Bakalář lékařské laboratoře vědy (bmlsc)

Všeobecné informace

12 dostupných umístění

Popis programu

Bachelor of Science Zdravotní laborant (BMLSC)

Místa:

  • Casuarina Campus

Toto odborné a odborně orientované míry budou připravovat studenty na kariéru jako lékařské vědci v oblasti diagnostických patologie, výzkumu a specializovaných laboratořích. Zdravotnické laboratorní vědci jsou nedílnou součástí diagnostice a léčbě onemocnění, a to prostřednictvím provádění výzkumu příčin a léčí onemocnění, a zlepšování testy k detekci onemocnění.

Absolventi jsou zaměstnáni v oblastech, jako jsou diagnostické patologie, soudní lékařství, a výzkumných laboratoří, stejně jako péči o zdraví, útvary veřejné zdraví, Červeného kříže Blood služby, vzdělávací instituce a farmaceutického průmyslu.

Tento kurz má silnou praktický a průmysl založený na zaměření na, a studenti mají možnost studovat a pracovat v lékařských laboratořích v Severním teritoriu, zatímco podniku stupeň.

Tento kurz je 3,5 roku zrychlenou variantu, která je kratší než u obdobných stupňů a přitom poskytuje 12 měsíců profesionální umístění. To umožní absolventům vstup do pracovního procesu v době, kdy tam je menší konkurence pro zaměstnanost.

Trestní Historie Kontrola: studenti musí mít vyčistil policejní kontroly, než mohou provést jakékoliv umístění. Studenti, jejichž policejní kontroly nejsou vymazány školství odvětví nebude schopna převzít umístění, a proto nebudou moci dokončit požadavky kurzu.

Požadavky na přijetí

Jižní australský terciální Přijímací středisko (SATAC) přijímá a zpracovává žádosti o přijetí k Charles Darwin vysokoškolské vzdělávání potenciálních studentů.

Anglický jazyk Požadavky pro zahraniční studenty

Kontaktujte nás pro více informací.

Předpokládané znalosti

Fáze 2 chemie nebo ekvivalentní

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Čtěte více

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Méně
Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Sydney , Melbourne + 11 Více Méně