HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Los Angeles

Spolupracovník vědy je určitý stupeň, který lze získat asi za dva roky denního studia. AS stupňů soustředit na poskytování studentům prazákladní znalosti, které potřebují pro vstup do pracovního procesu po ukončení studia nebo převést na čtyřleté vysoké školy nebo univerzity.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kromě toho, že domov pro legendární Hollywood, Los Angeles je druhé největší město ve Spojených státech a největší v Kalifornii. To hostilo olympijské hry dvakrát a je rozdělen do 80 okresů a čtvrtích. Město je domovem tří veřejné vysoké školy a řada dalších institucí.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Los Angeles. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Los Angeles. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Los Angeles a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Los Angeles a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Los Angeles přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Spolupracovník ve vědách: registrovaný ošetřovatelství

Citrus College
Diplomovaný specialista přírodních věd
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Cílem ošetřovatelské programu je naučit studenty základní úrovně registrovaných pečovatelských pozicích v různých multikulturních prostředích zdravotní péče v rámci komunity. ...

Čtěte více