Filter
BSc
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BSC, nebo Bachelor of Science, je míra nabízeny na bakalářské úrovni akademických institucí po celém světě. Program bude obvykle jeden založený ve vědy nebo technologie, a bude vyžadovat přibližně čtyři roky pro úspěšné dokončení.

Co je BSC V Food Science? Obvykle je tato míra bude nejprve připravit studenty obecných studií vědy, jako je biologie a chemie, a pak přejít na specifika stupně, jako je mikrobiologie a chemie, neboť se týkají potravin. Zpracování potravin, jeho vývoje do výrobků a manažerských studií budou také dotkl. Studenti se mohou často diverzifikaci v pozdějších letech studia se více zaměřit na konci vědy či více o hospodaření.

Dosažení bakalářský titul v oboru, jako je potravinářské vědy lze otevřít více příležitostí v potravinářském zpracovatelském průmyslu a služeb, než by bylo možné jinak. Dovednosti řízení zkušenosti mohou být aplikovány na jiná průmyslová odvětví stejně.A znalost potravin a výživy mohou být použity jak osobně, stejně jako v úspěšné kariéře.

Náklady na dosažení BSC se mohou značně lišit a bude záviset na konkrétním akademické instituce si zvolíte, a kde se nachází. Mějte na paměti, že on-line programy může být skvělý způsob, který vám pomůže udržet náklady na nízké úrovni.

Produkce potravin se stává stále složitější v průběhu let tak, aby se ocitli lidé s BSC míře větší poptávce, pokud jde o výzkum, vývoj produktů a výrobu. Jsou i tací, kteří se rozdělit více do oblasti bezpečnosti, správy nebo uvedení na trh potravinářských výrobků a výroby. S příchodem nových kulinářských technik, které využívají znalosti chemie, gurmánské restaurace může být také potenciální zaměstnavatelé. Kromě toho, absolventi by mohla vypuknout na vlastní pěst do nutriční poradenství.

Pro člověka, který má rád vědu a má představivost ji používat v nové a kreativní způsoby, tato míra by mohla pomoci zahájit lukrativní kariéru. Chcete-li se dozvědět více, hledejte pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Technologie potravin

Carson-Newman University

Poslání potravin a výživy major s nebo bez Dietetics důrazu (Didaktický program v medicína a intenzivní péče) je poskytnout studentům kvalitní akademické přípravy v oblas ... [+]

Bachelor of Science v potravinách a výživě studií

Poslání Potraviny a výživa major s nebo bez důrazu Dietetics (Didaktický program v medicína a intenzivní péče), je poskytnout studentům kvalitní akademickou přípravu v potravinách a výživu, která umožňuje absolventům úspěšně získat celou řadu souvisejících pracovních příležitostí a současně nabízejí služby kurzy a odborné znalosti do jiných oblastí univerzity při hledání akademické kvality a Christian integrity.

Potenciální Kariéra v potravinách, výživy a dietetiky

Odborníci v dietetics aplikovat principy potravin a výživy pro udržení zdraví, zlepšit nebo spravovat chronické onemocnění, zlepšit sportovní výkon, a pomoci lidem, aby zdravé volby potravin. Toto pole je rostoucí profese, která může nabídnout mnoho zajímavých a dobře placenou kariéru cesty. Dietitians pracovat v několika nastaveních odrůd a může být specializovaný v oboru.... [-]

Spojené státy americké Jefferson City USA Online
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Pécs

Obézní lidé musí bojovat s několika chorobami, které souvisejí s jejich hmotností (kardiovaskulární onemocnění, diabetes, rakovina). Pokud máte disk, který jim pomůže, di ... [+]

Popis programu

Obézní lidé musí bojovat s několika chorobami, které souvisejí s jejich hmotností (kardiovaskulární onemocnění, diabetes, rakovina). Pokud máte disk, který jim pomůže, dietetika vám poskytne potřebné znalosti. Zdravé stravování - a tím i znalost dietologa - je nezbytné pro prevenci a úspěšné léčení několika nemocí, protože léky nebo operace jen zřídka poskytují kompletní řešení. Pacienti jsou často nuceni přestat jíst své oblíbené pochoutky a dietolog může do značné míry přispět k léčbě pacientů, rovnováze a pohodě tím, že nabízí příjemné, ale zdravé stravovací možnosti.

Postup při podávání žádostí... [-]
Maďarsko Pécs
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině