Bakalář Ošetřovatelství, Všeobecná zdravotní sestrou

Stručné informace o programu

Typ studia: Bakalářské studium
Doba trvání: 4 roky
Stupeň: Bakalář ošetřovatelství
Kvalifikace: Všeobecná zdravotní sestrou
Kreditů: 240Curriculum

Studenti začínají svá studia na univerzitě s obecným tématům a zaměřit se více na ošetřovatelství jak jejich studie pokračovat. Velký důraz je kladen na klinické praxe a práci s pacienty. LSMU nemocnice, Kaunas Červený kříž Ošetřovatelství a paliativní péče nemocnice, Kaunas Clinical Hospital, Kaunas vývoj dítěte nemocnice a dětské mentální retardace Centre představují vynikající prostředí pro získávání praktických dovedností.

Výukové metody

Proces Studie je rozdělena do semestrů a skládá se z přednášek, seminářů, praktických cvičení a self-studium. Ošetřovatelství Program na bakalářské úrovni je modul-umístěný, které umožňují lepší učení a odpovídají standardům EU pro ošetřovatelství. Hlavní důraz je kladen na kvalifikace požadované pro oboru.Fakulta ošetřovatelství

Fakulta ošetřovatelství nabízí celou škálu vysokoškoláka a postgraduální studijní programy a zajišťuje, že studenti získají potřebnou kvalifikaci a profesionální identity. Oddaný, různorodé a odborní pracovníci na výuku a výzkumné pracovníky, aby významně přispět k poznání, politik v oblasti zdraví a budoucí praxi.


Četné mezinárodní vztahy na Fakultě má neustále posíleny, doplňován a poctěn. Sítě, výzkumné projekty, studentské a výměny učitelů programy, stejně jako krátké návštěvy a intenzivní programy v rámci Evropy a zámoří jsou součástí každodenního života fakulty.


Fakulta ošetřovatelství byla založena v roce 1990. V roce 1999 se stala první a dosud jediný litevský fakultou ošetřovatelství nabídnout program PhD v ošetřovatelském výzkumu.
Fakulta se skládá ze 2 kateder

a 2 klinických oddělení, a má 600 studentů. Kurzy jsou k dispozici v litevském jazyce (praktický trénink pro zahraniční studenty LLP / Erasmus může být veden v angličtině). Vysokoškolák pečovatelské kurzy budou k dispozici pro mezinárodní studenty v angličtině již od roku 2013.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Lithuanian University of Health Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
5,500 EUR
Každoroční
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date