Filter
BSc
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Získání bakalářský titul může trvat od jednoho roku do pěti let dokončit. Studenti si mohou vybrat pro přenos kreditů ze sekundárního instituce nebo post-sekundární Community College, aby urychlily čas potřebný k dokončení titulu. On-line a na částečný úvazek dispozici jsou také kurzy pro studenty s jinými závazky nebo nabitý program.

Co je BSC V Ošetřovatelství pro RN? Tento stupeň se zaměřuje na poskytování studenty s pověření, aby se stala registrovanou sestru tím, že učí jim základy efektivní a účinné zdravotní péči. Registrované zdravotní sestry jsou licencovány profesionálové, kteří splnili požadavky nastíněné země, státu nebo provincie, která jim umožní praktikovat v domovech důchodců, nemocnicích a soukromých domech. Studenti absolvovat kurzy v chemii, biologii, výživu a anatomie získat pochopení lidského těla, stejně jako kurzy v praxi a teorii rozvíjet interpersonální a lékařské dovednosti potřebné k pacientům pomáhat.

Získání ošetřovatelský licenci RN dláždí cestu k úspěšnému zdravotnictví kariéry. Absolventi využívají své výborné mezilidské a komunikační dovednosti na pomoc širokou škálu lidí obecně rychle se měnícím prostředí a pracovat vedle lékařů a dalších ošetřujícího personálu poskytnout běžných i nouzových péči.

Náklady na ošetřovatelské míry liší v závislosti na instituci. Některé nabízejí standardní tříletý program, zatímco jiné umožňují studentům získat titul za méně než jeden rok. Je doporučeno důkladně zkoumat programy, které mají zájem, aby se ujistil, že sladit vašich odborných a finančních cílů.

Jedinci, kteří mají BSC V Ošetřovatelství obvykle najít vyšší platících příležitosti jako oni získají více zkušeností. Mnoho najít práci v nemocnici ústavu nebo soukromé klinice, což rutinní vyšetření, pomáhají při pojištění papírování a poskytování první linii pomoc v operačních sálech.Jiní pracují v soukromých rezidencích, pomáhají starší lidé žít aktivní a zdravý životní styl.

Instituce na celém světě nabízejí studijní programy v ošetřovatelství. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

 

Čtěte více Méně

12 Výsledky v Registrované ošetřovatelství

American National University

Stanete se kompetentní ve vedení a řízení dovedností, výzkumu, informatiky, zdravotní politiky, komunitního a veřejného zdraví. Vyškolená zdravotnická sestra je poskytova ... [+]

Bakalář vědy v ošetřovatelství - RN k BSN dokončení programu

Stanete se kompetentní ve vedení a manažerských dovednostech, v oblasti výzkumu, informatiky, zdravotní politiky, komunity a veřejného zdraví.

Vyškolená zdravotnická sestra je poskytovatel péče, návrhář / manažer / koordinátor péče a člen ošetřovatelské profese. Aby BSN připravila absolventy k dosažení pokroku ve své kariéře, poskytuje dobře zaokrouhlené vzdělání včetně koncepcí mezioborových týmů, praktiky založené na důkazech, zlepšení kvality, bezpečnosti pacientů, informatiky, klinického uvažování / kritického myšlení, genetiky a genomiky, kulturní citlivosti, profesionality a praxe po celou dobu života v dynamickém a komplexním prostředí zdravotní péče.... [-]

Spojené státy americké Salem USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Trinity College of Nursing & Health Sciences

... [+]

Aplikační poplatek, aplikační poplatek, klinická výkonnostní norma forma a všechny vysoké školy a vysoké školy přepisy

Musí prokázat organickou chemii a statistickou připravenost prostřednictvím testování a / nebo předchozí práce na kurzu Studenti s přidruženým studijním oborem nebo diplomem v ošetřovatelství, kteří byli oficiálně přijati do volby RN-BSN Completion, dostanou 71 kreditních hodin pro svůj základní RN program.

[-]
Spojené státy americké Rock Island
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
15 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern University Online

Navrženo pro nácvik zdravotní sestry. Dále svou kariéru a připravit se na vedení nebo manažerských pozicích ve zdravotnickém průmyslu. ... [+]

Navrženo pro nácvik zdravotní sestry. Dále svou kariéru a připravit se na vedení nebo manažerských pozicích ve zdravotnickém průmyslu.

