BSc ve zdravotnictví Společenství

Všeobecné informace

Popis programu

Posláním zdravotních programů ministerstva zdravotnictví a tělesné výchovy je rozvíjet schopnost studentů dosáhnout kariérního úspěchu ve zdravotnických povoláních a působit jako vůdci v dynamickém, multikulturním světě prostřednictvím vzdělávacích zkušeností a učebního prostředí, které je reflexní, spolupracující , a transformační.

BS v komunitním zdraví připravuje studenty na kariéru v oblasti zdravotní výchovy a programování ve zdravotnictví, politiky veřejného zdraví, výzkumu v oblasti zdraví nebo správy zdravotní péče v různých vládních, neziskových, zdravotnických a průmyslových zařízeních.

Naši absolventi využívají své znalosti a dovednosti, aby se zaměřili na to, jak nejlépe oslovit zranitelné členy komunity a lépe vyčlenit prostředky pro nedostatečné obyvatelstvo. Mohou iniciovat wellness programy, psát politiky, provádět vzdělávací aktivity nebo vytvářet prostředky na podporu zdravého života.


Výhody programu

Northeastern Illinois University BS v komunitním zdraví připravuje studenty na:

  • pochopit a reagovat na sociální determinanty, které ovlivňují lidské zdraví a chování
  • plánovat, provádět a řídit zdravotní programy založené na důkazech v různých prostředích
  • provádět hodnocení a výzkum týkající se zdraví obyvatelstva a plánování zdraví
  • slouží jako zdravotní zdroj pro různorodá populace

Náš program zahrnuje zkušenosti v terénu v oblasti zdravotního prostředí, které studentům nabízí možnost uplatnit a zdokonalit dovednosti vytvořené ve třídě a vybudovat profesionální síť, než absolvují.

Zaměstnavatelé znají, že naši absolventi prokazují dovednosti a dispozice příslušných, etických, soucitných zdravotnických pracovníků, kteří usilují o významné rozdíly v blahu ostatních.


Možnosti kariéry

Absolventi BS v programu Health Community pracují v širokém spektru nastavení. Příklady názvů práce mohou zahrnovat, ale nejsou omezeny na:

  • Správce zdravotní péče
  • Zdravotní pedagog
  • Výzkumný ústav veřejného zdraví
  • Komunitní zdravotní pracovník

Stupeň je také spouštěcí podložkou pro absolventské vzdělání v řadě oblastí souvisejících se zdravím.


Požadavky na učení

Požadavky na všeobecné vzdělávání v oblasti zdraví ve Společenství
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values ... Čtěte více

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values and support services are all here to help you reach your full potential. We invite you to take a closer look at our programs. We look forward to discussing your options with you. Méně