melbourne + 11 Více Méně