Ba v péči o zdraví

bbw University of Applied Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Ba v péči o zdraví

bbw University of Applied Sciences

BA v managementu ve zdravotnictví

V posledních několika letech, sektor zdravotnictví se stal v Německu největším zaměstnavatelem. Předpokládá se, že budou vytvořeny mezi 200.000 a 400.000 nových pracovních míst v tomto odvětví do roku 2030, mnoho z nich v soukromém sektoru zdravotnictví. Tam, kde v minulosti lékařská diagnóza a léčba bylo ohnisko, dnes finanční a právní faktory jsou běžnou součástí každodenní praxe. Mezinárodně uznávaná Bachelor of Arts kvalifikace v péči o zdraví umožňuje získané znalosti, které mají být v kombinaci s odbornou a praktickou zkušenost, že nárok na náročné pozice, například pro řízení nemocnic a klinik. V budoucnosti budou zaměstnanci zdravotní sektor stále častěji vyžadují odborné znalosti pro řízení podniku kromě lékařských poznatků.

Bbw University of Applied Sciences je partnerem iniciativy "Výzkum pro naše zdraví" ze Spolkového ministerstva školství a výzkumu za fiskální rok 2011.


Struktura

Délka plný úvazek kurzu:
3 roky, tj 6 semestrů nebo 1800 hodin, než na plný úvazek kurzy cca.
6 týdnů dovolená za rok jsou začleněny.
hodiny kurzu: 8:30 - 17:30

Kombinované / extra-profesní kurz:
4 roky, tj 8 semestry nebo 1800 hodin Part-time program, pro studenty i v současné době zaměstnán / v oblasti odborného vzdělávání, se koná dva večery v týdnu od 6:00 do 9:15 hodin av sobotu dvě měsíčně od 8:30 am do 3:45 hodin.

Kurz začíná:
Full-time kurz začíná 1 dubna a 1. října každého roku, zatímco na částečný úvazek Program začíná 1. března a 1. září.

V prvním roce programu, základní studie poskytují základní dovednosti základnu stejně jako základní principy ekonomie, práva a obchodní angličtinu. Zde důraz je kladen na orientaci, teorie poznání, a osobní rozvoj, aby orientace a optimální studijní metody jsou rychle dosaženo.

Zvláštní studie se skládají z zvláštním zaměřením na zdravotnický průmysl. Na rozdíl od jiných dostupných kursů k datu, obsah tohoto kurzu silněji zaměřuje na profesní oblasti a orientace na průmysl. Specializovaný kurz je doplněn o dílčích projektů, odvětví související projektové práce ve společnostech a je zakončen semestrální práce.

Založených na projektech aplikovaného výzkumu držet krok se zvyšující se internacionalizaci. Přednášky jsou částečně v angličtině a každý z nich dospěla k závěru, s případovými studiemi. Osnovy aplikace založené je zaoblena s aktuálním tématům řízení, vztahující se k mezinárodnímu obchodu a managementu, jakož i etické otázky. Všechny zkoušky jsou v doprovodu do kurzu a jsou stanoveny v souladu s ECTS (European Credit Transfer System). Bakalářský program je uzavřena s podnikáním související bakalářské práce, který by měl v ideálním případě navazujícího na poradenské činnosti připravené během specializovaného kurzu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 4 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
16,920 EUR
Information
Deadline
Locations
Německo - Berlin, Berlin
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Německo - Berlin, Berlin
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu