Bachelor of Arts medizinalfachberufe

Diploma University of Applied Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Arts medizinalfachberufe

Diploma University of Applied Sciences

Medizinalfachberufe

Že Distanční vzdělávání Medizinalfachberufe s Bakalář umění (BA) je určen jako Další vzdělávání těch, kteří pracují ve zdravotnických, léčebných a pečovatelských profesích. Přístupové profese jsou povoleny na dobu výcviku tříleté pro tento stupeň, to Fyzioterapie, ergoterapie, logopedie, péči o seniory jakož i zdraví- a ošetřovatelství. Kromě in-hloubkové praktické i teoretické znalosti z různých oborů činnosti zdravotníků, program poskytuje v pěti semestrů, hluboké znalosti v sociálních a ekonomických věd.

Bachelor Medizinalfachberufe

Interdisciplinární studijní program poskytuje Medizinalfachberufe as distanční vzdělávání ideální akademický další kvalifikace pro všechny lidi, léčby a péče profesí, kteří chtějí pokračovat ve studiu paralelně k povolání, jako je převzít úkoly řízení a účinně vykonávat nebo efektivněji vykonávat svou terapeutickou praxi. Pro lepší rovnováhu mezi studiem a prací a větší studentů umístění nezávislosti se mohou účastnit třídní přednášky: Pro tento předmět sobotu se místo bydliště v jednom z četných Německo-široký studijní centra Diplom na vysoké škole nebo ve virtuálním provedení s on-line Přednášky účastnit.

Studenti získávají zdravotní, psychologické, vzdělávací, sociologický a obchodní znalosti, která navázala na stávající odborné kvalifikace a rozšířit vědecké pozorování. v Distanční vzdělávání Medizinalfachberufe se studenti učí teorie, principy a metody koncepcí týkajících se zdraví vědecky na světlo v národním i mezinárodním kontextu, zastupovat a současnost.

Hlavními oblastmi vzdálenosti učení Medizinalfachberufe (BA)

V bakalářském Medizinalfachberufe existují různé atraktivní, profesionální orientované priority na výběr, které jsou uvedeny níže stručně:

Péče o zdraví

společnosti Zaměření péči o zdraví se specifickými oblastmi činnosti, které jsou při zahájení a provozování podnikání v oblasti vytvrzování relevance. na konkrétním vedení a řízení procesů v servisních společností z typických provozních rozhodnutí sektoru prostředky a založení příslušné rozhodovací procesy založené jsou považovány za komplexní a inkluzivní. Studie Medizinalfachberufe se zaměřením na péči o zdraví, který je schopen samostatně výdělečně činné získat nové znalosti a dovednosti k provádění výzkumných projektů a převzít významnou odpovědnost v týmu.

zdravotnická osvěta

Cílem studijního zaměření výchovy ke zdraví je dosáhnout požadavků vyučování ve výuce žáků v fyzikální terapie, ergoterapie, logopedie nebo péče. Zde jsou předepsané učební cíle pracoval profesionálně a výchovně stejně jako učení, učební procesy jsou realizovány v podobě moderní, student-koncentrovaný navrhnout metodické rozmanitosti. Distančního vzdělávání Medizinalfachberufe s hlavním zaměřením na prohloubení informovanosti o zdraví a rozšířit získané ve vzdělávacím znalostí odborného vzdělávání prostřednictvím systematické analýzy různých teoretických přístupů a modelů, a zvážení nových skutečností nezbytné.

hand rehabilitace

Těžiště Handrehabilitation poskytuje rozsáhlé znalosti a interdisciplinární znalosti diferenciální diagnózy, jejich výklad a výsledné postupy léčby v ruce rehabilitaci. Studenti získají znalosti z vědecké dokumentace s přihlédnutím ICF a mají kritické chápání teorií a metodologií. Průběhy tohoto těžiště v distanční Medizinalfachberufe nalézt na rozšíření Centra diplomu akademie pro ruční rehabilitaci v Bad Pyrmont, místo toho. Návštěva připravilo sérii „Certified / r rukou terapeuta / v AFH“ Státnice vede ke cti tohoto volitelného modulu v závěrečných dokumentech distančního vzdělávání (certifikát, dodatek k diplomu, přepis záznamů) je uvedena.

