Přečtěte si oficiální popis

Od roku 2017 bude Aquinas College nabízet nový Specialista na dětský život hlavní, Připravit studenty na uspokojení potřeb kojenců, dětí, dospívajících a jejich rodin, kteří čelí lékařským postupům nebo vývojovým rizikům.

Multidisciplinární studium připraví studenty na zvládnutí mnoha důležitých povinností, jako je vzdělávání dětí v rozvojově vhodné terminologii o postupech, diagnostice nebo léčbě a práce s rodinou na podporu jejich potřeb. V politickém prohlášení z Americké akademie pediatrie z roku 2014 "Podpora dětského života specialista snižuje sedaci, náklady na radiaci tím, že zvyšuje schopnost zvládat bolestivé léčebné postupy a pomáhá snížit strach a úzkost." Studenti se také naučí používat terapeutické hry a poradenské techniky Snížit strach a bolest a jak hrát klíčovou komunikační roli v interdisciplinárním týmu a nabídnout jednotnější přístup k oživení dítěte.

Studenti, kteří mohou být vhodní pro program:

  • Zájem o pomoc ostatním
  • Staženo na lékařskou oblast
  • Soucitný
  • Emocionálně inteligentní
  • Může se dobře vztahovat k dětem a dobře se s nimi soustředit

Poptávka po odborných pracovnících v oblasti dětského života pokračuje v růstu. Více než 3 000 pracovních míst na téma "Child Life Specialist" je v současné době k dispozici pouze na stránkách indeed.org. Očekává se, že pracovní příležitosti pro tuto pozici se v tomto příštím roce zvýší o 12 až 15%. Ačkoli plat se bude lišit v závislosti na umístění, očekávání platů pro specialisty v oblasti života v dětství se pohybuje od 40 do 60 000 dolarů / rok a poskytuje velké výhody. Absolventi tohoto nového kandidáta budou hledat pracovní místa v nemocnicích, dětských pracovištích, pohotovostních stáních, zubních ordinacích, komunitních programech a dalších zdravotních a komunitních zařízeních, která pracují s dětmi.

Aquinas patří mezi jen několik vysokých škol v celé zemi a nabízí program specifický pro specializaci dětského života. Program je umístěn v oddělení psychologie a poradenství a nabízí 3 samostatné tratě, které nejlépe vyhovují studentům, kteří mají různé vzdělávací zkušenosti. Pedagogičtí, sociologičtí a ošetřovatelští studenti budou také oprávněni dokončit program certifikace života dětí tím, že absolvují nezbytné kurzy, které budou nezávislé na jejich hlavních požadavcích. Stupeň také splňuje a překračuje standardy pro certifikaci života dětí, což zaručuje, že absolventi jsou dobře vybráni k tomu, aby mohli začít pracovat v terénu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Aquinas College »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date