Jste vášnivý pomoc lidem v jejich době potřeby? Líbí se vám daří pod tlakem?

Pokud ano, kariéru jako zdravotník mohl být pro vás.

Jako první linii odpovídač v nejkritičtější okolností, budete pracovat v dynamickém a vysoce placenou kariéru, která dělá hluboký význam pro životy lidí.

Jako jediný vyhrazené paramedicine stupně v Novém Jižním Walesu nese plnou akreditaci s Radou ambulance orgánů, CSU Bachelor of Clinical Practice (záchranář) vás vybavit znalostí, dovedností a důvěra pro práci v prostředí neodkladné péče po celém světě, od australském vnitrozemí do srdce Londýna.

Dodané národních i mezinárodních renomovaných vůdců v záchranáře vzdělávání, samozřejmě CSU má také mezinárodní studijní příležitosti, kde je možné získat jedinečný rozhled, dovednosti a zkušenosti, které budou v konečném důsledku zvýší vaši konkurenceschopnost do pracovního procesu.

Studovat na akademické půdě v Bathurst nebo Port Macquarie a těžit z CSU je state-of-the-art simulačních zařízení a komplexní program odborné praxe. Nebo, pokud jste již pracoval jako zdravotník nebo zdravotník v armádě, námořnictvo nebo letectvo, můžete pohodlně studovat on-line.

Proč studovat tento kurz?

Důvody ke studiu paramedicine s CSU: Austrálie je první stupeň paramedicine

 • Reputace - CSU byl v Austrálii první poskytovatel paramedicine stupně a má hrdou historii produkujících absolventů vysoce kvalitních paramedicine s vynikajícími výsledky zaměstnanosti
 • Výjimečná pedagogové s aliancí na celém světě - CSU akademici jsou mezinárodní lídry v oboru, přinášet různé zahraniční zkušenosti do osnov a zároveň udržuje úzké vazby s největší záchranné služby v Austrálii, NSW ambulance
 • Neuhrazené zařízení na a mimo akademickou půdu - Nejenže budete těžit z state-of-the-art simulačních zařízení a vybavení CSU je na akademické půdě v Bathurst nebo Port Macquarie; budete také zavazují podporovaných pracovních stáží, což vám umožní učit se přímo ze cvičení záchranářů v nastavení pohotovostní péče reálného života
 • Podpora učení kvalita - těží z menších žáků ve třídě a individuální podpory, včetně stálém kontaktu s univerzitními pedagogy po celém pracovních stáží
 • Uplatnění absolventů Absolventi výstupy-CSU jsou velmi žádané v záchranné služby a většina z nich pracuje ve zvoleném oboru do jednoho roku od ukončení studia.

Co se naučím?

CSU připravuje efektivně pracovat v nouzovém ambulance a out-of-nemocniční péči v prostředí, v regionální, vzdálených a městském prostředí.

Budete rozvíjet své dovednosti v klinických postupů, jako je pokročilé trauma a srdeční životní podpoře, řízení zdvihu a zajištění průchodnosti dýchacích cest, včetně endotrach.intubace, laryngeální maska ​​dýchacích cest a cricothyroidotomy.

V průběhu kurzu se naučíte na péči o kriticky nemocných, stejně jako naučit se efektivně zapojit a péči o porodnických, geriatrických, dětských a se speciálními potřebami pacientů. Kurz poskytuje silný důraz na dodávání komunitní paramedicine, který zahrnuje integraci s poskytovateli zdravotní péči v městských, venkovských a odlehlých komunitách.

Rozšířená podpora života u dětských pacientů je také důležitou součástí tohoto kurzu.

Dozvíte se, jak principy a techniky závažné nehody a masovou odezvu úrazového. Kromě toho budete získávat zkušenosti v hlavních zásadách Incident Response prostřednictvím účasti v simulovaných cvičení.

Kromě klinických dovedností bytí zdravotník, samozřejmě CSU vám také pomůže vyvinout strategie pro osobní odolnost k udržení své dlouhověkosti v průmyslu.

Uznávajíce, že učení nekončí na promoci, CSU také zajišťuje studenti jsou vybaveny tak, aby vzdělávat sami do budoucnosti - a to jak zhodnotit a vložit nové trendy a technologie, které se objeví, a krok vpřed a vedl vývoj tohoto odvětví do budoucnosti.

Austrálie je první paramedicine zdroj stupně: Pane, Bill, vývoj určitý stupeň kvalifikace pro záchranářů na Karlově Sturt univerzita, Journal of Emergency primární zdravotní péče (JEPHC), Vol.1, Issue 1-2, 2003

Kariérní možnosti

Na dokončení studia, budete připraveni pracovat jako zdravotník v naléhavých případech, sanitka a out-of-nemocniční péči v prostředí v Austrálii av zámoří. Jako paramedicine je rostoucí globální kariéra, pracovní příležitosti se vyskytují v obou vyspělých i rozvojových zemí.

Zaměstnavatelé zahrnují:

 • jednotlivých států a teritorií služby ambulance
 • soukromých a událostí záchranáře služby
 • hornictví a přírodní zdroje záchranné služby sektoru
 • obranné síly
 • mezinárodní záchranáře a reakce na mimořádné události služby.

Můžete také postupovat k řízení nebo vzdělávací role v oblasti paramedicine, pracoval jako manažer v zdravotník prostředí nebo poskytování školení pro ostatní zaměstnance.

