BSc ve zdravotnictví a sociální péči

Všeobecné informace

Popis programu

Náš flexibilní, široce pojatý titul ve zdravotnictví a sociální péči je ideálním výchozím bodem pro řadu odměňujících kariér v různých odvětvích.

Prozkoumejte zdravotní a sociální péči v širokém okruhu národních i mezinárodních kontextů, zahrnující témata sociální, veřejného zdraví, epidemiologie, psychologie, lidské biologie a fyziologie, práva a etiky týkající se zdraví, rovnosti a sociální spravedlnosti.

Získáte jasné znalosti struktur a politik podporujících zdravotní a sociální péči ve Velké Británii a rozvíjejte vynikající komunikační, výzkumné a analytické dovednosti, které jsou vysoce ceněny zaměstnavateli.

Proč zdraví a sociální péče v Swansea?

Jako student ve Walesově největším poskytovateli vzdělání ve zdravotnictví budete ponořeni do dynamického výzkumného a učebního prostředí s mnoha možnostmi budovat vazby se studenty z příbuzných oborů.

To je součást našeho přístupu založeného na spolupráci v oblasti zdravotní a sociální péče, jehož cílem je zlepšit integraci mezi sektory a připravit vás na kariéru v rámci tradičních organizačních a profesních hranic.

Spolu s vaší akademickou prací budete mít moduly v profesním rozvoji a máte možnost dokončit pracovní stáž jako součást svého oboru. Máte také možnost zúčastnit se dvouhodinových mezinárodních letních programů zaměřených na vysokoškolské vzdělání.


Vaše zdravotní a sociální péče

Připojíte se k univerzitě, která je ve Velké Británii 10 nejlepších pro celkovou spokojenost studentů (NSS 2019) a 10 nejlepších ve Velké Británii pro vyhlídky absolventů (DLHE 2018).


Kariéra zdraví a sociální péče

Jako absolvent zdravotní a sociální péče máte k dispozici řadu kariér v NHS, sociálních službách, státní službě, nezávislé zdravotní a sociální péči a charitativním organizacím.

Máte také mnoho možností pro další studium. Nedávní absolventi absolvovali postgraduální výukové certifikáty, kurzy Paramedic Science a magisterské studium v ​​oblasti sociální práce, podpory zdraví, kognitivní neurovědy a humanitární pomoci.

Téměř 100 procent absolventů zdravotnictví a sociální péče je zaměstnáno nebo studuje do šesti měsíců od ukončení studia (DLHE 2018).

Jak vás učí

Budete vyučováni různými způsoby, včetně přednášek, workshopů, diskusních skupin, prezentací, diskusí, on-line diskusí a skupinových a individuálních učebních úkolů během 7 až 10 hodin během třídenního období.

Učení je hodnoceno prostřednictvím esejů, prezentací, zkoušek a praktických testů. Po celou dobu studia budete mít přístup k akademické mentorské síti a službám podpory studentů.

Během druhého roku budete mít možnost zvolit si modul pro umístění v pracovním prostředí, který bude k dispozici v dobrovolných organizacích, v sociálních službách založených na radě, ve vzdělávacích službách, v podporovaných službách živobytí a mnoha dalších.

Tento kurz nabízí některé moduly vyučované prostřednictvím velštiny nebo bilingválně pro studenty, kteří se považují za plynulé velšské reproduktory.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Zaměstnanecké semináře, rozhovory zaměstnavatelů, besedy a kariéry
 • Individuální poradenství a poradenství odborně způsobilých poradců v oblasti kariéry
 • Pomoc při hledání pracovních míst, stáží, pracovních stáží a možností dobrovolnictví
 • Přístup k informačním zdrojům o široké škále témat kariérového řízení
 • Poradenství a poradenství v oblasti postgraduálního studia a financování
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.


Vstupní požadavky

 • Typická A-level / Welsh Baccalaureate Nabídka: BBB - BBC
  Vítáme přihlášky od studentů pokročilého diplomu z Velké bakalářské školy. Požadavky jsou stejné jako u úrovní A, kde můžete nahradit stejného nespecifikovaného absolventa pro pokročilou úroveň pokročilého stupně pokročilé úrovně z Velké bakalářské stupně.
 • Typický přístup k nabídce: 21 odlišností, 18 zásluh, 6 průkazů
 • Typická nabídka BTEC: DDM-DMM
 • Mezinárodní maturitní zkouška: 30-32
 • Irský certifikát pro odchod: 345-360
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Čtěte více

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Méně