BSc v ošetřovatelství - dospělý

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Dospělá ošetřovatelka je náročná a obohacující profese, která nabízí širokou škálu rolí, které se starají o lidi a podporují zdraví.

Stirling je skvělým místem pro vás, abyste se naučili dovednosti moderního ošetřovatelství - které jsou ceněny po celém světě. Náš kurz je schválen Radou pro ošetřovatelskou a porodní asistenci a také získal několik ocenění. Získali jsme cenu Student Nursing Times v roce 2012, 2013, 2015, 2016, 2017 a 2018.

Ošetřovatelství je dynamická profese a poskytneme vám školení a důvěru nezbytnou k plnění vaší role ve dnešních zdravotnických týmech. Jak budete studovat, naučíte se pracovat s řadou multidisciplinárních odborníků, skupin a jednotlivců, kteří budou poskytovat péči a podporovat zdraví. Náš kurz je založen na filozofii, která jako zdravotní sestra poskytne služby založené na dokonalosti, soucitu, bezpečnosti a úctě.

Budete přiděleni osobnímu učiteli, který bude během studií zdrojem poradenství, informací a podpory. Zatímco praktikujete při výuce zkušeností, jste také přiděleni praktický mentor, který vám v praxi usnadní a podpoří vaše učení.

Budeme vás inspirovat a vyzývat, abyste nás nechali jako sebevědomý a schopný praktik - připraveni se připojit ke zdravotnickému týmu po promoci.

BSC (Hons)

BSc (Hons) Studenti ošetřovatelství se řídí stejnou programovou strukturou jako BSc Ošetřovatelství pro roky 1 a 2. Po tomto bodě Honors studenti provedou další modul umístění s příležitostí studovat v zámoří.

V posledním ročníku absolvují studenti Honors další moduly včetně disertační práce a jejich konečné umístění požadované NMC, které dosáhly registrace na konci čtvrtého ročníku.

Nejdůležitější důvody ke studiu s námi

# 1 Spolupracujeme s NHS Forth Valley, abychom zajistili, že náš kurz zůstane klinicky vynikající a že obdržíte nejlepší možný praktický výcvik

# 2 Od rady ošetřovatelky a porodní asistentky jsme obdrželi několik ocenění, a to i za naše úzké pracovní vztahy s partnery z praxe

# 3 Naši přední světoví akademičtí pracovníci mají vynikající výzkumné záznamy a skutečné ošetřovatelské zkušenosti

Profesní akreditace

Ošetřovatelská a porodní asociace

Detaily kurzu

Naše BSc pro dospělé ošetřovatelství se rozkládá na tři roky a BSc (Hons) po dobu čtyř let.

Budete seznámeni se základy ošetřovatelství a pokrokem v poskytování ošetřovatelské péče zaměřené na člověka v složitějších a náročnějších situacích. Získáte znalosti, dovednosti, postoje a hodnoty, které jsou nezbytné pro poskytování bezpečné, soucitné, úctyhodné, etické a účinné péče v rozvíjejícím se a dynamickém prostředí zdravotní a sociální péče. Každoročně se setkává s požadavky na 50% teorie a 50% praxe v ošetřovatelství a porodní asistenci (NMC).

Prostřednictvím našich partnerství s různorodými organizacemi zdravotní a sociální péče budete mít příležitost dát teorii do praxe. Můžete pracovat jak denní, tak noční posun, aby se shodovaly se vzory oblasti a vaším přiděleným cvičným učitelem.

Tento kurz je určen pro dosažení kompetencí požadovaných pro registraci ve Spojeném království jako zdravotní sestra. Budete mít také možnost podniknout národní nebo mezinárodní umístění.

Budete přiděleni osobnímu učiteli, který bude během studií zdrojem poradenství, informací a podpory. Během praktických zkušeností s učením jste také přiděleni praktický mentor, který vám v praxi usnadní a podpoří vaše učení.

Budete studovat společně s studenty ošetřovatelské péče v oblasti duševního zdraví, abyste získali komplexní představu o tom, jak pracovníci v oblasti zdravotnictví spolupracují a přinášejí nejlepší péči zaměřenou na pacienta.

Zaměříme se také na rozvoj dovedností v oblasti řízení a řízení potřebných pro podporu kvality a inovací v oblasti zdravotní a sociální péče.

Jaké jsou další kritéria pro BSc pro dospělé ošetřovatelství?

Pečlivě zvažujeme další vlastnosti a zájmy prostřednictvím vašeho osobního prohlášení. Vysvětlení, proč si vybíráte kurz, je nezbytné a vaše znalosti a zájem o ošetřování dospělých by měly být zřejmé. Dobrovolné nebo placené zkušenosti v oblasti péče jsou vítány a důrazně doporučujeme, abyste mezi těmito zkušenostmi získanými znalostmi, hodnotami a dovednostmi získali vztah a požadované kurzy. Další zkušenost, která demonstruje váš závazek a schopnost pracovat v týmu, je také cenná.

Jsou požadovány také odkazy. Pokud je to možné, měli byste poskytnout akademický odkaz, avšak v opačném případě by měl odkaz na zaměstnavatele. Přátelé jako rozhodčí nejsou přijati. Pokud žádáte o převod z jiné instituce, vyžaduje se třetí odkaz a přepis z této instituce.

Praktické zkušenosti s učením, které organizuje Fakulta zdravotnických věd a sportu ve spolupráci s místními orgány pro zdraví, mohou pokrývat širokou zeměpisnou oblast. Budete očekávat, že budete mít vlastní přístup k těmto zkušenostem.

Výuka

Byli jsme oceněni pětihvězdičkovou špičkovou kvalitou výuky na webu QS World University Rankings 2017/18.

Váš kurz vám poskytne učební zkušenosti v praktických učebních stážích v celé řadě oblastí. Praktické učení bude podpořeno vaším zájmem o teoretické prvky kurzu a také s mentorem sestry. Rozvíjíte dovednosti kritického čtení, ocenění a analýzy, matematiky a gramotnosti. Tyto dovednosti jsou jak postgraduální atributy, tak základní dovednosti pro absolventa zdravotní sestry.

Kurz využívá řadu výukových a učebních zkušeností, včetně přednášek, práce s malými skupinami, dovedností, simulačních laboratoří a ústních prezentací. Ty vám vybaví různorodou škálu dovedností, abyste zvýšili své schopnosti jako kvalifikovaná zdravotní sestra.

Široká škála přístupů k výuce a učení přijímá fakulta. Centrálním tématem je přístup zaměřený na studenty, který využívá výuku malých skupin (učení založeného na dotazu nebo EBL) v kombinaci s přednáškami, semináři, skupinovou prací a výukou klinických dovedností.

Posouzení

Budete ohodnoceni řadou metod, jako jsou: vyšetření, eseje, zprávy, hodnocení klinických dovedností, prezentace a hodnocení praxe. Před pokročením do dalšího semestru budete muset předložit hodnocení každého semestru.

Možnosti pracovního umístění

Váš kurz vám poskytne praktická učební umístění v celé řadě oblastí. Ty se budou primárně odehrávat v oblasti NHS Forth Valley, ale mohou existovat příležitosti k umístění s jinými zdravotními poradnami.

Studovat v zahraničí

Můžete využít příležitostí ke studiu v zahraničí během tří nezávislých týdnů studia na konci prvního a druhého ročníku. Naše stávající partnerské univerzity zahrnují:

  • Univerzita Jižní Floridy, Tampa, USA
  • Univerzita v Navarře, Pamplona, ​​Španělsko
  • Univerzita Paracelsus, Rakousko

Máme také dohodu o praktickém učení s EMS Medical Center v Nazaretu v Izraeli.

Kontakt

Nábor a přijímání studentů

admissions@stir.ac.uk

44 (0) 1786 467044

Poplatky - 2018/2019

  • Zahraniční studenti (mimo EU) £ 14,460.00
  • Skotští a EU studenti Poplatky placené skotskou vládou
  • Studenti ze zbytku UK £ 9,250

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Méně