NSW ambulance

Nový Jižní Wales Ambulance (NSWA) je různorodá organizace, která zaměstnává přes 4000 lidí v celé řadě oblastí, včetně frontových pozic, jako záchranáři, operačního střediska personál, letových zdravotních sester a pacientů dopravních důstojníků a rolí behind-the-scenes v komunikaci , IT, mzdy, pracovní síla, veřejné záležitosti a správa.

Kariéru s NSWA nabízí řadu pracovních příležitostí pro pokrok a další rozvoj. NSWA je jedinečný v tom, že nabízí frontový zaměstnancům příležitost se specializovat v různých oblastech, jako jsou zvláštní opatření, Aeromedical Services, sníh operací, rychlou reakci a Counter katastrofu.

Ostatní záchranná služba

Absolventi tohoto kurzu mohou být také způsobilé za účelem hledání zaměstnání v jiných australských státech a územích nebo v zámoří. Pro více informací navštivte:

 • ambulance Tasmánie
 • ambulance Victoria
 • SA Ambulance
 • St John Ambulance Northern Territory
 • St John Ambulance Western Australia
 • Queensland Ambulance Service
 • London Ambulance Service
 • South East Coast Záchranná služba
 • Yorkshire záchranné služby.

Profesionální uznání

The Bachelor of Clinical Practice (záchranář) Kurz je akreditován s Radou ambulance orgánů. Absolventi CSU jsou způsobilé pro členství s paramedics Austrálii a australské a novozélandské College of Paramedicine.

informace Vstupné

orientační ATAR

70.00

Předpokládané znalosti

Předpokládají se znalosti pro Bachelor of Clinical Practice (záchranář) zahrnuje veškeré dvě jednotky anglického jazyka, matematiky a biologie.

povinné kompetence

Tento kurz je povinné kompetencí, které musí být předány k zajištění uspokojivého dokončení kurzu. Žadatelé s zdraví, lékařské nebo jiné podmínky mohou být schopen dokončit tyto povinné kompetencí, a tudíž není způsobilý k absolvování z kurzu.

Speciální vstupné

Speciální vstupné na plný úvazek kurzu je k dispozici pro dospělé ve věku studentů, výchovně znevýhodněné a jiní, kteří nemají nárok na běžnou přijetí za školní docházku.

Následující indikátory mohou být použity k prokázání potenciál:

 • relevantní pracovní zkušenost nebo civilní služba, zdravotní péče nebo činnosti první pomoc
 • V případě ukončování školní docházky, zprávy o studijní výsledky od ředitele školy
 • Výkon v testech a zkouškách provedených odborníky uznávaných orgánů
 • Účast na dalším vzdělávacích programů a / nebo programů rozvoje zaměstnanců vedených vzdělávání dospělých agentury, poradenské společnosti, profesních organizací, nebo zaměstnavateli
 • Dokončení zvláštního přijímací zkoušky terciárního (STAT)
 • další činnosti, které poskytují důkaz o motivaci uspět v kurzu a povědomí o nároky vysokoškolské studium.

Mezinárodní žadatelé jsou nutné k dokončení mezinárodního jazyka testovací systém (IELTS) dosažení celkového skóre 7,0, aby byly způsobilé pro přijetí.

Na akademické půdě, na plný úvazek:

Standardní CSU a UAC vstupní kritéria platí. Předpokládají se znalosti pro Bachelor of Clinical Practice (záchranář) zahrnuje veškeré dvě jednotky anglického jazyka, matematiky a biologie.

Studenti zapsaní v Bachelor of Clinical Practice (Paramedic), budou muset získat policejní protokol národní, mají odpovídající situace v oblasti imunizace a držet Senior certifikát pro první pomoc před zahájením studie ve svém prvním umístění předmětu.

Tento kurz je povinné kompetencí, které musí být předány k zajištění uspokojivého dokončení kurzu. Žadatelé s zdraví, lékařské nebo jiné podmínky mohou být schopen dokončit tyto povinné kompetencí, a tudíž není způsobilý k absolvování z kurzu.

Distanční vzdělávání, na částečný úvazek:

Vstup do nabídkami na dálku tohoto kurzu je omezen na žadatele, kteří jsou:

 • Kvalifikovaní zdravotníci zaměstnán na plný úvazek s záchranné služby a kteří absolvovali minimálně 2 roky provozu; NEBO
 • Full-time zdravotníci s australských obranných sil (ADF), kteří absolvovali kurz Základy lékařské pomoci a mají 2 roky po kvalifikaci zkušenosti

Studenti vstupující do vzdálenosti nabídku kurzu bude poskytnut úvěr pro 9 osob (80 bodů) týkajících se základem záchranáře klinických dovedností a dvou ze tří umístění předmětů. Jakmile studenti dokončili alespoň 4 roky zaměstnání u záchranné služby nebo 4 roky po absolvování předmětu úvěru Základní lékařská pomoc bude poskytnuta pro zbývající umístění objektu (8 bodů). Celková minimální kredit 88 bodů směrem k 192 potřebné k absolvování.

Dodatečné úvěr může být poskytnut na studenty, kteří mají výcvik v přebytku, že výše uvedené. Předpokládají se i nadále zaměstnán v zdravotník nebo ADF zdravotník roli po celou dobu trvání kurzu.

Mezinárodní účastníci musí mít akademické IELTS s minimálním celkovým skóre 7 a bez skóre pod 6,5 v každé z jednotlivých oblastí dovedností.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Charles Sturt University »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date