BSc Sportovní a cvičební výživa

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Smíchejte praktické zkušenosti a teorie z reálného světa, abyste prozkoumali roli výživy ve sportovním výkonu a celkovém zdraví. Kombinace dvou disciplín v této fascinující míře se naučíte, jak jeden subjekt ovlivňuje druhý se zaměřením na metabolismus, stravu, výkon a fyzickou kondici.

Při vstupu do profesionální kariéry po ukončení studia budete zdokonalovat dovednosti v oblasti hodnocení a diagnostiky.

Naši zaměstnanci jsou odborníci, kteří spolupracují na výzkumu s FIFA, UEFA, Mezinárodním olympijským výborem a Světovou antidopingovou agenturou. Budete pracovat v zařízeních, jako je naše sportovní rehabilitační sada, laboratoř pro zdraví a lidskou výkonnost, komora pro životní prostředí, sada pro analýzu výkonu a laboratoře pro fyzikální cvičení.

Jak budete studovat

Během celého studia se očekává, že budete studovat 1200 hodin ročně. To je založeno na 200 hodinách na 20 kreditních modulů. A zahrnuje naplánované hodiny, čas strávený na umístění a nezávislé studium. Jak se tento čas rozděluje mezi každý z nich, se každý rok liší a závisí na kurzu a modulech, které studujete.

6 důvodů, proč studovat sportovní a cvičební výživu v Hullu

 1. Umístění v profesionálních sportovních klubech
 2. Využijte upgrade £ 16m ve sportovních zařízeních
 3. 95% hodnocení zaměstnatelnosti absolventů *
 4. 94% spokojenost studentů se zdroji †
 5. Zúčastněte se jedinečné konference studentských prací
 6. Učte se od zaměstnanců, kteří pracují s likes FIFA

a change in lifestyle, banana, dietSpolečnost PhotoMIX / Pixabay

Prozkoumejte virtuální prohlídku

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

* Procento studentů z této oblasti v práci nebo v dalším studiu do šesti měsíců od ukončení studia: britské bydliště v denním studiu na plný úvazek; Destinace absolventů z průzkumu vysokoškolského vzdělávání pro akademický rok 2016/17, publikovaný HESA 2018

† Skóre spokojenosti za studijní zdroje (National Student Survey 2019, HEIs)

Vaše budoucí vyhlídky

 • Performance Nutritionist
 • Specialista podpory zdraví
 • Osobní trenér

Rozvinuli jsme vazby na místní průmysl a díky tomu mají studenti absolvující tento program příležitost pracovat v různých klinických podmínkách v NHS, potravinářském průmyslu nebo v profesionálním sportu. Někteří absolventi si dokonce založili vlastní firmu.

Pokud si přejete, je zde také dostatek prostoru pro postgraduální studium a tento program poskytuje pevný základ pro postup do magisterských titulů MSc nebo dokonce dietetiky akreditovaných SENr.

Vstupní požadavky

Obyvatelé Spojeného království

Body mohou pocházet z jakékoli kvalifikace v sazbě UCAS, ale musí obsahovat alespoň 80 bodů z

 • Úrovně
 • Doplňkový diplom BTEC, diplom nebo rozšířený diplom
 • OCR Cambridge technický úvodní diplom, diplom nebo rozšířený diplom
 • CACHE Diploma nebo Extended Diploma
 • Irské opuštění osvědčení
 • Scottish Highers
 • Velšský maturita pokročilý diplom
 • nebo kombinace příslušných kvalifikací úrovně 3

Alternativní kvalifikace

 • IB Diplom: 28 bodů.
 • Přístup k vysokoškolskému diplomu: Absolvujte 18 kreditů na vědeckých jednotkách.

Mezinárodní studenti

Pokud požadujete ke studiu studijní vízum úrovně 4 nebo pokud není vaším prvním jazykem angličtina, budete muset poskytnout přijatelný důkaz o vaší jazykové způsobilosti v angličtině.

Tento kurz vyžaduje akademické IELTS 6.0 celkově, s ne méně než 5,5 v každé dovednosti.

Pokud vaše angličtina v současné době nedosahuje univerzity požadované pro tento program, možná vás bude zajímat některý z našich kurzů anglického jazyka.

Pokud byste chtěli získat více informací o tomto programu z University of Hull , vyplňte formulář a přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Čtěte více

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Méně