BSC v rostlinných vědách

Bastyr University

Popis programu

Read the Official Description

BSC v rostlinných vědách

Bastyr University

bylinný vědy dokončení studijní program Baštýř univerzity trénuje profesionály, kteří mohou reagovat na rostoucí poptávku po bylinné medicíny odborníků. Tím, že studuje mistrovské bylinkáři, studenti provést důkladnou a vědecky přesné vzdělání. Absolventi dokončit program za dva roky a jsou připraveny vstoupit do oblasti bylinné produkty přímo, začne pracovat jako botanické odborníků medicíny nebo pokračovat ve vzdělávání v souvisejících oblastech.

Jsme víc než "bylinné škole," a to je víc než "bylinkovým programu." Tento bakalářský titul je první svého druhu, které mají být nabízeny na akreditované univerzitě ve Spojených státech. Program vybavuje studenty obou vědeckých poznatků a mnohostranného, ​​osobní porozumění rostlin, posílení jejich překlenout mezeru mezi tradičním bylinkářství a moderní vědy.

Studijní Byliny v akademickém prostředí

Program osnovy, usnadněno díky naší škole přírodně léčebný lékařství a Ústavu botanické medicíny, zahrnuje takové studijní oblasti, jako je:

 • Botanická identifikace léčivých bylin
 • prevence nemocí a udržování zdraví pomocí léčivých bylin
 • Naučit se pěstovat bylinky
 • Kulturní, historické, společensko-politické a ekonomické pohledy na botanické medicíně
 • Bylinné výrobu a zajištění kvality

V minulosti bylinkáři byli buď samouk, nebo školeni prostřednictvím certifikačních programů nebo učňovského školství. Tento program přináší tolik potřebné akademické pověření k poli a zároveň nabízí tradiční, komplexní studium bylin. Učební plán poskytuje studentům s hlubokým založení v současných metodách výzkumu, který je připravuje na přímé zaměstnanosti jako bylinkář v oblasti rostlinných produktů.

Bylinné Funkce programu

 • Baštýř univerzity 51-akr kampus - stojí u 316 akrů Saint Edward národní park - je ideální venkovní učebna pro studium rostlin v průběhu ročních období. V parku je k dispozici mil zalesněné pěší turistiku, běh a cyklistické stezky a nabízí mnoho příležitostí k přírodě studii.
 • Expert fakulty spojený se silnou akademickou poradenského programu.
 • Praktické výuky vybavuje studenty s reálnými dovednosti při hodnocení a udržování kontroly kvality bylin, a tak připravuje absolventy pro přímé zaměstnanosti v oblasti rostlinných produktů.
 • A 44 hodin Cvičení pomáhá studentům přechod s jistotou do pracovního procesu a poskytuje cenný rozhraní s bylinnými výrobců, pěstitelů, wildcrafting odborníků, lékařů a výzkumníků.
 • Bastyr léčivá bylina Garden je k dispozici více než 350 druhů západní a čínských bylin. Na zahradě umožňuje studentům učit se pěstovat byliny po celý rok, sklizeň byliny pro učebně studiu nebo na výrobu rostlinných produktů, a splnit příslušné pracovně-studijních hodin.
 • On-školní areál bylina laboratoř umožňuje studentům zdokonalit své dovednosti v herbální medicíně procesu.
 • Inovativní třídy, jako jsou Northwest bylin a bylin a potravin.
 • Letní venkovní volitelných a studovat v zahraničí možnosti patří: Cascade Herb Experience Island Herb Experience dvoutýdenní bylinné medicíny v Itálii ponoření zkušenosti, a bylinné medicíny cestu skrz Oregon, mezi ostatními.
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Price
Cena
26,523 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - San Diego, California
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - Kenmore, Washington
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Kenmore, Washington
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - San Diego, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu