Bachelor of Occupational Therapy

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Occupational Therapy

Southern Cross University

Pokud chcete technickou zdravotní kariéru, která by mohla přeměnit životy ostatních tím, že jim pomůže dosáhnout hmatatelných výsledků, měli byste tento stupeň uvažovat.

Bachelor of Occupational Therapy vám poskytuje odborné znalosti, které pomáhají lidem samostatně žít a účastnit se každodenních aktivit, které zlepšují jejich pohodu. Rozvíjíte řadu klinických dovedností v nejmodernějších zařízeních univerzity a připravujete se na práci v různých zdravotnických zařízeních.

Absolventi jsou zaměstnáni v širokém spektru nastavení, zvyšují výkon jednotlivců přizpůsobením prostředí, aktivitám a vybavením, aby pomohli klientům dosáhnout řady cílů.

Kariérní možnosti

Jako profesionální terapeut v rozmanitých oblastech, které mohou zahrnovat péči ve stáří, nemocnice, komunitní zdraví, služby duševního zdraví, školy, průmyslová prostředí, soukromá praxe a různé zdravotnické, vzdělávací a zdravotní střediska a služby.

Profesionální rozpoznávání

Bachelor of Occupational Therapy získal plnou akreditaci z Austrálie v zaměstnání a Pracovní radě a je schválen Světovou federací profesionálních terapeutů. Absolventi akreditovaných programů zaměstnání jsou způsobilí pro národní registraci. Absolventi jsou také způsobilí pro členství v Ocupační terapii Austrálie.

Pracovní umístění

Studenti mohou absolvovat až 1000 hodin odborného umístění v různých prostředích během čtyřletého studia v zařízeních, které mohou zahrnovat péči o stáří, nemocnice, komunitní zdraví, služby duševního zdraví, základní školy, průmyslové prostředí, soukromou praxi a různé zdravotní, střediska a služby v oblasti vzdělávání a zdravotního postižení.

Pracovní umístění v praxi vyžadují, aby studenti splnili určité předpoklady před absolvováním jakéhokoli umístění. Před podáním tohoto kurzu je důležité, abyste pochopili, jaké jsou tyto požadavky.

Hlavní obory studia

Za účelem splnění australských standardů kompetence pro vstupní terapeuty z povolání je tento kurz strukturován v souladu s doporučeními odborných orgánů. Všichni studenti absolvovali studium v ​​následujících oblastech:

Profesní oblasti: teorie a praxe zaměstnávací terapie; hodnocení zaměstnání a intervence související s biomechanickým, senzorimotorickým, psychosociálním a kognitivním výkonem, aktivitami, zapojení a účastí doma, ve škole, v práci a v komunitě; profesní přechody po celou dobu života; hodnocení programů zaměstnání; podpora zdraví; a odborné zkušenosti / terénní práce.

Sociální vědy: psychologie a sociologie pro zdravotní vědy, australský systém zdravotní péče, domorodé studie, výzkumné metody, výživa ve zdraví a malé podnikání a podnikání.

Biologické vědy: anatomie, fyziologie, kineziologie a neurovědy.

Bachelor of Occupational Therapy zahrnuje vložený allied health honors program pro oprávněné studenty, který lze studovat současně během bakalářského studia.

Metody hodnocení

V tomto kurzu se používají různé metody hodnocení včetně výběrových zkoušek, esejů, studijních studií založených na scénářích, prezentace seminářů, diskusí, písemných úkolů a testování klinických dovedností. Pro každou jednotku jsou 2 až 5 hodnotících bodů.

Metody výuky

Metody výuky zahrnují pravidelný osobní kontakt s akademickými pracovníky na přednáškách, cvičeních a klinických nastaveních. Směs digitálních médií podporuje přednášky, semináře a konzultace s důrazem na práci v malých skupinách, učení založené na problémech, reflexe a zkušenostní učení integrované s teorií a výzkumem. Kurz má silné praktické zaměření, které umožňuje studentům rozvinout řadu klinických dovedností, integrující teorii a praxi. Studenti získají klinické zkušenosti v celé řadě zdravotnických zařízení v průběhu kurzu, kde jsou podporovány klinickými učiteli a facilitátory.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Duration
Délka trvání
4 - 8 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
26,400 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Bilinga, Queensland
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2023
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2023
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2023
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2023