Bakalář ošetřovatelství, lékařská praxe sestra

Lithuanian University of Health Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář ošetřovatelství, lékařská praxe sestra

Lithuanian University of Health Sciences

Bakalář Ošetřovatelství, Všeobecná zdravotní sestrou

Stručné informace o programu

Typ studia: Bakalářské studium
Doba trvání: 4 roky
Stupeň: Bakalář ošetřovatelství
Kvalifikace: Všeobecná zdravotní sestrou
Kreditů: 240Curriculum

Studenti začínají svá studia na univerzitě s obecným tématům a zaměřit se více na ošetřovatelství jak jejich studie pokračovat. Velký důraz je kladen na klinické praxe a práci s pacienty. LSMU nemocnice, Kaunas Červený kříž Ošetřovatelství a paliativní péče nemocnice, Kaunas Clinical Hospital, Kaunas vývoj dítěte nemocnice a dětské mentální retardace Centre představují vynikající prostředí pro získávání praktických dovedností.

Výukové metody

Proces Studie je rozdělena do semestrů a skládá se z přednášek, seminářů, praktických cvičení a self-studium. Ošetřovatelství Program na bakalářské úrovni je modul-umístěný, které umožňují lepší učení a odpovídají standardům EU pro ošetřovatelství. Hlavní důraz je kladen na kvalifikace požadované pro oboru.Fakulta ošetřovatelství

Fakulta ošetřovatelství nabízí celou škálu vysokoškoláka a postgraduální studijní programy a zajišťuje, že studenti získají potřebnou kvalifikaci a profesionální identity. Oddaný, různorodé a odborní pracovníci na výuku a výzkumné pracovníky, aby významně přispět k poznání, politik v oblasti zdraví a budoucí praxi.


Četné mezinárodní vztahy na Fakultě má neustále posíleny, doplňován a poctěn. Sítě, výzkumné projekty, studentské a výměny učitelů programy, stejně jako krátké návštěvy a intenzivní programy v rámci Evropy a zámoří jsou součástí každodenního života fakulty.


Fakulta ošetřovatelství byla založena v roce 1990. V roce 1999 se stala první a dosud jediný litevský fakultou ošetřovatelství nabídnout program PhD v ošetřovatelském výzkumu.
Fakulta se skládá ze 2 kateder

a 2 klinických oddělení, a má 600 studentů. Kurzy jsou k dispozici v litevském jazyce (praktický trénink pro zahraniční studenty LLP / Erasmus může být veden v angličtině). Vysokoškolák pečovatelské kurzy budou k dispozici pro mezinárodní studenty v angličtině již od roku 2013.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
5,500 EUR
Každoroční
Information
Deadline
Locations
Litva - Kaunas, Kaunas County
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Litva - Kaunas, Kaunas County
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu