Bakalář ošetřovatelství předběžné registrace (bnur)

Všeobecné informace

12 dostupných umístění

Popis programu

Bakalář ošetřovatelství předběžné registrace (BNUR)

Umístění:

  • Alice Springs Campus
  • Batchelor
  • Casuarina Campus
  • Externí studie

Podpůrná Principy komplexní primární zdravotní péči, a to: kulturní bezpečnost v praxi, zejména za účelem řešení potřeb domorodém a multi-kulturních Australanů; uznává hodnotu pomocí zdravotního přístupu obyvatel pro prevenci, včasnou detekci a zvládání chronických onemocnění; poskytování odpovídající péče založené na důkazech; a schopnost pracovat v multi-disciplinární týmy je zakotven v průběhu bakalářského programu Ošetřovatelství v obou obsahu a posouzení. Tyto zásady spojené se vzděláváním v rozsahu jádra znalostí a odborných technických ošetřovatelských dovedností, zajistí, že absolventi mohou získat a aplikovat znalosti a informace, které vhodně a eticky reagovat na potřeby různých populací a fungovat profesionálně jako registrovaná zdravotní sestra v regionálním a globálním kontextu ,

Jednotky v tomto kurzu mohou být nabízeny buď interní nebo externí formě studia. Ne všechny jednotky jsou nabízeny v obou režimech. Všichni studenti se musí zúčastnit a složit jeden týden Klinická Teaching blok za každý rok přepočteném studia na buď Casuarina nebo Alice Springs kampusy univerzity.

Klinické Výuka Bloky mohou konat mezistátní čas od času v závislosti na zaměstnance a dostupnosti místo a studentské čísel. Klinické Výuka Bloky držené mezistátní jsou k dispozici pouze pro studenty, kteří žijí v tomto státě nebo území. Všechny ostatní studenti jsou povinni absolvovat Klinické výukových bloků buď na Casuarina nebo Alice Springs kampusy univerzity. Studenti se také musí absolvovat klinické umístění jednotek. Klinické umístění jednotky závisí na dostupnosti umístění se schválenými poskytovateli zdravotní péče. Zatímco univerzita bude snažit umístit studenty v průběhu semestru, ve kterém jsou zapsáni a co nejblíže k jejich semestrální adresu jak je to možné, toto nemůže být zaručena. Je to požadavek na hřiště, které studenti navštěvují jen klinické stáže v době a na místě schváleném CDU. Neuznání sjednáno umístění bude mít za následek opožděné progrese a absolvování tohoto kurzu.

Zapsané zdravotní sestry s aktuálním certifikátem vykonávat praxi obdrží ocenění za některých jednotek.

Tento kurz je vhodný pro nemocniční vyškolený registrovaných zdravotních sester s aktuálním certifikátem cvičení a ty, které drží bakaláře ošetřovatelství stupně, ale kteří si nechali své ošetřovatelské registrační propadají a kteří nebyli součástí ošetřovatelské pracovní síly v posledních pěti letech také. Žadatelé v jedné z těchto kategorií budou také získat úvěr u některých jednotek.

Kurz bude mít řadu flexibilních možností dodání multi modální, která bude zahrnovat workshopy, Learnline, face-to-face doručení a externí.

Trestní Historie Check: studenti budou mít povinnost předkládat roční vnitrostátním rejstříku trestů Kontrola před zahájením umístění.

Studenti musí doložit, že splnili všechny University a státní / území pre-klinické požadavky, než budou moci podniknout ty jednotky, které zahrnují klinické umístění. Tyto požadavky zahrnují, ale nejsou omezeny na, požadavky na očkování, Senior First Aid kvalifikaci, roční záznam v trestním rejstříku kontroly a / nebo pracujících s dětmi vůle a / nebo fitness do praxe požadavky.

Požadavky na přijetí

Jižní australský terciální Přijímací středisko (SATAC) přijímá a zpracovává žádosti o přijetí k Charles Darwin vysokoškolské vzdělávání potenciálních studentů.

Zapsané sester a nemocniční-cvičil registrovaných všeobecných sester musí zajistit, aby správně odpovědět na otázku týkající se kojení aktuální certifikát cvičit při použití na SATAC je UniWeb. SATAC se pokusí potvrdit svou registraci na on-line registru dané sester rady, ale pokud SATAC není schopen tak učinit, budou žadatelé vyzváni, aby předložila ověřenou kopii svého certifikátu.

Žadatelé, kteří jsou držiteli bakalářský Ošetřovatelství stupně, ale které si nechal své ošetřovatelské registrační prodleva a které nebyly součástí ošetřovatelské pracovní síly v posledních pěti letech bude muset poskytnout písemné doklady o předchozí registraci od příslušných zdravotních sester rady.

Anglický jazyk Požadavky pro zahraniční studenty

Kontaktujte nás pro více informací.

Profesionální Uznání

Absolventi tohoto kurzu mají nárok požádat o registraci s ošetřovatelství a porodní asistence rady Austrálie.

Poslední aktualizace Zář 2015

Informace o škole

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Čtěte více

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Méně
Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Sydney , Melbourne + 11 Více Méně