Bakalář Pedorthics

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář Pedorthics

Southern Cross University

Chtěli jste někdy být na špici profese? Pedorthics je nově spojená zdravotní specializace, která se zaměřuje na biomechaniky a zlepšuje funkci nohou, aby podpořila lepší mobilitu.

Náš bakalář Pedorthics , jediný stupeň svého druhu, který nabízí univerzita v Austrálii, vás připravuje na kariéru jako odborník v oblasti navrhování a výroby obuvi a ortoptiky, aby maximalizoval výkon nohou a léčil podmínky dolních končetin. Studenti se seznámí se zdravotními podmínkami, které mají vliv na nohy, mechanika chůze, podnikání, návrh obuvi a výroba obuvi.

Southern Cross University nabízí zaměření na výuku založenou na problémech v malých skupinách a zkušenostní učení, poskytuje zcela nové laboratoře na akademické půdě a usnadňuje praktická umístění v celé řadě zdravotních prostředí.

Absolventi budou mít příležitost pracovat v řadě odvětví, včetně zdravotních postupů, sportovního odvětví, zdravotního postižení nebo módní obuvi.

Kariérní možnosti

Jako pedortista - odborník na zdravotnictví, který se specializuje na zlepšení lidského pohybu, zejména chůze a lepší nohy. Podřízený vede komplexní posouzení, které může vést k výrobě opravné obuvi, ortéz nebo jiných podpůrných zařízení. Pedorthists pracují s dospělými, dětmi, postiženými a sportovci. Mohou také využít své dovednosti k tomu, aby vytvořily pohodlnou módní obuv.

Mezi typické příklady kariéry patří:

Práce s dospělými - řešení spojené bolesti z nohou, kolena a zády problémy zlepšit kvalitu života.

Péče o diabetiky - kde může korekce a řízení nohou v obuvi a ortézách zabránit ztrátě končetiny.

Zdravotnické služby pro osoby se zdravotním postižením - kde správná obuv, ortézy a podpora jsou zásadní pro zajištění nejlepších výsledků a pro minimalizaci zhoršení funkce a zlepšení pohodlí.

Design a výroba obuvi - pro ty, kteří mají zájem o obuv módy, používejte své předzvěstové know-how, aby se módní obuv stala jedinečnou, ale pohodlnou.

Pediatrie - pomáhá batolatům a dětem pomoc se správnou obuví a ortézy.

Sportovní průmysl - kde interakce obuvi a ortéz pomáhá sportovcům v plném výkonu. Mnoho vážných a profesionálních sportovců má své ortézy a obuv jemně laděné podle svých potřeb.

Mezinárodní studium pedagogických pracovníků může otevřít pracovní příležitosti v zahraničí, protože studenti budou vystaveni řadě mezinárodních kontaktů.

Profesionální rozpoznávání

Tento kurz má prozatímní akreditaci s Pedorthic asociace Austrálie až do dokončení prvního absolventského cyklu v roce 2019. Jakmile je plně akreditován, udělí absolventům možnost absolvovat praxi jako profesionální pedortisté, stát se členy asociace a objeví se v Australském registru pedorthistů .

Pracovní umístění

Během kurzu získají studenti pracovní zkušenosti s uplatněním svých dovedností a znalostí. V průběhu tří let absolvují přibližně 1000 hodin odborného umístění v různých prostředích.

Pracovní stáže vyžadují, aby studenti splnili určité předpoklady před absolvováním stáže. Před podáním tohoto kurzu zvážit důležité informace týkající se těchto požadavků na adrese www.scu.edu.au/healthplacements.

Hlavní obory studia

Kurz rozvíjí komplexní znalosti a související dovednosti v této nové spojenecké zdravotnické profesi. Studenti jsou představováni péči o nohy jako požadavek na nezávislost a mobilitu. Studie zahrnují učení o zdravotních problémech spojených s konstrukcí a výrobou nohou a obuvi.

Metody hodnocení

V tomto kurzu se používají různé metody hodnocení, včetně krátkodobých zkoušek, krátkých odpovědí, eseje, případových studií, konzultací a workshopových prezentací, debat, písemných úkolů, simulací a testování klinických dovedností.

V klinických podmínkách jsou vyžadovány klinické e-portfolia, reflexní cvičení a hodnocení klinické kompetence.

Pro každou jednotku jsou obvykle dva až tři vyhodnocovací položky.

Metody výuky

Studenti na kampusu se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně přednášek, konzultací, online aktivit a videokonferenčních nebo podcastových virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

Naše online studijní volba je vysoce interaktivní a usiluje o podporu spolupráce a pocitu komunity. Studenti mohou získat kombinaci podcastů nebo videonahrávkových přednášek, elektronických studijních materiálů, workshopů, online diskusních fór a virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
26,400 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Bilinga, Queensland
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022