Read the Official Description

Bakalář aplikované vědy ve zdravotnictví technologií a managementu se zaměřením na zdravotnictví informačních technologií (BAS), je kariéra orientovaný bakalářský studijní program navržen tak, aby připravit jednotlivce, aby se úspěšně ucházet o zaměstnání, které vyžadují znalost systému zdravotní péče, informační technologie znalostí a dovedností a dozorčích či manažerské dovednosti.

Studijní program je určen pro osoby s IT a / nebo přípravku a zkušeností zdravotní péče. První 90 kreditů, do jaké míry plní vstupních předpokladů. Druhá polovina programu nabízí profesionálně relevantní vzdělávací program, který pomáhá studentům dosáhnout svých cílů.

Koncentrace:

Zdravotnictví Informační technologie - Určené k přípravě jednotlivce úspěšně soutěžit o práce, které vyžadují znalost systému zdravotní péče, informačních technologií znalosti a dovednosti, a dozorčích nebo manažerské dovednosti. Management zdravotní péče - Vyvinutý speciálně pro kariérní postup potřeby jednotlivců s podniky a / nebo přípravu zdravotní a zkušeností.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Bellevue College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019