Bakalář na specializaci v dětském životě

Aquinas College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář na specializaci v dětském životě

Aquinas College

Od roku 2017 bude Aquinas College nabízet nový Specialista na dětský život hlavní, Připravit studenty na uspokojení potřeb kojenců, dětí, dospívajících a jejich rodin, kteří čelí lékařským postupům nebo vývojovým rizikům.

Multidisciplinární studium připraví studenty na zvládnutí mnoha důležitých povinností, jako je vzdělávání dětí v rozvojově vhodné terminologii o postupech, diagnostice nebo léčbě a práce s rodinou na podporu jejich potřeb. V politickém prohlášení z Americké akademie pediatrie z roku 2014 "Podpora dětského života specialista snižuje sedaci, náklady na radiaci tím, že zvyšuje schopnost zvládat bolestivé léčebné postupy a pomáhá snížit strach a úzkost." Studenti se také naučí používat terapeutické hry a poradenské techniky Snížit strach a bolest a jak hrát klíčovou komunikační roli v interdisciplinárním týmu a nabídnout jednotnější přístup k oživení dítěte.

Studenti, kteří mohou být vhodní pro program:

  • Zájem o pomoc ostatním
  • Staženo na lékařskou oblast
  • Soucitný
  • Emocionálně inteligentní
  • Může se dobře vztahovat k dětem a dobře se s nimi soustředit

Poptávka po odborných pracovnících v oblasti dětského života pokračuje v růstu. Více než 3 000 pracovních míst na téma "Child Life Specialist" je v současné době k dispozici pouze na stránkách indeed.org. Očekává se, že pracovní příležitosti pro tuto pozici se v tomto příštím roce zvýší o 12 až 15%. Ačkoli plat se bude lišit v závislosti na umístění, očekávání platů pro specialisty v oblasti života v dětství se pohybuje od 40 do 60 000 dolarů / rok a poskytuje velké výhody. Absolventi tohoto nového kandidáta budou hledat pracovní místa v nemocnicích, dětských pracovištích, pohotovostních stáních, zubních ordinacích, komunitních programech a dalších zdravotních a komunitních zařízeních, která pracují s dětmi.

Aquinas patří mezi jen několik vysokých škol v celé zemi a nabízí program specifický pro specializaci dětského života. Program je umístěn v oddělení psychologie a poradenství a nabízí 3 samostatné tratě, které nejlépe vyhovují studentům, kteří mají různé vzdělávací zkušenosti. Pedagogičtí, sociologičtí a ošetřovatelští studenti budou také oprávněni dokončit program certifikace života dětí tím, že absolvují nezbytné kurzy, které budou nezávislé na jejich hlavních požadavcích. Stupeň také splňuje a překračuje standardy pro certifikaci života dětí, což zaručuje, že absolventi jsou dobře vybráni k tomu, aby mohli začít pracovat v terénu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Grand Rapids, Michigan
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Grand Rapids, Michigan
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu