BSc (Hons) Zdraví a sociální péče s rokem založení

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Vaše kariéra v naší péči

Zdravotní a sociální péče se týká služeb, které jsou k dispozici odborníky ve zdravotnictví a sociální péči a které poskytují podporu zdravotní péče řadě osob s problémy, kterým čelí zranitelné osoby a skupiny, jako jsou děti, starší lidé, osoby s duševním onemocněním a zdravotním postižením.

Proč titul Zdravotnictví a sociální péče?

BSc (Hons) ve zdravotnictví a sociální péči, dodávaný ve spolupráci s University of Bolton, je dodáván ve vynikajících učebních zařízeních, která poskytují stimulující učební prostředí, které bude poutavé a nezapomenutelné.

Tento kurz vám nabízí příležitost rozvinout hodnoty, procvičit dovednosti a znalosti nezbytné pro úspěšnou kariéru v globálním zdravotnickém a sociálním prostředí.

Náš vysoce zkušený a oddaný tým vás povede ve zkoumání principů péče, profesionálních hodnot, postojů a chování, etických praktik péče, podpory fyzického a duševního zdraví a emočního zdraví a ochrany a podpory rozmanitosti a začlenění.

Zaměřujeme se na to, abychom vám pomohli stát se informovaným, soucitným a osobně zaměřeným pečovatelským profesionálem.

Studiem BSc (Hons) ve zdravotnictví a sociální péči můžete změnit každodenní život ohrožených lidí.

Proč Regent College London ?

  • Vysoce informovaní lektoři nabízející skupinovou a individuální podporu, která vám zajistí přístup k pomoci a radám, které potřebujete, abyste uspěli, když ji potřebujete.
  • Hostující z průmyslu a podnikání, kteří vám umožní klást otázky, účastnit se debaty a těžit z jejich znalostí, poradenství a vedení.
  • Flexibilní možnosti studia, které zahrnují denní, večerní a víkendové jízdní řády, což vám umožní přizpůsobit své studium svým osobním nebo profesním závazkům.
  • Malé třídy, které zajišťují, že se můžete plně účastnit a těžit z plné pozornosti našeho výjimečného učitelského týmu.
  • Centrální poloha nabízející vynikající knihovnické a IT vybavení, Wi-Fi a dobře vybavené oblasti výuky, učení a studia v srdci pulzujícího západního konce Londýna.

Možnosti přírůstku

Stupeň zdravotní a sociální péče se zaměřuje na zdraví v jeho širokém kontextu a zkoumá současné zdravotní problémy. Roste poptávka po zdravotních a sociálních pracovnících, kteří nejsou omezeni hranicemi a mohou pružně pracovat, aby vyhověli stále komplexnějším zdravotním a sociálním potřebám jednotlivců, rodin a komunit.

Tento titul vám také umožní rozvinout řadu klíčových přenositelných dovedností v oblasti zaměstnatelnosti, včetně písemných a ústních komunikačních dovedností, dovedností v oblasti IT a schopnosti pracovat samostatně a v týmu, dovednosti v oblasti výzkumu a analýzy dat a schopnosti poskytovat podporu a vedení.

Co mohu dělat s touto kvalifikací?

Tento titul vám poskytne dobrý základ, který vám umožní pracovat v široké škále statutárních, dobrovolných a nezávislých prostředí, včetně týmů místních úřadů, projektů na podporu zdraví, nemocnic uprchlíků a azylových služeb, chráněných ubytování, hospic a denních center a rezidenčních pečovatelské jednotky.

Absolventi se zdravotním a sociálním zázemím jsou také v dobré pozici, aby byli zváni pro kariéru v oblasti zdravotního vzdělávání a podpory zdraví, péče o zdraví, výzkumu zdraví, komunitního duševního zdraví a uvádění do provozu a správy péče.

Absolventi mohou hledat role jako vedoucí služeb a koordinátoři, v advokacii, vzdělávání a školení, nebo jako technici a podpůrní pracovníci pomáhající dětem a rodinám, starším a zdravotně postiženým, zneužívání drog a alkoholu a lidé s duševními problémy.

Vstupní požadavky

  • Body UCAS: 48
  • Úroveň 3: Jakékoli předměty jsou přijatelné
  • GCSE: Pět ve třídě C nebo vyšší / ve stupních 4 až 9
  • IELTS: 5.0 s ne méně než 4,5 v libovolném pásmu (rodilí mluvčí)

Pokud jste nestudovali GCSE / A-úrovně a nemáte netradiční vstupní kvalifikace nebo relevantní pracovní zkušenosti, rádi vaši žádost zvážíme. V rámci přijímacího řízení budete muset absolvovat pohovor.

Jak bude kurz dodán?

Regent College London klade za cíl poskytovat aktuální informace pro náš prospekt a webové stránky za všech okolností, ale občas nemusí být schopen spustit inzerovaný kurz z důvodu provozní životaschopnosti a zkušeností studentů. V případě, že kurz není možné spustit, nebo je k dispozici pouze v jiném kampusu, upozorníme uchazeče a zapsané studenty při nejbližší možné příležitosti písemně. Uchazečům a studentům bude, kdekoli to bude možné, nabídnut alternativní kurz nebo studijní areál.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success ... Čtěte více

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success rates within UK Higher Education. You will experience an exciting time of study and interaction within an environment geared to draw the best from students, supported by a dedicated team of professionals at all levels who always put students first! Méně
Wembley , Londýn , Londýn , Brány , Londýn + 4 Více Méně