Bakalář biomedicíně

Všeobecné informace

Popis programu

La Trobe je Bakalář biomedicíně zkoumá na lidské zdraví a nemoci spolu se základní molekulární podstatě nemocí, jako jsou Alzheimerova choroba, malárie a rakovina.

První rok základním přírodovědné předměty se zaměřují na biologii a chemii. Druhý rok předměty - Biosciences, lékařské vědy, biochemie, genetika, anatomie, fyziologie a mikrobiologie - povede vás k vaší třetí specializaci rok a postgraduálního studia.

Dozvíte se o lidském těle ve zdraví a nemoci, a získat znalosti lékařské biochemie, mikrobiologie, farmakologie, buněčné a molekulární biologie, anatomie, fyziologie, infekčních chorob a neuroscience.

Budete objevovat příznaky onemocnění, naučit se analyzovat vědeckých a lékařských dat, a dělat praktické laboratorní práce. Třetí rok pokročilé biochemie a lékařských věd stáže a laboratorní kurzy vám dát více praktické zkušenosti. Budeme také ukázat vám, jak číst, výzkum a interpretovat vědecké publikace a naučí vás smysluplně vyjádřit vědecké a biomedicínské vědecké informace v písemné formě.

Prostřednictvím tohoto stupně, budete mít přístup k La Trobe institutu pro molekulární vědy - naše 100.000.000 $ výuku a výzkum zařízení. S naším průmysl cadetship programu, můžete také získat zkušenosti na pracovišti, a to na své schopnosti a odvětví spojů.

Studenti prvního ročníku, může mít nárok na stipendium děkana pro akademické excelence či jiných vysokoškolských stipendií. Nabízíme také zámořské studijní příležitosti, včetně klinických stáží a dobrovolnictví.

Můžete použít ke studiu tohoto kurzu přes naše Hallmark program učenců. Podívejte se na záznam pro skupinu Hallmark předmětu C pro více informací.

Anglický jazyk Požadavky

IELTS (akademické) skóre 6,0 bez individuální kapelou skóre méně než 6,0; TOEFL papíru-založené Test - minimální celkové skóre 550 se skóre 5 nebo více v testu psané angličtině; TOEFL Internet-based Test - minimální celkové skóre 60 se minimum pro SLR 18; W 22; Úspěšné ukončení angličtiny pro další studium Advanced Stage 5B (EFS5 UG minimálně 60 procent), který je k dispozici od La Trobe Melbourne; Pro více informací prosím navštivte webové stránky La Trobe Melbourne.

La Trobe Melbourne Nadace Studie: 60 procent konečný výsledek v kurzu; Angličtina jako vyučovacího jazyka v terciárním studiu mohou být přijaty. Vezměte prosím na vědomí: Angličtina jako vyučovacím jazykem v předchozím studiu nebudou přijaty jako základ pro přijetí (v angličtině) pro kurzy, kde schválila požadavek skóre testu je nad IELTS 6,5 s žádnou kapelou skóre méně než 6,0. Pearson Test z angličtiny (Academic) (PTE): Minimální počet bodů z 57, bez komunikativní dovednosti skóre méně než 50.

Cambridge Certificate pokročilého anglického jazyka (CAE): třída B nebo vyšší.

Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE): průchod stupeň C nebo vyšší, nebo schválený mezinárodní ekvivalent.

Akademické vstupní požadavky

 • LTM Nadace Studie - 80
 • Aust. Yr 12 (ATAR) 2015 (pouze orientační) - 80,05
 • International Baccalaureate - 26
 • Úrovně GCE A - 8
 • HKDSE - 2 x Level 5
 • Srí Lanky Úrovně A - BBC
 • STPM - 8.67
 • Norsko střední Certifikát - 4
 • Švédsko Slutbetyg - G / VG
 • Všechny indické Sen SC (5 nejlepších Předměty) - 75
 • Vietnam (rok 12) - 8
 • Indonésie (SMA) - 8
 • GAC Cert. IV - 2,6 GPA
 • GAOKAO - viz: webové stránky.

Pokud nesplňují tyto požadavky vstupních byste mohl mít zájem v La Trobe je Nadace studia a diplom programy, které poskytují alternativní cestu k bakalářského programu je La Trobe je. Pro více informací prosím navštivte webové stránky La Trobe Melbourne.

Předmět předpokladem

Jednotky 3 a 4: studie skóre alespoň 30 v angličtině (EAL), nebo 25 v angličtině jiné než EAL; a studie skóre alespoň 25 v chemii.

Dodatečné náklady

V závislosti na vybraných tématech, mohou dodatečné náklady zahrnují laboratorní plášť - o $ 30 - a preparačního kit - asi 40 USD. Studenti si mohou zakoupit tyto položky od jakéhokoli dodavatele, zůstávají osobní majetek studentů.

Pracovní příležitosti

Absolventi najít práci v lékařské výzkumné ústavy nebo vládních a soukromého sektoru laboratoře v nemocnicích, univerzitách a farmaceutických společností. Dalšími oblastmi sis mohl vybrat zahrnout kariéry v administraci nebo vzdělávání, které vyžadují biomedicínské vědecké znalosti. Alternativně biomedicínské vědy stupeň je nezbytným předpokladem pro postgraduální medicínu a zubní lékařství, a může být vaším odrazovým můstkem do těchto kurzů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Čtěte více

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Méně
Melbourne , Bendigo , Albury , Melbourne , Mildura , Shepparton , Sydney + 6 Více Méně