Kvalitní vzdělání

Jako tradiční neziskové instituce, Eastern University má dlouhou tradici nabídnout studentům kvalitní vzdělání od roku 1925.

100% on-line

Pohodlné a nebytové modelu bez požadované třídy nebo přihlášení časový umožňuje individualizované plánování.

Pohodlí

Kompletní celoroční kdekoliv a kdykoliv, aniž byste museli přijít do areálu. Stavět na základních ošetřovatelských dovedností a zároveň vydělávat titul postoupit svou kariéru.

7-týdenní kurzy

Existuje šest vstupní body za rok a příští datum zahájení je 8/29/2016.... [-]

Spojené státy americké Wayne
Září 2020
Angličtina
Kombinované
14 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Grand Canyon University

Pokud jste registrovaná zdravotní sestra s přidruženým diplomem nebo certifikátem diplomu v ošetřovatelství, program Grand Canyon University (GCU) pro bakaláře věd v ošet ... [+]

Pokud jste registrovaná zdravotní sestra s přidruženým diplomem nebo certifikátem diplomu v ošetřovatelství, program Grand Canyon University (GCU) pro bakaláře věd v ošetřovatelství (RN na BSN) online vás může připravit, abyste svou kariéru na další úroveň.

Získejte své BSN, abyste zvýšili své dovednosti, rozšířili své chápání nejlepší praxe a připravili se na převzetí větší odpovědnosti jako vedoucího v nemocnici nebo zdravotnické organizaci. RN-BSN GCU je přizpůsobena potřebám dospělého studenta RN a maximalizuje silné stránky, které má již pracovní pracovník RN.

Naši univerzitní poradci poskytují předem čas na dokončení a naše nástroje pro odhad nákladů zdarma poskytují obecný odhad nákladů na účast.... [-]

Spojené státy americké Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Více
Září 2020
Angličtina
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Benedictine University Online

Prostřednictvím programu RN na benediktinské univerzitě na BSN program neuspokojíte pouze potřeby rostoucí oblasti zdravotnictví. Budete stavět na svých současných znalos ... [+]

Prostřednictvím programu RN na benediktinské univerzitě na BSN program neuspokojíte pouze potřeby rostoucí oblasti zdravotnictví. Budete stavět na svých současných znalostech a zkušenostech, s využitím reálných situací a aplikací praxe založené na důkazech.

Ať už pracujete již několik let jako zdravotní sestra nebo jste právě na poli, náš program zvyšuje osobní a profesní rozvoj ošetřující sestry.

Akreditace ze strany Komise pro vysokoškolské vzdělávání v ošetřovatelství vám, vašim zaměstnavatelům, náborovým pracovníkům a dalším institucím ukazuje, že jste získali vysokoškolské vzdělání prostřednictvím univerzitního programu, který byl pečlivě hodnocen, abyste zajistili váš úspěch.... [-]

Spojené státy americké Lisle
Září 2020
Angličtina
Kombinované
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Flexibilní program zaměřený na ošetřovatelky, kteří hledají pokročilou kvalifikaci. ... [+]

Program odborného rozvoje kvalifikovaných zdravotních sester, který má posílit akademickou kvalifikaci na úrovni vysokoškolského vzdělání nebo vysokoškolského vzdělání; nebo získat diplom absolventa. Více způsobů doručení a široká škála možností modulů poskytuje flexibilitu, která vyhovuje řadě domácích a mezinárodních trhů. Cesta k ocenění může být přizpůsobena potřebám osobního rozvoje jednotlivých odborníků a provozním požadavkům a strategickým potřebám rozvoje služeb.

Proč zvolit tento program?

Jsme odborníci ve všech čtyřech oblastech ošetřovatelství (dospělí, děti, zdravotní postižení a duševní zdraví), stejně jako návštěvy zdraví, porodní asistence a veřejné zdraví.... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

BSC (Hons) dospělý stupeň ošetřovatelství od GCU. Je vysoce konkurenceschopná a naši absolventi se v NHS těší široké profesní dráze. Tento čtyřletý studijní program vám u ... [+]

Dospělé ošetřovatelství je dynamická, obohacující a vysoce kvalifikovaná péče a soucitná kariéra. Rozvíjíte rozmanité dovednosti od poskytování zdravotní výchovy jednotlivcům od široké škály zázemí až po komplexní péči pro osoby s více akutními nebo dlouhodobými stavy.

Cílem tohoto programu je rozvíjet zdravotní sestry, které jsou schopné poskytovat osobně zaměřenou, bezpečnou a efektivní péči, pracovat s jinými profese a agenturami v neustále se měnícím a komplexním zdravotním prostředí.

Zažijete různé klinické umístění a naučíte se pomocí rozmanitého spektra technik a přístupů. Budete absolvovat klinickou praxi pro 50% kurzu, v komunitních a nemocničních stážích, stejně jako v nezávislých a dobrovolných zkušenostech.... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Saint Mary's University of Minnesota Online

Online bakalář vědy v ošetřovatelství (RN na BSN) z Minnesoty v Saint Mary's University vyučují instruktoři, kteří vás mohou připravit na další krok v odborné ošetřov ... [+]

Dnešní rychle se měnící zdravotní prostředí nabízí vzrušující nové kariérní cesty pro zdravotní sestry. On-line bakalářský v ošetřovatelství (RN na BSN) od Saint Mary University of Minnesota vám poskytuje znalosti, dovednosti a pověření definovat vaši roli v dynamické budoucnosti zdravotní péče.

Tento progresivní, zrychlený program vám otevře svět možností pro vaše ošetřovatelskou kariéru. Získejte svůj ošetřovatelský titul on-line, zatímco jste se obklopili komunitou praktického lékaře a spolužáky, kteří podporují vaši cestu k vedoucí úloze v ošetřovatelství.

Univerzita Minnesoty BSN v Saint Mary's

Zrychlený jednoroční programSchopnost stínovat praktikující sestru v specializované péči a nastavení volbyPoskytuje postup progresivní péče, který zahrnuje intervenční, netradiční ošetřovatelskou terapiiNavrženo pro výuku CCNE základů bakalářské výchovyZahrnuje iPad pro 24/7 přístup k práci na kurzech a podporu... [-]
Spojené státy americké Winona
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň byl navržen tak, aby cestu pro registrovaných zdravotních sester (RNS) získat bakalářský titul v oboru ošetřovatelství. RNs, kteří absolvovali od státu nebo ... [+]

Tento stupeň byl navržen tak, aby cestu pro registrovaných zdravotních sester (RNS) získat bakalářský titul v oboru ošetřovatelství. RNs, kteří absolvovali od státu nebo národně akreditované spolupracovník-stupeň nebo diploma- ošetřovatelskou programu jsou způsobilé a mohou přenášet blok úvěrů s cílem urychlit svůj pokrok směrem k této stupni.

Tento program je akreditován Komisí o Collegiate vzdělávání sester (CCNE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science v ošetřovatelství - Možnost pro registrované zdravotní sestry?

High-tech svět zdravotní péče bude vždy poháněn lidského srdce. Pokud nadaný zdravotní sestra vás pomohl, víte, že jeden člověk skutečně může něco změnit. Co možná nevíte je, že sestry převyšuje všechny ostatní zdravotnickým pracovníkům. A poptávka roste. Tento program navazuje na dovednosti získané prostřednictvím diplom nebo přidruženého programu. Kurzy jsou dodávány prostřednictvím on-line klinických projektů dokončených ve své komunitě.... [-]

Spojené státy americké Stožár
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Sacred Heart University Online

Rozvinout srdce léčitele s RN Sacred Heart RN na bakalář vědy v ošetřovatelství. ... [+]

Tento vysokoškolský studijní program vám poskytuje znalosti potřebné v dnešní ošetřovatelské roli, stejně jako osobní dotek v srdci profesí. Online program RN na BSN, který nabízí Sacred Heart University, je určen k tomu, aby pomohl RNs s diplomem nebo ADN rozvíjet své odborné dovednosti v oblasti hodnocení zdraví, informačních technologií, osvědčených postupů a dalších. Kurikulum zahrnuje také témata jako jsou koncepce zdravotní péče a wellness v různých kulturách, rozvoj klinického vedení a metody měření výsledků péče.

[-]
Spojené státy americké Fairfield
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Illinois University Online

Zrychlete svou ošetřovatelskou kariéru s naším on-line BS v Ošetřovatelství na doktora ošetrovatelské praxe (DNP) program na Northern Illinois University. Získáte odborné ... [+]

BS v ošetřovatelství doktora ošetřovatelské praxe (DNP) \ t

Ušetřete čas a peníze tím, že potápíte právo na vydělávání DNP na University of Northern Illinois University. Prostřednictvím tohoto praktického programu získáte praktické zkušenosti a odborné znalosti, které povedou ve specializované pokročilé ošetřovatelské praxi a výzkumu. Naučte se formulovat a zavádět plány péče o pacienty, uplatňujte věrohodné výsledky výzkumu a inovujte a zlepšujte péči.

Rychlá faktaPožadované kredity: 76 kreditních hodin.Cena za hodinu kreditu: 720 USD za hodinu kreditu.Čas do ukončení: Studenti prezenčního studia mohou absolvovat studium v rozsahu pouhých čtyř let. Maximální doba do ukončení je 10 let.Program Modality: Kurz je online a program má příležitostné, předem dohodnuté kampusové schůzky.Akreditace: Komise pro vysokoškolské vzdělávání v ošetřovatelství (CCNE).Hlavní body programuPraktické zkušenosti: Okamžitě aplikujte své znalosti s praktickým pracovníkem ve zdravotnickém zařízení ve vaší blízkosti. Máte potíže s nalezením? Můžeme vám pomoci.Fast-track Vaše kariéra: Přeskočit magisterský titul a vydělávat si DNP vám může ušetřit čas a vydělávat vás až do výše 9 000 dolarů ročně více než v podobných pozicích s magisterským titulem. 1Kariéra... [-]
Spojené státy americké DeKalb
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 10 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Illinois University Online

Zajistěte urychlení kariérního růstu se svým bakalářem vědy v ošetřovatelství. V roce 2017 uvedlo 86 procent zaměstnavatelů, že preferují sestry s bakalářským titulem, a ... [+]

RN na BS v ošetřovatelství

Zajistěte urychlení kariérního růstu se svým bakalářem vědy v ošetřovatelství. V roce 2017 uvedlo 86 procent zaměstnavatelů, že preferují sestry s bakalářským titulem, a téměř 50 procent to vyžadovalo.1 Připravte se na využití těchto příležitostí.

Prostřednictvím pouhých 11 kurzů vám náš RN na BS v ošetřovatelství poskytne pokročilé péče o pacienty a dovednosti kritického myšlení, aby se zvýšila vaše kariéra.

Rychlá faktaPožadované kredity: 28 kreditních hodin.Cena za úvěrovou hodinu: 348 USD za hodinu kreditu.Čas dokončení: Denní studium může absolvovat během 12 měsíců. Maximální doba do ukončení je pět let.Program Modality: Všechny kurzy jsou vyučovány 100 procent online.Akreditace: Komise pro vysokoškolské vzdělávání v ošetřovatelství (CCNE).Požadavek na praxi: Cvičení jsou zaměřena na vedení nebo populaci a poskytují zkušenosti s konkrétními skupinami, aby se zvýšila vaše předchozí pracovní zkušenost s RN. Praktická zkušenost může být dokončena ve vaší oblasti včetně místa zaměstnání. Také vám pomáháme s praktickými stážemi.Hlavní body programuProgram CCNE-Accredited: Poskytuje vám plnou důvěru v to, že to, co se učíte, splňuje nejvyšší standardy v pokročilém ošetřovatelském vzdělávání.Praktické zkušenosti: Okamžitě aplikujte své znalosti praktickým cvičením ve zdravotnickém zařízení ve vaší blízkosti.Praktické umístění: Ve vaší komunitě poskytujeme pomoc s praktickými umístěními, takže můžete poskytovat péči konkrétním populacím, které zvyšují vaše předchozí pracovní zkušenosti s RN.Zkušení, Invested Fakulta: Naše význačná fakulty kombinovat let zkušeností v oboru s osobní pozornost a vztahy s komunitou, aby vám splnit své akademické cíle.Seamless Matriculation: Vezměte si své ošetřovatelské vzdělávání ještě dále. Po přijetí můžete plynule přejít na naše absolventské ošetřovatelské programy.Kariéra... [-]
Spojené státy americké DeKalb
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 5 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině