Cvičení a výživa jsou nedílnou součástí dobrého zdraví. Ve výživě a cvičení vědy programu se naučíte kombinovat celek-potravinářský výživu s odbornými znalostmi v oblasti sportovních věd a celostní zdraví. Budete budovat hluboké znalosti o fyziologii těla a mechaniky, stejně jako porozumění mysl-tělo wellness a role výživy ve zdraví.

Tím získává hluboké chápání dopadů správná výživa a fyzická aktivita mají na zdraví a wellness, absolventi tohoto programu jsou připraveny sloužit v několika rolích v čele nové zdravotní paradigmatu - ten, který klade důraz na prevenci a pohody.

Funkce programu

  • Moderní Výcviková zařízení - studenti rozvíjet své dovednosti ve cvičení testování a výzkumu v plně vybavené cvičení Science Laboratory. Naše moderní celého potravy výživě kuchyně nabízí studentům místo rozvíjet kulinářské dovednosti a znalosti o koncepci výživy.
  • Hands-on zkušeností - Bastyr vyvinula vztahy s oblastí lékařských středisek, sportovní lékařství kliniky a sportovní kluby, kde si studenti mohou získat praktické pracovní zkušenosti.
  • Vysoce kvalifikované fakulty spolu s malými žáků ve třídě a silný poradenského programu.
  • Dobře Zaoblené přístup - Učební plán zahrnuje kurzy cvičení fyziologie a biomechaniky, základní vědy, výživy a psychologie zdraví, z nichž všechny pěstovat robustní, nuanced chápání zdraví a wellness.
  • Úrodné Learning Environment - 51-akr kampus Baštýř a přilehlý 316 akrů Saint Edward State Park nabízejí sportoviště a míle pěší turistiku, běh a cyklistické stezky, stejně jako přístup k jezeru Washingtonu.
  • Aktivní Volitelné - paleta tříd a klubů umožnit zkoumání širokou škálou zdravotních a fitness aktivit, včetně jógy, tai chi, hapkido, břišní tance a aikido.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Bastyr University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
26,523 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date