Máte vášeň pro záchranu lidských životů?

Náš Bakalářské ošetřovatelské vědy Program zmocní vás učinit správná rozhodnutí pro zlepšení zdraví svých pacientů. Program pomůže vám získat všechny dovednosti potřebné pro vedení, podpora, léčba a rehabilitace pacientů vám sloužit. Jako jedna z nejdéle běžící programy v St Theresa International College, budete mít možnost učit se od naší dobře zkušený a dobře-proslulý fakulty v opravdu inspirující prostředí.

Co se naučím?

Tento program je zaměřen na přípravu zdravotní sestry z různých zdravotnických zařízeních - z nemocnic a klinik, do soukromých praxí a agentur Společenství. Musí vám pomohou získat znalosti a dovednosti potřebné k významně přispět k profesi ošetřovatelky, aby se dosáhlo optimálního zdraví obyvatelstva.

Součástí osnov je biologický a filozofický základ s důrazem na rozvoj zdravotní péče a zapojení komunity. Kurzy jsou dodávány naší celostátně uznávané fakulty a využívá našich vynikajících laboratoří a nemocnic simulačních zařízení.

V celém programu, budete ponoří do praktického výcviku navržen tak, aby fyzicky, mentálně, emocionálně, sociálně i duchovně formovat vás do vysoce kvalifikovaného ošetřovatelského profesionála. Vaše Praktikum kurzy musí být umístěna na mnoha nemocnicích, kde budete získávat základní zkušenosti on-the-job. Četné školní aktivity jsou uspořádány pro vás rozvíjet týmové pracovní dovednosti, které jsou nezbytné pro efektivní a účinnou léčbu pacientů.

V prvním roce tohoto programu, budete se ponoří do intenzivního anglické jazykové přípravy, které budou mít zásadní význam pro efektivní komunikaci a spolupráci s nadnárodními pacientů, zdravotnických pracovníků a tvůrců politik.

V posledním roce programu, budete muset absolvovat 6-týdenní stáž na nemocničních odděleních nebo odděleních vašeho výběru. Zde se naučíte pracovat s pacienty všech věkových skupin a kulturních prostředí po celou dobu jejich cestě k uzdravení.

Možnosti jsou nekonečné

Po absolvování programu bude jste získali všechny potřebné znalosti a zkušenosti potřebné předat oficiální Nurse Licensing zkoušku. Více než 70% našich absolventů v roce 2014 úspěšně prošel jejich licenční zkoušku ve svém prvním pokusu s 100% z nich zajistit pracovní místa na předních institucí.

Jsme hrdí na to, že studenti Fakulty ošetřovatelství jsou v takových požadavků, které mnoho známých nemocnic po celém Thajsku by jí poskytlo pracovní smlouvy / stipendia pro vybrané 3. a 4. ročníku vysokoškoláci.

Kariéra

 • Zdravotní sestra na veřejných nebo soukromých nemocnic
 • Occupational zdravotní sestra zdravotní sestry pro speciální agentur, jako Centra pro kontrolu a prevenci nemocí
 • Zdravotní sestra pro zdravotní péči, jako jsou kliniky, kosmetický salón a kojenecké sociální péče center
 • Ošetřovatelská akademická pro vzdělávací ústavy

Akreditace

Naše Bakalářské ošetřovatelské Science programu je schválena a akreditován Thajska ošetřovatelství a porodní asistence Rady a Úřadu vysokého školství komise. Neustále spolupracujeme s thajským ošetřovatelství a porodní asistence Radu, aby zvýšila kvalitu programu, a aby se zajistilo, že naše kojící absolventi jsou schopni vést poskytování vysoce kvalitní zdravotní péči na světové společenství.

Uzavřeli jsme partnerství s řadou nemocnic a zdravotních středisek spojit naše talentované studenty ošetřovatelských stáže v Thajsku dynamického zdravotnictví. Je to naše čest a privilegium pracovat s těmito pozoruhodných organizacemi při nabízení tuto důležitou příležitost k reálném světě praxi pro naše studenty.

Před instalací

 • Žadatelé musí mít dokončenu vysokou školu (M.6) nebo ekvivalent - obor vědy a matematiky.
 • Žadatelé by měli mít uspokojivé znalosti anglického jazyka.
 • Žadatelé musí být dobré morálního charakteru a duševní schopnosti, a žádné nakažlivých chorob.
 • Nesmí být menší než 155 cm. vysoký a váží více než 40 kg.

Žadatelé by měli předat k nám na níže uvedené dokumenty:

 • Vyplněná žádost a poplatek.
 • Ověřená kopie oficiální přepis záznamů.
 • Ověřená kopie občanského průkazu nebo cestovního pasu.
 • Dva (2) v nedávné době užíval 2 x 2 palce fotografie.
 • Ověřená kopie certifikátu změna názvu (pokud existuje).
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z St. Theresa International College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
576,400 THB
Mezinárodní 586.281 THB
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date