Bakalář aplikovaných věd ve zdravotnictví a technologie řízení

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalář aplikované vědy ve zdravotnictví technologií a managementu se zaměřením na zdravotnictví informačních technologií (BAS), je kariéra orientovaný bakalářský studijní program navržen tak, aby připravit jednotlivce, aby se úspěšně ucházet o zaměstnání, které vyžadují znalost systému zdravotní péče, informační technologie znalostí a dovedností a dozorčích či manažerské dovednosti.

Studijní program je určen pro osoby s IT a / nebo přípravku a zkušeností zdravotní péče. První 90 kreditů, do jaké míry plní vstupních předpokladů. Druhá polovina programu nabízí profesionálně relevantní vzdělávací program, který pomáhá studentům dosáhnout svých cílů.

Koncentrace:

Zdravotnictví Informační technologie - Určené k přípravě jednotlivce úspěšně soutěžit o práce, které vyžadují znalost systému zdravotní péče, informačních technologií znalosti a dovednosti, a dozorčích nebo manažerské dovednosti. Management zdravotní péče - Vyvinutý speciálně pro kariérní postup potřeby jednotlivců s podniky a / nebo přípravu zdravotní a zkušeností.

Poslední aktualizace Bře 2015

Informace o škole

BC is the third-largest institution of higher learning in the state of Washington. We’re a student-focused open-access institution that places a strong emphasis on excellent teaching and small class s ... Čtěte více

BC is the third-largest institution of higher learning in the state of Washington. We’re a student-focused open-access institution that places a strong emphasis on excellent teaching and small class sizes. Last year, a tremendously diverse group of 37,000 students chose BC to fulfill a variety of educational and professional goals. Méně