CSU Bakalář fyzioterapie v první řadě připravuje absolventy pro registraci a zaměstnání jako fyzioterapeuty.

Proč studovat tento kurz?

Co se naučím?

Budete absolvovat s vědomím formulovat fyzioterapeutické diagnózy a poskytovat příslušné programy na léčebný tělocvik a léčebné postupy, které jsou v první řadě s fyzikálními podmínkami.

Studie na behaviorální a biomedicínských věd, stejně jako klinické zkušenosti, vás připraví o zaměstnání jako fyzioterapeut entry-level v různých zdravotnických zařízeních, jako jsou nemocnice, komunitních zdravotních center, rehabilitačních centrech a soukromých praxí.

Budete také rozvíjet své dovednosti v učení, řešení problémů a rozhodování, které jsou nezbytné pro pokračování na vysoké úrovni praxi jako fyzioterapeutem.

Profesionální uznání

CSU Bakalář fyzioterapie byla udělena plná akreditace s fyzioterapie Rady australského (APC). Absolventi kurzu jsou způsobilá pro registraci ve všech státech a územích Austrálie, a může také pracovat na mezinárodní úrovni.

Kariérní možnosti

Fyzioterapie je důležitou součástí životního prostředí zdravotní péče. Jako odborníci v pohybu, fyzioterapeuti hrají klíčovou úlohu při podpoře, prevenci a pomoc lidem v celé jejich životnosti uchovat zdraví, tělesné funkce a životní styl.

Absolventi pracovat profesionálně jako fyzioterapeutů v celém systému zdravotní péče; v nemocnicích, v rámci Společenství, soukromé praxe a organizací, jako je dětskou mozkovou obrnou aliance v řadě rolí, včetně:

  • akutní nemocniční práce
  • rehabilitace
  • geriatrické péče
  • soukromých lékařů
  • sportovní terapie

Můžete také pracovat v:

  • vzdělání
  • řízení
  • výzkum
  • veřejném nebo soukromém sektoru zdravotnictví jako konzultanta.

Chcete-li dynamickou a obohacující zdravotní kariéru, která existuje v zábavném a přátelském prostředí komunity, fyzioterapie nabízí různé pracovní příležitosti, které si můžete vzít místa uvnitř Austrálie a po celém světě.

Poptávka po fyzioterapeutů roste napříč Austrálií a venkovských lidí, zejména, jsou stále častěji ocitají chybí službu dostatečné pro jejich potřeby.

Absolventi CSU mají prokazatelně vysokou míru zaměstnanosti.

Kreditní a cesty

Pokud jste přijati do CSU bakalář fyzioterapie a pocit, že máte absolvovaných předmětů nebo pracovní zkušenosti, které by byly způsobilé pro uznání, můžete požádat o úvěr poté, co jste se zapsal do kurzu. Ty budou povinni předložit dostatečnou dokumentaci k univerzitě za úplatu. Společné prostory úvěrů jsou fyziologie a psychologie. Kredit může mít za následek sníženou pracovní zátěže, ale to je neobvyklé pro úvěr za následek sníženou délku kurzu.

informace Vstupné

orientační ATAR

90.00 CSU Bakalář fyzioterapie nabízí 40 míst na Albury-Wodonga Campus, 40 míst v Orange kampusu a 40 míst v Port Macquarie Campus pro nové studenty každý rok. Tato místa jsou ve vysoké poptávce. Konkurence z roku k roku diktuje vstupní skóre, ale pouze pro orientaci zveřejněné skóre je obvykle nad 90.00. Týká se to regionálních bonusové body, k dispozici oprávněným studentům, kteří dokončí své vzdělání v regionálním NSW a Victoria.

Zatímco nejsou tam žádné podmiňující HSC předměty určené pro přijetí, průběh zahrnuje studium předmětů vědecky podložených. Žadatelé budou mít prospěch z studovala angličtinu a matematiku, stejně jako přírodovědné předměty. Úspěšní žadatelé, kteří se domnívají, že nemají vhodnou věda pozadí může považovat za podnik předměty nabízené v STUDIE LINK doplňkového programu CSU před zahájením kurzu.

Upozorňujeme dáno osvědčením TAFE Terciární Příprava není přijat pro vstup do bakalář fyzioterapie.

Proces Aplikace

Normální Aplikace Proces CSU bakalář fyzioterapie je přes UAC nebo VTAC.

