Bakalář ošetřovatelství - příprava Druhá položka

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

unbh01

Naše partnerství

Humber je hrdá na svou spolupráci s University of New Brunswick - obě instituce mají dlouholeté tradice excelence v oblasti vzdělávání sester v Kanadě.

Entry Program Druhá

Bakalář Ošetřovatelství - Program Druhá položka Příprava nabízí studentům s minimální GPA 3.0 ve minimálně 60 hodin úvěru univerzitních kurzů stezku do ošetřovatelské profese. Vezmeme-li v úvahu předchozí učení jedince a po dokončení přípravného semestru, Bachelor ošetřovatelky - Program Druhá položka Příprava umožňuje studentům dokončit osnovy za dva roky.

Vstupné do Bachelor of Nursing - Program Druhá položka Příprava je dvoustupňový proces. První studenti jsou přijati do přípravného semestru, nabídl od září do prosince, se skládá z pěti předmětů:

 • Úvodní psychologie
 • Úvodní Statistics
 • Anatomie člověka
 • Patofyziologie
 • Mikrobiologie

Zadruhé, studenti musí udržovat známku nejméně 74 procent v každém přípravného kurzu, aby mohly být přijat do bakalářského programu Ošetřovatelství - Druhá položka Příprava. Studenti, kteří mají všechny přípravné kurzy na univerzitní úrovni, může být přijat přímo do Bachelor of Nursing - program Second Entry. Relevantní, dobře-obešel učební plán se zaměřuje na roli sestry v komunitní / veřejného zdraví, primární zdravotní péči a akutní péče nastavení. Všechno na plný úvazek fakulty držet magisterský titul nebo vyšší.

Požadavky na přijetí

 • Dokončil tří nebo čtyřletý vysokoškolské vzdělání s 3,0 nebo 74 procent stupeň průměr bodu (GPA) nebo vyšší. Pro uchazeče, kteří absolvovali více než 60 hodin úvěru, bude vstupné průměr se vypočítá na základě posledních 60 hodin úvěru samozřejmě práce. Stupně pro všechny kurzy přijatá v rámci semestru budou zahrnuty do tohoto výpočtu, i když to má za následek delší než 60 hodin úvěru požadavek. Žadatelé, kteří nedokončili tří- nebo čtyřleté vysokoškolské vzdělání, ale kteří mají vysokoškolské 60 kreditních hodin s 3,0 nebo 74 procent GPA nebo vyšší, může být také považována za vstupné. Všechny mezinárodní pověření musí být hodnoceny podle schváleného pověření službou, a musí poskytovat vyhodnocení Samozřejmě-by-kurzu. Všechny mezinárodní pomaturitní dokumenty musí být hodnoceny World Education Services (WES), Kanada. University of New Brunswick vyžaduje hodnotící balíček ICAP, který je poskytován WES. Všechny mezinárodní pověření středních škol musí být hodnoceny ICAS.
 • Minimální značka 70 procent v platové třídě 12 English (ENG4U), Grade 12 Chemie (SCH4U), Biologie (SBI4U) a jakýkoli Grade 12 U-level matematiky nebo ekvivalentní.

Všichni uchazeči, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí splňovat Humber angličtina jazykové znalosti zásad.

Výběr: Výběr Vstupné je založen na akademických kritérií uvedených. Splnění minimální požadavky na způsobilost nezaručuje vstup.

Bakalář Ošetřovatelství programu je úplný program zveřejnění. Žadatelé musí zveřejnit a zajistit akademické přepisy pro všechny kurz práce dokončené v postsecondary (vysokou školu nebo univerzitu) úrovni. Je zapotřebí zveřejňování a dokumentace pro všechny obory, včetně těch, které vedou k dokončeného pověření, kde byl úvěr nebylo uděleno, a kde akademická práce nebyla týkající se oboru ošetřovatelství. Nezveřejnění předchozí vyšší odborné práce v kurzu je považován akademik trestný čin a může mít za následek odstoupení od programu.

Další požadavky

Následující požadavky musí být splněny při přijetí do programu před prvním klinickým umístění. Klinická umístění nebude povoleno, pokud jsou všechny požadavky nejsou splněny. Podrobnosti jsou vymezena všechny požadované dokumenty a jak ověřit tyto požadavky lze nalézt na požadavcích Pre-umístění.

Vzhledem k rozmanitosti klinických míst a možných změn v legislativě, požadavky mohou být změněny. Studenti by měli vždy zkontrolovat pole / Clinical Placement.

 • Absolventi, kteří si přejí být zaregistrována, budou požádáni kolegium sester Ontaria podepsat prohlášení o jejich stavu, pokud jde o:
  • občanství / trvalý pobyt / imigrace
  • jakékoliv odsouzení za trestný čin nebo přestupek podle zákona o narkotických Control nebo zákona o Food and Drug
  • být předmětem řízení ve vztahu k profesionální pochybení, nezpůsobilosti nebo neschopnosti v Ontariu v jiném zdravotnického povolání nebo v jiné jurisdikci v ošetřovatelství nebo v jiné zdravotnické povolání
  • duševní či fyzickou poruchou, což je žádoucí ve veřejném zájmu, aby osoba, která není praxe ošetřovatelství.

Tyto podmínky budou platit i po celou dobu programu.

V profesi

Praxe ošetřovatelky se značně liší od jedné země do druhé. V Kanadě, pečovatelské byla profesi po mnoho let a existují podobnosti v ošetřovatelské vzdělání a praxi mezi Kanadě, Velké Británii, Austrálii a Spojených státech amerických.

Vaše kariéra

Ontario vláda, která již dříve oznámila, že utratí 500 milionů $ přidat 9000 více zdravotních sester do systému zdravotní péče tím 2011/2012, rovněž stanovila za cíl zvýšit zaměstnanost na plný úvazek pro zdravotní sestry. Po absolvování tohoto programu, způsobilé studenti si mohou vybrat z provinčních, národních a mezinárodních umístění v komunitě / veřejného zdraví, primární zdravotní péče nebo nastavení akutní péče. Způsobilé studenti mohou rovněž usilovat o postgraduální vzdělání.

Právo Fit

Vy jste vůdce, který se daří v prostředí pro spolupráci? Jste adaptabilní? Můžete myslet na nohy? Máte-li zájem v oblasti biologických věd, terapeutické interakce a nyní se stále učit, můžete mít velmi placenou kariéru v ošetřovatelství před vámi.

Praxe ošetřovatelky .....

Dovednosti, které vám pomohou v ošetřovatelství Kariéra

 • schopnost kriticky posoudit sami
 • stanovení priorit
 • Schopnost být flexibilní
 • komunikační dovednosti
 • Anglické čtení a psaní (min. Třída 12)
 • základní výpočty matematiky (Take online test "To kvíz" posoudit sami)
 • slovní dovednosti zpracování / počítačové
 • zdravý rozum / úsudek
 • splatnost
 • smysl pro sociální spravedlnost
 • riskování
 • týmový hráč
 • zvládání stresu
 • smysl pro humor
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Humber, a member of Polytechnics Canada, is committed to student success through excellence in teaching and learning. Humber's broad range of career-focused credentials include: bachelor degrees, dipl ... Čtěte více

Humber, a member of Polytechnics Canada, is committed to student success through excellence in teaching and learning. Humber's broad range of career-focused credentials include: bachelor degrees, diplomas, certificates, and postgraduate certificates. We also offer apprenticeship training. With 160 full-time programs and 200 continuing educations programs to choose from, the 27,000 full-time and 56,000 part-time students of Humber have access to many opportunities for continuous learning... Méně
Toronto , Fredericton + 1 Více Méně