Bachelor pedikúra

Všeobecné informace

Popis programu

Pedikér je zdravotnický pracovník, který se zabývá kožních problémech a nehtů a všechny podmínky související s nohou strukturu a chůzi (nebo běh). Vedení tohoto specializovaného zdravotnického záchranáře může být vzdělávací, preventivní a léčebné.

S nebo bez lékařského předpisu, když si uvědomil, po kompletní fyzikální vyšetření, péče, poradenství v zavazadlovém prostoru, navrhuje a vyrábí zařízení pro ochranu nebo opravu a chodidlech.

Pedikér si klade za cíl zabránit, obnovu a vyrovnání patologií a / nebo místní události a ne systémový vztahující se k úpatí svých pacientů (děti, dospělé, sportovce a starší osoby).

Uznán INAMI, je také nutné postarat se o diabetiků.

Dokáže vykonávat samostatně nebo v multidisciplinárním týmu, v soukromé praxi, v nemocnicích, v ošetřovatelské a pečovatelské domy, zdravotní střediska, sportovní kluby, ...

Profesionální školení

Tvoření tří let plného výkonu, během dne, se skládá z:

• 1/3 základních věd,

• 1/3 podiatry umění (včetně laboratoří)

• 1/3 klinické kurzy a semináře

Vzdělávací dosah, vědecké a lidské

Výuka tým se skládá z odborníků v terénu a učitelů se specializací v oboru podiatry.

Zatímco vedení a doprovodné, školení obhajuje samostatnost, zodpovědnost a aktivní účast studenta. Tým upřednostňuje aktivní výukové metody podporující reflexivity mezioborovost, výzkum a inovace.

Tréninkové cíle:

Pedikér trénink má dva hlavní cíle:

• učební metody podiatrické vyšetření a ošetření po sobě jdoucích strukturní a funkční poruchy statická, dynamická biometrických abnormalit a poruch spojených s neurologickými a cévních onemocnění,

• za druhé, musí student získat dovednosti v oblasti preventivní a terapeutické léčbě epidermální a nehtů nohou onemocnění.

Jako zdravotník, jedna z priorit pedikér je podívat se na všechny patologii nebo příčin (y) jedné (y) -Ci. Tento příslušný profesionální přístup mu umožňuje zakotvit svou intervenční podiatrist v globálním přístupu k osobě.

Jaké jsou možnosti?

Pedikér v soukromé praxi nebo pacienta doma, v nemocnicích, v domovech důchodců, geriatrických institucích, diabetologie, ortopedie služeb, sportovních areálů ... Jeho úkolem je zabránit nohou nemocí, které mají být ošetřeny technologií tip, podílet se na výzkumu statiky a dynamiky chůze.

Pedikér vykonává v různých oblastech preventivní a léčebné péče v ústavní péči všeobecných a specializovaných nemocnic.

Je hledán specializovaných služeb v rozhodnutí není načíst diabetickou nohu na jeho konkrétní odborné znalosti v oblasti péče a chodidlech.

  • Soukromá praxe nebo lékařské nebo další zdravotníci centrum,
  • Hospital Practice (diabetes, ortopedie, geriatrie ...)
  • Praxe sanatorium
  • Home Practice
  • Aktivity v oblasti sportovních kruzích ...
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

L’asbl, dont le siège social est établi à Forest (1190), avenue Besme n°97, a pour but d’organiser de l’enseignement. Elle peut poser des actes se rapportant directement ou indirectement à son but ou ... Čtěte více

L’asbl, dont le siège social est établi à Forest (1190), avenue Besme n°97, a pour but d’organiser de l’enseignement. Elle peut poser des actes se rapportant directement ou indirectement à son but ou de nature à faciliter la réalisation de celui-ci. Méně