Bachelor of Science v rehabilitaci studies- on-line

Všeobecné informace

Popis programu

Stupeň Thomas University vysokoškolák Rehabilitační studie připravuje studenty poskytovat rehabilitační služby ve veřejných a soukromých subjektů pro osoby s různým zdravotním postižením. Tento vysokoškolský titul v rehabilitačních studiích je plně online a připravuje studenty na dosažení pokročilého postavení v programu TU Klinické rehabilitace a poradenství v oblasti mentálního zdraví.

Důležité sdělení pro mimosoudní řešení sporů, žalobci: Každý stát vláda reguluje, zda vysoké školy umístěné v jiných státech se mohou přihlásit studenti v on-line programy. Tento proces se nazývá "státní autorizace." V některých zemích není, aby jejich studenti zapsat studenty v on-line programy na univerzitách mimo vůbec; Jiné státy ukládat mimo univerzitám vysoké poplatky zapsat ani jednoho studenta z tohoto státu. Z tohoto důvodu může Thomas University nebude moci zapsat studenti z venku Gruzie v každém on-line program nabízíme. Přijímáme studenty z co největšího počtu států, jak je to možné. Obraťte se prosím na Admissions na admissions@thomasu.edu nebo 800.538.9784 ext 1114 zjistit, zda je váš stav povoluje pro Thomas University.

Tento bakalářský titul v oboru Rehabilitační studií je plně on-line s požadavkem o stáž, a bude také dále připraví vám za vaši budoucí kariéru v rehabilitaci studií. Absolventi s bakalářský titul v rehabilitaci studia jsou ve vysoké poptávce. V rehabilitačním poli DOT a O * NET jsou standardně používá k projekci budoucího zaměstnání. Tyto zdroje naznačují, potřeby zaměstnanosti pro příštích osmi let pro entry-level rehabilitační techniky na celostátní úrovni mají průměrnou rychlost 20 růstu - 28%, s očekávaným volných pracovních míst na národní úrovni na 189.100.

Možnosti koncentraci obor:

Školy do práce Přechody - Tato koncentrace připravuje absolventy na pomoc lidem přístup do pracovního procesu, jakmile člověk s postižením opustí své školní prostředí. Osoby, které doplňky pro tuto koncentraci budou moci pracovat v různých prostředích a na místech, jako jsou manažery případu, případové koordinátorů, práce trenérů, a / nebo přímé péči.

Závislosti - Tato koncentrace připravuje absolventy pro práci s lidmi, kteří se potýkají s alkoholem a zneužívání drog. Studenti, kteří absolvují tuto koncentraci může mít státní zkoušku pro Associate licencovaného zneužívání návykových látek rádci po ukončení studia.

Gerontologie - Tato koncentrace připravuje absolventy pro práci v agenturách, které mají zaměřit na lidi, kteří jsou v jejich starší dospělosti. Odhaduje se, že do roku 2025, jedna čtvrtina populace v USA a Kanadě bude více než 65 let. Absolventi budou rozumět otázkám souvisejícím s měnící se rolí a odpovědností starších lidí a mají vyšší kvalifikace pro práci se starší populace. Studenti budou mít možnost získat osvědčení v gerontologii.

Kriminální spravedlnost - Tato koncentrace poskytne absolventům dovednosti jak v rehabilitaci a trestního práva, a budou moci sledovat práci jako probačních úředníků, v oblasti bezpečnosti, jako strážkyně reklamní litems a sociálních služeb agentur.

Poslední aktualizace Lis 2017

Informace o škole

Thomas University is a four-year co-educational university that serves the post-secondary educational needs of south Georgia and north Florida. The university is located in Thomasville, Georgia, a rel ... Čtěte více

Thomas University is a four-year co-educational university that serves the post-secondary educational needs of south Georgia and north Florida. The university is located in Thomasville, Georgia, a relatively small town of over 20,000 people in rural southwest Georgia. The town is 35 miles north of Tallahassee, Florida, 55 miles south of Albany, Georgia, and 45 miles west of Valdosta, Georgia. Méně