Bakalář v oboru biomedicína

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Zajímají vás funkce lidského těla a chcete přispět ke zmírnění nemocí a utrpení? Chtěli byste najít lék proti chorobám, jako je rakovina a cukrovka? Chtěli byste mít vzdělání, které kombinuje medicínu a vědu s praktickými dovednostmi a aplikacemi?

Biomedicína je pak pro vás něčím . Naučí vás aktivní vědci z oblasti výzkumu, někteří z nich jsou světovými špičkami ve svých oborech. Od samého začátku budete součástí výzkumného prostředí a budete se účastnit nejnovějších technik a výsledků výzkumu.

Aktuální čísla pro biomedicínské vědce:

  • Jak lze nanočástice použít v lécích proti rakovině?
  • Antibiotická rezistence, co bychom měli dělat, když naše léky již nefungují?
  • Můžeme vytvořit vlastní náhradní orgány pomocí technologie kmenových buněk?
  • Jak genetika, životní prostředí, jídlo a životní styl ovlivňují zdraví našich a našich dětí?

Po tréninku

Program biomedicíny vám dává příležitost pokračovat v mnoha oblastech po ukončení vašeho bakalářského studia. Stanete se odborníkem na řešení biomedicínských problémů a bude působit jako důležité spojení mezi novými biologickými znalostmi a praktickým lékařským využitím .

Naprostá většina absolventů se rozhodla pokračovat v magisterském studiu. Po magisterském studiu mohou biomedicínští vědci pracovat například s:

  • Výzkum v akademické sféře nebo v oblasti biologických věd
  • Odborná podpora pro úřady a společnosti
  • Vývoj léčiv a klinická hodnocení
  • Bio podnikání a analýza trhu
  • Lékařské psaní a vědecká žurnalistika

Další informace naleznete na adrese https://moodle.med.lu.se/course/index.php?categoryid=254

Proč Lund University ?

Lund University byla založena v roce 1666 a je jednou z nejstarších, nejširších a nejkvalitnějších univerzit v severní Evropě. Univerzita patří mezi 100 nejlepších světových univerzit v žebříčku QS World University Rankings 2020 a je volbou číslo 1 pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedné z nejinovativnějších, nejudržitelnějších a nej demokratičtějších zemí světa.

Pokud byste chtěli začít budovat mezinárodní síť v globální třídě, Lund University je skvělá volba. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy učitel-student usnadňují hluboké učení.

Univerzita se nachází v Lundu, okouzlujícím a kompaktním univerzitním městě v jižním Švédsku, pouhých 35 minut od letiště v Kodani v Dánsku. Město je známé svým živým studentským životem a je také domovem mnoha špičkových výzkumných zařízení a mezinárodních společností.

Další informace o Lund University na www.lunduniversity.lu.se

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Čtěte více

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Méně
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Více Méně
Přejít na web školy