Read the Official Description

Cvičení a výživa jsou nedílnou součástí dobrého zdraví. Ve výživě a cvičení vědy programu se naučíte kombinovat celek-potravinářský výživu s odbornými znalostmi v oblasti sportovních věd a celostní zdraví. Budete budovat hluboké znalosti o fyziologii těla a mechaniky, stejně jako porozumění mysl-tělo wellness a role výživy ve zdraví.

Tím získává hluboké chápání dopadů správná výživa a fyzická aktivita mají na zdraví a wellness, absolventi tohoto programu jsou připraveny sloužit v několika rolích v čele nové zdravotní paradigmatu - ten, který klade důraz na prevenci a pohody.

Funkce programu

  • Moderní Výcviková zařízení - studenti rozvíjet své dovednosti ve cvičení testování a výzkumu v plně vybavené cvičení Science Laboratory. Naše moderní celého potravy výživě kuchyně nabízí studentům místo rozvíjet kulinářské dovednosti a znalosti o koncepci výživy.
  • Hands-on zkušeností - Bastyr vyvinula vztahy s oblastí lékařských středisek, sportovní lékařství kliniky a sportovní kluby, kde si studenti mohou získat praktické pracovní zkušenosti.
  • Vysoce kvalifikované fakulty spolu s malými žáků ve třídě a silný poradenského programu.
  • Dobře Zaoblené přístup - Učební plán zahrnuje kurzy cvičení fyziologie a biomechaniky, základní vědy, výživy a psychologie zdraví, z nichž všechny pěstovat robustní, nuanced chápání zdraví a wellness.
  • Úrodné Learning Environment - 51-akr kampus Baštýř a přilehlý 316 akrů Saint Edward State Park nabízejí sportoviště a míle pěší turistiku, běh a cyklistické stezky, stejně jako přístup k jezeru Washingtonu.
  • Aktivní Volitelné - paleta tříd a klubů umožnit zkoumání širokou škálou zdravotních a fitness aktivit, včetně jógy, tai chi, hapkido, břišní tance a aikido.
Program taught in:
Angličtina

See 7 more programs offered by Bastyr University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
26,523 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019