Bakalář klinické praxi (zdravotník)

Charles Sturt University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář klinické praxi (zdravotník)

Charles Sturt University

Jste vášnivý pomoc lidem v jejich době potřeby? Líbí se vám daří pod tlakem?

Pokud ano, kariéru jako zdravotník mohl být pro vás.

Jako první linii odpovídač v nejkritičtější okolností, budete pracovat v dynamickém a vysoce placenou kariéru, která dělá hluboký význam pro životy lidí.

Jako jediný vyhrazené paramedicine stupně v Novém Jižním Walesu nese plnou akreditaci s Radou ambulance orgánů, CSU Bachelor of Clinical Practice (záchranář) vás vybavit znalostí, dovedností a důvěra pro práci v prostředí neodkladné péče po celém světě, od australském vnitrozemí do srdce Londýna.

Dodané národních i mezinárodních renomovaných vůdců v záchranáře vzdělávání, samozřejmě CSU má také mezinárodní studijní příležitosti, kde je možné získat jedinečný rozhled, dovednosti a zkušenosti, které budou v konečném důsledku zvýší vaši konkurenceschopnost do pracovního procesu.

Studovat na akademické půdě v Bathurst nebo Port Macquarie a těžit z CSU je state-of-the-art simulačních zařízení a komplexní program odborné praxe. Nebo, pokud jste již pracoval jako zdravotník nebo zdravotník v armádě, námořnictvo nebo letectvo, můžete pohodlně studovat on-line.

Proč studovat tento kurz?

Důvody ke studiu paramedicine s CSU: Austrálie je první stupeň paramedicine

 • Reputace - CSU byl v Austrálii první poskytovatel paramedicine stupně a má hrdou historii produkujících absolventů vysoce kvalitních paramedicine s vynikajícími výsledky zaměstnanosti
 • Výjimečná pedagogové s aliancí na celém světě - CSU akademici jsou mezinárodní lídry v oboru, přinášet různé zahraniční zkušenosti do osnov a zároveň udržuje úzké vazby s největší záchranné služby v Austrálii, NSW ambulance
 • Neuhrazené zařízení na a mimo akademickou půdu - Nejenže budete těžit z state-of-the-art simulačních zařízení a vybavení CSU je na akademické půdě v Bathurst nebo Port Macquarie; budete také zavazují podporovaných pracovních stáží, což vám umožní učit se přímo ze cvičení záchranářů v nastavení pohotovostní péče reálného života
 • Podpora učení kvalita - těží z menších žáků ve třídě a individuální podpory, včetně stálém kontaktu s univerzitními pedagogy po celém pracovních stáží
 • Uplatnění absolventů Absolventi výstupy-CSU jsou velmi žádané v záchranné služby a většina z nich pracuje ve zvoleném oboru do jednoho roku od ukončení studia.

Co se naučím?

CSU připravuje efektivně pracovat v nouzovém ambulance a out-of-nemocniční péči v prostředí, v regionální, vzdálených a městském prostředí.

Budete rozvíjet své dovednosti v klinických postupů, jako je pokročilé trauma a srdeční životní podpoře, řízení zdvihu a zajištění průchodnosti dýchacích cest, včetně endotrach.intubace, laryngeální maska ​​dýchacích cest a cricothyroidotomy.

V průběhu kurzu se naučíte na péči o kriticky nemocných, stejně jako naučit se efektivně zapojit a péči o porodnických, geriatrických, dětských a se speciálními potřebami pacientů. Kurz poskytuje silný důraz na dodávání komunitní paramedicine, který zahrnuje integraci s poskytovateli zdravotní péči v městských, venkovských a odlehlých komunitách.

Rozšířená podpora života u dětských pacientů je také důležitou součástí tohoto kurzu.

Dozvíte se, jak principy a techniky závažné nehody a masovou odezvu úrazového. Kromě toho budete získávat zkušenosti v hlavních zásadách Incident Response prostřednictvím účasti v simulovaných cvičení.

Kromě klinických dovedností bytí zdravotník, samozřejmě CSU vám také pomůže vyvinout strategie pro osobní odolnost k udržení své dlouhověkosti v průmyslu.

Uznávajíce, že učení nekončí na promoci, CSU také zajišťuje studenti jsou vybaveny tak, aby vzdělávat sami do budoucnosti - a to jak zhodnotit a vložit nové trendy a technologie, které se objeví, a krok vpřed a vedl vývoj tohoto odvětví do budoucnosti.

Austrálie je první paramedicine zdroj stupně: Pane, Bill, vývoj určitý stupeň kvalifikace pro záchranářů na Karlově Sturt univerzita, Journal of Emergency primární zdravotní péče (JEPHC), Vol.1, Issue 1-2, 2003

Kariérní možnosti

Na dokončení studia, budete připraveni pracovat jako zdravotník v naléhavých případech, sanitka a out-of-nemocniční péči v prostředí v Austrálii av zámoří. Jako paramedicine je rostoucí globální kariéra, pracovní příležitosti se vyskytují v obou vyspělých i rozvojových zemí.

Zaměstnavatelé zahrnují:

 • jednotlivých států a teritorií služby ambulance
 • soukromých a událostí záchranáře služby
 • hornictví a přírodní zdroje záchranné služby sektoru
 • obranné síly
 • mezinárodní záchranáře a reakce na mimořádné události služby.

Můžete také postupovat k řízení nebo vzdělávací role v oblasti paramedicine, pracoval jako manažer v zdravotník prostředí nebo poskytování školení pro ostatní zaměstnance.

