$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Pokud máte vysokoškolský diplom a přejeme více vzdělávání a odborné přípravy ve vědeckém, matematickém nebo technickém oboru, můžete získat spolupracovníka vědy. Tento program vám umožní soustředit studium na konkrétní oblast a získat pokročilé pracovní dovednosti. Může to být také startovací vozík na bakalářský titul. Co je vědeckým pracovníkem v nalé… Čtěte více

Pokud máte vysokoškolský diplom a přejeme více vzdělávání a odborné přípravy ve vědeckém, matematickém nebo technickém oboru, můžete získat spolupracovníka vědy. Tento program vám umožní soustředit studium na konkrétní oblast a získat pokročilé pracovní dovednosti. Může to být také startovací vozík na bakalářský titul.

Co je vědeckým pracovníkem v naléhavé medicíně? V tomto studijním programu se můžete seznámit s dovednostmi, které vám pomohou spravovat pre-nemocniční zdravotní péči. Kurzy mohou zahrnovat posouzení pacienta, pokročilou podporu života, bandáže a dlahy, intubaci a intravenózní léčbu. Mohli byste se také naučit odpověď na nehodu a těžbu vozidel. Některé školy nabízejí příležitost pracovat s místními odděleními sanitky.

Zatímco získáte spolupracovníky věd v mimořádné medicíně, můžete se naučit velmi užitečné život zachraňující dovednosti, jako je CPR. Můžete se také naučit dobře pracovat v extrémním stresu a rychle najít efektivní řešení problémů. Tyto dovednosti vám mohou pomoci v mnoha různých profesích.

Existuje mnoho faktorů, které ovlivní náklady na získání spolupracovníka vědy. Počet požadovaných kreditních hodin, umístění školy a výuka a poplatky hrají roli. Všechny instituce byste měli pečlivě vyhledávat, abyste našli ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Pokud jste spolupracovníkem vědy v oblasti mimořádné medicíny, můžete být připraveni pracovat ve zdravotnickém oboru jako záchranář, záchranář lékař nebo záchranář. Můžete také vykonávat práci jako policista, hasič nebo řidič sanitky. Obec vás může najmout jako správce veřejné bezpečnosti. Můžete také pokračovat ve studiu v bakalářském studijním programu.

Přidružený vědecký pracovník v oblasti mimořádné medicíny je nabízen ve školách doma i v zahraničí. Pokud potřebujete flexibilnější plán, mohou některé instituce nabízet kurzy online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Carrington College
Sacramento, Spojené státy americké +4 Více

Cílem programu Respirační péče Carrington College je připravit absolventy s prokázanou kompetencí v kognitivních (znalostních), psychomotorických (dovednostech) a afektivních ... +

Cílem programu Respirační péče Carrington College je připravit absolventy s prokázanou kompetencí v kognitivních (znalostních), psychomotorických (dovednostech) a afektivních (behaviorálních) učebních doménách praxe respirační péče prováděných registrovanými respiračními terapeuty (RRT). -
Diplomovaný specialista přírodních věd
Denní studium
Angličtina
Kampus