udržovací terapie

Udržovací terapie Důraz v bakalářském Medizinalfachberufe umožňuje studentům, aby přijaly odpovědnost za plnění jim přidělených Přírodně činnost v oboru ošetřovatelství. Na vědeckém základě a na základě G-BA na tuto diagnózu související a postup naturopathic činností se učí a získali potřebné lékařské odborné kvalifikace.

ošetřovatelství

Distanční vzdělávání Medizinalfachberufe s prioritní oblasti studentů ošetřovatelství, ošetřovatelské problémy naučit se rozsvítí a učinit informované, založený na důkazech rozhodování v procesu ošetřovatelské péče prostřednictvím vytvoření ošetřovatelských diagnóz a cíleného výzkumu. Oni také získat schopnost trénovat příslušný ošetřovatelskou péči a jejich příbuzné a poradí. Studenti rozumí komplexní opatření pro péči o jádro a může tentýž aplikovat v konkrétní situaci péče a instruovat kolegy v něm. Také diskutovali, jak lze ošetřovatelské intervence odvozené z ošetřovatelských diagnóz a jaké různé nástroje pro zajištění kvality péče neexistuje.

Kariérní vyhlídky po distančního vzdělávání

Tyto pracovní příležitosti pro absolventy Bakalářský studijní program Medizinalfachberufe jsou částečně v důsledku demografické a vědecký vývoj v medicíně velmi dobře. To má za následek použití v oblastech považovaných

  • Pořizovací prakticky významné problémové oblasti a realizace prvních systematických erarbeiteter řešení jako základ pro další, empiricky na základě vědecké práce
  • Realizace odráží praxi, zejména při řešení složitých neurologickými poruchami, chronickými nebo chronified obrázků rušivých a multifaktoriální odůvodněných omezení na životy lidí
  • Převzetí odpovědnosti za (technické) Oddělení, nemocnice, kliniky, včasného zásahu
  • Obsah strukturované, koncepční úkoly, pro které je požadováno vysokoškolské vzdělání nebo je užitečné pro. b. jako manažer kvality / r, na organizaci interních školení nebo k rozvoji „nové“ zařízení a prezentací
  • Základem pro vytvoření a řízení soukromé praxi se zřetelem na změny na trhu a vývoji
  • První orientace pro následné vzdělávání a výuky na Berufsfachschulen pro zdravotnická povolání zahloubení Léčebné znalosti v chirurgii ruky - zejména pokud jde o ergoterapeut / dovnitř a lékař / zevnitř (např. b. v soukromé praxi)
  • Výstavba a rozšiřování léčebných služeb, zejména v oblasti podpory zdraví a prevence
  • pomoc osobám se zdravotním postižením, péči o seniory a péče o duševně nemocné

Bakalářský studijní kvalifikuje absolventy pro následné Magisterské. Diplomu University zavedla po sobě jdoucích magisterské Medizinalfachberufe loni, což opravňuje po úspěšném dokončení akce. Navíc absolventi bakalářského studijního programu Medizinalfachberufe mohou zabírat a postgraduální Master of Business Administration (MBA) na univerzitní diplom.

normální doba

celková pracovní zátěž*: 180 ECTS bodů, z nichž není zahrnuto v ceně od dokončené odborného vzdělávání v těchto povoláních přístupem: 60 ECTS kreditů. Normální doba pro zbývající studie: 5 semestr

* Workload Zahrnuje čas na přípravu a sledovat a účastnit se (virtuálních) výskyt událostí, jakož i pro samouky a pro přípravu zkoušky, nebo implementace. Předpokládá se, že za úvěr na erwerbendem průměr bodu na ECTS A pracovní zátěž může být od 25-30 hodin bazických.