NSW ambulance

Nový Jižní Wales Ambulance (NSWA) je různorodá organizace, která zaměstnává přes 4000 lidí v celé řadě oblastí, včetně frontových pozic, jako záchranáři, operačního střediska personál, letových zdravotních sester a pacientů dopravních důstojníků a rolí behind-the-scenes v komunikaci , IT, mzdy, pracovní síla, veřejné záležitosti a správa.

Kariéru s NSWA nabízí řadu pracovních příležitostí pro pokrok a další rozvoj. NSWA je jedinečný v tom, že nabízí frontový zaměstnancům příležitost se specializovat v různých oblastech, jako jsou zvláštní opatření, Aeromedical Services, sníh operací, rychlou reakci a Counter katastrofu.

Ostatní záchranná služba

Absolventi tohoto kurzu mohou být také způsobilé za účelem hledání zaměstnání v jiných australských státech a územích nebo v zámoří. Pro více informací navštivte:

 • ambulance Tasmánie
 • ambulance Victoria
 • SA Ambulance
 • St John Ambulance Northern Territory
 • St John Ambulance Western Australia
 • Queensland Ambulance Service
 • London Ambulance Service
 • South East Coast Záchranná služba
 • Yorkshire záchranné služby.

Profesionální uznání

The Bachelor of Clinical Practice (záchranář) Kurz je akreditován s Radou ambulance orgánů. Absolventi CSU jsou způsobilé pro členství s paramedics Austrálii a australské a novozélandské College of Paramedicine.

informace Vstupné

orientační ATAR

70.00

Předpokládané znalosti

Předpokládají se znalosti pro Bachelor of Clinical Practice (záchranář) zahrnuje veškeré dvě jednotky anglického jazyka, matematiky a biologie.

povinné kompetence

Tento kurz je povinné kompetencí, které musí být předány k zajištění uspokojivého dokončení kurzu. Žadatelé s zdraví, lékařské nebo jiné podmínky mohou být schopen dokončit tyto povinné kompetencí, a tudíž není způsobilý k absolvování z kurzu.

Speciální vstupné

Speciální vstupné na plný úvazek kurzu je k dispozici pro dospělé ve věku studentů, výchovně znevýhodněné a jiní, kteří nemají nárok na běžnou přijetí za školní docházku.

Následující indikátory mohou být použity k prokázání potenciál:

 • relevantní pracovní zkušenost nebo civilní služba, zdravotní péče nebo činnosti první pomoc
 • V případě ukončování školní docházky, zprávy o studijní výsledky od ředitele školy
 • Výkon v testech a zkouškách provedených odborníky uznávaných orgánů
 • Účast na dalším vzdělávacích programů a / nebo programů rozvoje zaměstnanců vedených vzdělávání dospělých agentury, poradenské společnosti, profesních organizací, nebo zaměstnavateli
 • Dokončení zvláštního přijímací zkoušky terciárního (STAT)
 • další činnosti, které poskytují důkaz o motivaci uspět v kurzu a povědomí o nároky vysokoškolské studium.

Mezinárodní žadatelé jsou nutné k dokončení mezinárodního jazyka testovací systém (IELTS) dosažení celkového skóre 7,0, aby byly způsobilé pro přijetí.

Na akademické půdě, na plný úvazek:

Standardní CSU a UAC vstupní kritéria platí. Předpokládají se znalosti pro Bachelor of Clinical Practice (záchranář) zahrnuje veškeré dvě jednotky anglického jazyka, matematiky a biologie.

Studenti zapsaní v Bachelor of Clinical Practice (Paramedic), budou muset získat policejní protokol národní, mají odpovídající situace v oblasti imunizace a držet Senior certifikát pro první pomoc před zahájením studie ve svém prvním umístění předmětu.

Tento kurz je povinné kompetencí, které musí být předány k zajištění uspokojivého dokončení kurzu. Žadatelé s zdraví, lékařské nebo jiné podmínky mohou být schopen dokončit tyto povinné kompetencí, a tudíž není způsobilý k absolvování z kurzu.

Distanční vzdělávání, na částečný úvazek:

Vstup do nabídkami na dálku tohoto kurzu je omezen na žadatele, kteří jsou:

 • Kvalifikovaní zdravotníci zaměstnán na plný úvazek s záchranné služby a kteří absolvovali minimálně 2 roky provozu; NEBO
 • Full-time zdravotníci s australských obranných sil (ADF), kteří absolvovali kurz Základy lékařské pomoci a mají 2 roky po kvalifikaci zkušenosti

Studenti vstupující do vzdálenosti nabídku kurzu bude poskytnut úvěr pro 9 osob (80 bodů) týkajících se základem záchranáře klinických dovedností a dvou ze tří umístění předmětů. Jakmile studenti dokončili alespoň 4 roky zaměstnání u záchranné služby nebo 4 roky po absolvování předmětu úvěru Základní lékařská pomoc bude poskytnuta pro zbývající umístění objektu (8 bodů). Celková minimální kredit 88 bodů směrem k 192 potřebné k absolvování.

Dodatečné úvěr může být poskytnut na studenty, kteří mají výcvik v přebytku, že výše uvedené. Předpokládají se i nadále zaměstnán v zdravotník nebo ADF zdravotník roli po celou dobu trvání kurzu.

Mezinárodní účastníci musí mít akademické IELTS s minimálním celkovým skóre 7 a bez skóre pod 6,5 v každé z jednotlivých oblastí dovedností.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Austrálie - Bathurst, New South Wales
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Austrálie - Port Macquarie, New South Wales
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Austrálie - Bathurst, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Austrálie - Port Macquarie, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu