BSHS v biomedicínské informatice

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Online bakalář vědy ve zdravotnictví (BSHS) v programu Biomedicínská informatika vás připraví na usnadnění inovací v oblasti zdravotní péče. Tento program pro dokončení studia zkoumá nejnovější systémy informačních technologií a informatiky, takže můžete navrhovat řešení založená na důkazech pro komplexní klinické otázky a otázky veřejného zdraví.

Po dokončení budete připraveni aplikovat principy analýzy dat, které podpoří větší zapojení a výsledky pacientů v různých prostředích zdravotní péče.

Proč je GW online BSHS v biomedicínské informatiky?

  • Program prvního druhu: GW program biomedicínské informatiky je první v zemi, která připravuje vysokoškolské studenty v tomto rostoucím oboru.
  • Řešit problémy ve skutečném světě: Řešit skutečné problémy veřejného zdraví s interdisciplinárním týmem studentů a odborníků na zdravotnických zařízeních v oblasti DC.
  • Kurikulum pro řezání hran: Prozkoumejte inovativní metody a nástroje, které využijí sílu dat, a předvedete své nové dovednosti v praktickém stážovém projektu.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Čtěte více

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Méně