Studijní plán distančního vzdělávání je 5-semestr varianta, v závislosti na expozici při práci - může být prodloužena až 4 z hlediska - studium zdarma. Týdenní pracovní zátěž lze individuálně přizpůsobit pro profesionální a / nebo rodinné podmínek.

základní

Zimní období (říjen) a letní období (duben).

akreditace

Akreditace studijního programu přes akreditační agentura AHPGS.

Poplatky za studium

Distanční vzdělávání: € 197.00 / month (celková částka € 5,910.00 navíc jednorázový zkušební poplatek € 615,00.)

forma

Distanční vzdělávání se skutečnými nebo on-line přítomnost akce: distanční učení se koná střídavě v samostatné studii (s studijních brožur a celodenní sobotní semináře o 12-14 soboty za semestr) v jedné z našich četných celostátní studijních centrech nebo online v "virtuálním hledišti" diplomu on-line kampusu.

požadavky na přijetí

důkaz dokončené tři roky odborné přípravy Fyzioterapie, ergoterapie, logopedie, starší péče nebo zdravotní a lékařské péče v oblasti (nebo Medizinalfachberufen, jako je zdravotnictví a pediatrické péče, péče o matku, záchranné služby, lékařské a technické MTA pomoc, dietologem / nebo jiný na vyžádání)

jakož i obecně pro přijetí na univerzitu kvalifikace, zkoušky mistra nebo v souladu s nařízením o přístupu odborně způsobilou k vyššímu vzdělání ve státě Hesensko (Podle jednotlivých testu).

Více informací o konkrétních účtech udělen diplom Hochschule jako na vyžádání.

Žadatelé / vnitřní, které nesplňují výše uvedené podmínky mohou zpočátku účastnit jako auditor ve studii, pokud oprávnění k přístupu v rámci max. je dosaženo 2 semestry.

V zahraničních stupňů musí být prokázána rovnocennost pro přijetí.

prohlášení

Bachelor of Arts (BA)

This school offers programs in:
  • Němec
Diploma University of Applied Sciences
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
5 semestry
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
197 EUR
Distanční vzdělávání: € 197.00 / month
Information
Deadline
Locations
Německo - Aalen, Baden-Württemberg
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Bad Sooden-Allendorf, Hesse
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Baden-Baden, Baden-Württemberg
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Berlin, Berlin
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Bochum, North Rhine-Westphalia
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Bonn, North Rhine-Westphalia
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Friedrichshafen, Baden-Württemberg
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Germany Online
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Hamburg, Hamburg
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Hanover, Lower Saxony
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Heilbronn, Baden-Württemberg
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Kaiserslautern, Rhineland-Palatinate
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Kassel, Hesse
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Kitzscher, Saxony
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Magdeburg, Saxony-Anhalt
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Mainz, Rhineland-Palatinate
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Mannheim, Baden-Württemberg
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Munich, Bavaria
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Nuremberg, Bavaria
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Ostfildern, Baden-Württemberg
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Regenstauf, Bavaria
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Wiesbaden, Hesse
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Wuppertal, North Rhine-Westphalia
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Würzburg, Bavaria
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Německo - Bad Sooden-Allendorf, Hesse
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Aalen, Baden-Württemberg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Baden-Baden, Baden-Württemberg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Berlin, Berlin
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Bochum, North Rhine-Westphalia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Bonn, North Rhine-Westphalia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Friedrichshafen, Baden-Württemberg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Hamburg, Hamburg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Hanover, Lower Saxony
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Heilbronn, Baden-Württemberg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Kaiserslautern, Rhineland-Palatinate
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Kassel, Hesse
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Kitzscher, Saxony
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Magdeburg, Saxony-Anhalt
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Mainz, Rhineland-Palatinate
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Mannheim, Baden-Württemberg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Munich, Bavaria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Ostfildern, Baden-Württemberg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Würzburg, Bavaria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Regenstauf, Bavaria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Nuremberg, Bavaria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Wiesbaden, Hesse
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Wuppertal, North Rhine-Westphalia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Germany Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu