Bakalář řečové patologie

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář řečové patologie

Southern Cross University

Pokud chcete kariéru, která kombinuje vaši touhu pomáhat lidem, kteří mají zájem o jazyk a komunikaci, pak bakalářská řečová patologie může být tou nejlepší volbou pro vás.

Pomáhat lidem překonat komunikační problémy může být transformační. V tomto čtyřletém stupni jsou studenti připraveni se správnými dovednostmi pro diagnostiku a léčbu dospělých a dětí, které mají poruchy, které ovlivňují jejich řeč a polykání, a začít tyto životy změnit.

Jako student se dozvíte o fonetice a lingvistice, audiologii a neurologii, stejně jako o interdisciplinárních tématech spolu se studenty jiných zdravotnických oborů v našich nejmodernějších zařízeních na našem zlatém pobřeží. Prostřednictvím praktických zkušeností s umístěním v nemocnicích, pečovatelských domovech nebo dokonce na jedinečném zdravotnickém klinickém pracovišti na univerzitě získáte dovednosti, které vám pomohou stát se empatickým a inovativním praktickým lékařem, který pomůže lidem se všemi aspekty komunikace.

Absolventi mohou usilovat o založení v soukromé praxi, pracovat ve školních programech, ve vládních agenturách nebo dokonce pokračovat ve výzkumu v oblasti zdraví a blahobytu.

Kariérní možnosti

Patologové řeči pracují v různých prostředích včetně soukromé praxe, podnikového sektoru, škol, komunitních zdravotních středisek, ošetřovatelských domů, služeb duševního zdraví, akutních a rehabilitačních nemocnic a ve výzkumných centrech. Pracují nezávisle a také s dalšími specialisty na oblast zdravotnictví a vzdělávání v interdisciplinárních a multidisciplinárních týmech.

Profesionální rozpoznávání

Bakalář řečové patologie je akreditován Speech Pathology Australia (SPA), národním profesionálním a akreditačním orgánem. Studenti a absolventi Bakalářské řeči patologie budou mít nárok na členství v Speech Patology Australia.

Pracovní umístění

Studenti mohou absolvovat až 1000 hodin odborného umístění v různých prostředích během čtyřletého studia. Tato nastavení zahrnují mimo jiné zdravotní kliniku SCU v areálu, veřejné nemocnice, soukromou praxi, komunitní zdraví, rehabilitační střediska, zařízení pro péči o stárnoucí děti, školy a zdravotní zařízení na venkově.

Pracovní umístění v praxi vyžadují, aby studenti splnili určité předpoklady před absolvováním jakéhokoli umístění. Před podáním tohoto kurzu je důležité, abyste pochopili, jaké jsou tyto požadavky.

Hlavní obory studia

Bakalářská řečová patologie umožňuje studentům rozvíjet porozumění teoretickým a praktickým složkám řeči patologie se zaměřením na obecné a odborné znalosti a dovednosti. Kurz sdílí komponenty s dalšími stupni ZŠ, jako je bakalář odborné terapie, bakalář podiatrie a bakalář klinických věd (osteopatická studia).

V předmětu jsou zahrnuty výtvarné a vědní jednotky, například fonetika a lingvistika, audiologie a neurologie pro patologii řeči. Zabudované v průběhu kurzu jsou principy důkazní praxe, kulturní kompetence, multimodální komunikace a holistických perspektiv fungování.

Vyznamenání: Předmět zahrnuje vložený allied health honor program pro oprávněné studenty, který lze studovat souběžně během bakalářského studia.

Metody hodnocení

Metody hodnocení se liší pro každou jednotku a mohou zahrnovat zkoušky s možností výběru, krátké odpovědi a eseje, případové studie založené na scénáři a reflexní časopisy, prezentace, písemné úkoly, Vivas, objektově strukturované klinické zkoušky (OBSE) .

Metody výuky

Studenti na kampusu se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně přednášek, konzultací, on-line aktivit a videokonferenčních nebo podcastových virtuálních tříd, stejně jako zkušeností z klinické praxe. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce. Důraz je kladen na učení zaměřené na učení.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Duration
Délka trvání
4 - 8 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
26,400 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Bilinga, Queensland
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2023
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2023