STAT nebo UMAT skóre nejsou považovány za vstup do CSU bakalář fyzioterapie. Pro školní docházky je ATAR je vše, co je považováno. Pro uchazeče, kteří studovali na terciární úrovni, předchozí Grade průměr bodu (GPA) je hlavním ukazatelem, s jejich ATAR také v úvahu. Za posledních pět let se průměrná GPA byl asi 6,0. To představuje rozlišení, nebo B nebo H2 průměr.

Pokud nejste přijati do tohoto kurzu, měli byste zvážit, zda rehabilitace je profese opravdu chcete sledovat. Které vám pomohou s tímto rozhodnutím, můžete získat nějaké pracovní zkušenosti nebo požádat o radu z kariéry poradce. Pokud si přesto chtějí pokračovat fyzioterapii jako svou kariéru a nemáte Ročník 12. kvalifikaci, nebo je-li vaše první ATAR nebyla dostatečně vysoká, můžete zvážit re-sedět rok 12. Nebo můžete zapsat v jiném samozřejmě s ohledem na opětovné pro CSU bakalář fyzioterapie v budoucnosti. Měli byste se zapsat do kurzu, který je pro Vás zajímavé, že máte pocit, že bude dělat dobře a že budete rádi, aby zůstali ve byste neměli být přijat do bakalářského fyzioterapie na vašich následujících aplikacích. Všechny bakalářské tituly jsou považovány za stejně a ne se dává přednost zejména oborů.

Mezinárodní žadatelé

Mezinárodní žadatelé měli obrátit přímo na univerzitě pro přijetí do bakalářského fyzioterapie. Místa jsou vysoce konkurenceschopné, a studenti by měli předložit žádost při nejbližší příležitosti.

V prvním kole nabídky jsou vyrobeny v srpnu, a je-li místa zůstanou, mohou být sekundární nabídky uskutečnit v září nebo v říjnu. Pozdní žádosti budou považovány s žadateli o další příjem.

Zahraniční studenti, kteří již absolvovali diplom nebo ekvivalent mohou mít nárok na úvěr pro příslušné studie. Kreditní balíčky mohou být k dispozici u některých diplomů. Žadatelé s předchozím kvalifikací, jako je diplom, Advanced Diploma nebo jeho ekvivalentu, mohou platit v okamžiku podání žádosti. Podléhající obrysy mají být předloženy k úvěr musí být posouzeny.

Non-školní docházku / zralé věku žadatelů

Každý rok, v závislosti na kvalitě přihlášek, kolem 20 až 25 studentů jsou přijaty, kteří nejsou přímo z roku 12. Někteří mohou mít nalétáno, jako malý jak jeden rok studia vysoké školy v jiném stupni, a jiní mohou mít ukončené stupňů a mají významné životní zkušenosti.

Non-absolventi škol jsou hodnoceny na základě kombinace jejich Atar a jejich tříd na bakalářské úrovni (nebo vyšší) z instituce terciárního vzdělávání. Primární metoda pořadí uchazečů absolventa non-škola je v závislosti na stupeň průměr bodu (GPA) předchozího terciárního studia navýšená o jejich Atar. Délka předchozího studia je rovněž vzít v úvahu, stejně jako úroveň studia, např Bakalářskýá oproti postgraduálního titulu. Všechny bakalářské tituly jsou považovány za rovnocenné - není se dává přednost zejména oborů.

Fyzická náročnost

CSU Bakalář fyzioterapie samozřejmě zahrnuje fyzické nároky na studenty, a to zejména v klinických umístění. Studenti budou podniku praktickou výuku, kde se očekává, že praxe dovednosti na ostatní studenty, stejně jako může působit jako vzor pro své kolegy. Jakékoliv studenti, kteří se domnívají, že mohou mít potíže s jsou tyto požadavky doporučuje kontaktovat koordinátora kurzu nebo studentské Equity důstojník přes info.csu na 1800 334 733 před nástupem.

Cestovat daleko od domova

Budete provádět klinické umístění daleko od své domovské areálu a místo bydliště. CSU bude lokalizovat a organizovat klinické stáže pro vás a budete mít nějaké preference při přidělování umístění však nemohou být vždy splněny tyto preference.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Charles Sturt University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
8,564 AUD
Student příspěvek poplatek za svého prvního roku studia.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date