Bakalář Biomedicínské vědy

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář Biomedicínské vědy

Southern Cross University

Pochopení toho, co nás udržuje zdravé, a také způsob, jakým naše tělo pracuje na buněčné úrovni, není jen fascinující - je to důležité znalosti, které nám pomohou zlepšit náš život.

Jižní bakalář biomedicínského vědního oboru je výjimečným základem pro kariéru ve zdraví. Stupeň vám poskytuje pochopení struktury a funkce lidského těla a také způsobů, jak nemoc ovlivňuje zdraví.

Budete se učit dovednosti řešit problémy a rozvíjet jasné pochopení faktorů, které pomáhají charakterizovat nemoci.

Absolventi mohou získat nárok na vstup do řady postgraduálních titulů, jako je farmacie a fyzioterapie, nebo se rozhodnou věnovat se medicíně nebo řadu dalších kariér v oblasti zdravotnictví.

Kariérní možnosti

Absolventi hledají pozici v biomedicínském, zdravotním, univerzitním a vládním výzkumu; nemocniční, veterinární a patologická laboratoře a vědecký prodej; zajišťování kvality, oddělení zdravotnictví a farmaceutického a kosmetického průmyslu.

Absolventi mohou také absolvovat postgraduální studium ve zdravotnictví.

Pracovní umístění

Struktura kurzu zahrnuje 420 hodin odborného umístění studentů k získání praxe ve zdravotnických a výzkumných zařízeních, jako jsou laboratoře patologie nebo laboratoře lékařského výzkumu.

Pracovní umístění v praxi vyžadují, aby studenti splnili určité předpoklady před absolvováním jakéhokoli umístění. Před podáním tohoto kurzu zvážíme důležité informace týkající se těchto požadavků.

Hlavní obory studia

Tento kurz umožňuje studentům získat znalosti a porozumění lidskému zdraví a souvislosti mezi chorobnými procesy a vědeckými laboratorními vyšetřeními. Studenti mohou volit předměty z oblasti biochemie, fyziologie člověka, anatomie, imunologie, neurovědy, mikrobiologie, klinické bakteriologie, zdravotního práva a etiky, výzkumných metod a dalších oblastí relevantních pro biomedicínskou vědu.

Metody hodnocení

V tomto kurzu se používají různé metody hodnocení, včetně výběrových zkoušek, krátkých odpovědí a esejových zkoušek, případových studií, přednášek a seminářů, debat, písemných úkolů, simulací a testování klinických dovedností.

Metody výuky

Studenti na kampusu se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně přednášek, konzultací, online aktivit a videokonferenčních nebo podcastových virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

Naše online studijní volba je vysoce interaktivní a usiluje o podporu spolupráce a pocitu komunity. Studenti mohou získat kombinaci podcastů nebo videonahrávkových přednášek, elektronických studijních materiálů, workshopů, online diskusních fór a virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
26,400 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Bilinga, Queensland
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022