Bakalář fyzioterapie

College of Education and Therapy in Poznań

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář fyzioterapie

College of Education and Therapy in Poznań

Bakalář fyzioterapie je 4-leté program studií provedených v souladu s vzdělávací standardy přijatými Polské ministerstvo vědy a vysokého školství. Učební osnovy a plány studií vzít v úvahu pokyny Světové konfederace na fyzikální terapie (WCPT). Chcete-li zlepšit své praktické dovednosti ještě více vám nabízíme v jednom balíčku další masážní technik programu.

Změny, které probíhají ve společnosti přispívají k popularitě povolání fyzioterapeuta. Statisticky, naše společnost začíná stárnout, se snižuje míra porodnosti a lidé žijí déle. V této situaci je povinen být rostoucí poptávka po lékařských odborníků na trhu. Volba rehabilitační studium na naší škole Vám zaručí vzdělání na nejvyšší evropské úrovni.

Cílem studia je připravit absolventy věnovat se kariéře jako fyzioterapeutů tím, že jim znalosti a dovednosti nezbytné pro pomoc lidem všech věkových kategorií ve vyvinout, udržovat a obnovovat svou kondici a fyzické funkce, které byly ztraceny nebo snížena v důsledku nemoci nebo úrazu. Kromě toho je cílem těchto studií je umožnit studentům získat znalosti o teorii, metodologii a praxe fyzioterapie, diagnostické dovednosti a schopnost vykonávat fyzioterapie, masáže a Kinezioterapie postupy, základní techniky manuální terapie a aplikace ortopedických pomůcek. Tyto studie mají za cíl umožnit studentům získat fyzickou kondici nezbytných pro příslušnou demonstrace a výkonu Kinezioterapie postupů u pacientů s nemocemi a zdravotním postižením. Pokud jde o sociální kompetence, studie poskytují příležitost najít naplnění v individuální práci s pacienty a ve spolupráci v terapeutickém týmu.

Učitelský sbor patří akademické učitelé, zejména z prestižních univerzit v Poznani, včetně University School of tělesné výchovy, Poznaň University of Medical Sciences, Univerzity Adama Mickiewicze a praktiky, které jsou fyzioterapeuti, kteří pracují v zdravotních střediscích či běh jejich vlastní soukromé praxe. Většina odborných předmětů, stejně jako klinické praxe a praktických cvičení se učí lékaři certifikovaných v léčebné rehabilitaci, balneoclimatology a fyzikální medicíny a fyzioterapeutů s magisterské tituly pracující v nemocnicích a rehabilitačních centrech.

This school offers programs in:
  • Polština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Polsko - Poznań, Lublin Voivodeship
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Polsko - Poznań, Lublin Voivodeship
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu