Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Austrálie.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Austrálie.

BSc

Bachelor of Science programů jsou ideální pro jednotlivce, kteří se snaží zvýšit své zkušenosti a znalosti v určité oblasti. Rozhodování o tom, získat BSc může pomoci studentům najít naplňující a profesní dráhu po ukončení studia.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Univerzity pro titul bakaláře Austrálie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Austrálie zde.

Čtěte více

Bachelor Of Science V Oblasti Veterinární Vědy

Murdoch University
Campus forma Denní studium 5 let February 2018 Austrálie Perth

Tento pětiletý studium vede k zapsáno odborné kvalifikaci v oboru veterinárního lékařství. [+]

Bachelor of Science (BSC) ve veterinární biologie / Bachelor veterinárního lékařství a chirurgie (BVMS)

Učte se od některých z Australasie 's nejlepší veterinární pedagogických pracovníků vědy

Připojte se do našeho mezinárodně proslulý Vet School a získat dovednosti a zkušenosti, které potřebujete pracovat jako kvalifikovaný veterinář. Naše Vet Věda Kurz trvá přístup k vědecky podložené, aby vás připraví na nejvyšší úrovni práce ve veterinárním průmyslu.

Získat praktické zkušenosti s řadou zvířat

Jako Vet Science studenta, budete 'll dozvědět ruce na dovednosti ve všeobecné praxi a krizových oblastech, tady na koleji v naší veterinární nemocnice a South Street areálu farmy. Ty 'll mít také šanci na dokončení prak práci v jiných útulcích a zařízení, jako je RSPCA, Perth Zoo a západní Austrálie ministerstva zemědělství v Albany.... [-]