$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Vědecký pracovník obvykle vyžaduje dokončení střední školy. V průměru trvá dokončení dvou let a může buď připravit absolventa, aby vstoupil na pracovní sílu nebo vedl k bakalářskému titulu. Studenti si mohou vybrat hlavní oblast studia, na kterou se zaměří. Tyto studie jsou obvykle v oblasti vědy a techniky. Co je vědeckým kolegou v pulmonologii? V tomto studijním… Čtěte více

Vědecký pracovník obvykle vyžaduje dokončení střední školy. V průměru trvá dokončení dvou let a může buď připravit absolventa, aby vstoupil na pracovní sílu nebo vedl k bakalářskému titulu. Studenti si mohou vybrat hlavní oblast studia, na kterou se zaměří. Tyto studie jsou obvykle v oblasti vědy a techniky.

Co je vědeckým kolegou v pulmonologii? V tomto studijním programu se jednotlivci mohou seznámit s respirační péčí, včetně hodnocení a léčby respiračních pacientů. Tam mohou být třídy v chronické nemoci, akutní nemoci, plicní rehabilitace a plicní poruchy. Na některých školách může být studentům umožněno specializovat se v populaci pacientů, jako je pediatrie nebo geriatrie.

Studenti v přidružených studijních programech mohou získat dovednosti v efektivním hodnocení pacienta. Mohou se také naučit kritické myšlení a krizové řízení pro efektivní řešení problémů. Tyto dovednosti jsou užitečné při řešení stresových situací v každodenním životě.

Náklady na výdělek vědce v oblasti pulmonologie se budou lišit od školy až po školu. Umístění školy, školné a poplatky a cena pokoje a stravy ovlivňují náklady. Školy mohou na vyžádání poskytnout odhad výdajů zainteresovaným studentům.

S kolegou věd v oblasti pulmonologie je většina absolventů připravena vstoupit do zdravotnického oboru jako terapeuti s možností léčby se staršími nebo malými dětmi. Studenti mohou také využít tento titul k práci jako zdravotničtí pracovníci, zdravotní sestry, lékaři v nouzi a poskytovatelé dlouhodobé péče. S dalším vzděláním by se mohli stát pulmonology pracujícími s pacienty s kritickou péčí nebo se specializují na onemocnění, jako je například cystická fibróza.

Tam jsou četné instituce po celém světě, které nabízejí Associate of Science v pulmonologii. Studenti mohou uvažovat o studiu doma, v zahraničí a dokonce i on-line kurzy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Carrington College
Sacramento, Spojené státy americké +4 Více

Cílem programu Respirační péče Carrington College je připravit absolventy s prokázanou kompetencí v kognitivních (znalostních), psychomotorických (dovednostech) a afektivních ... +

Cílem programu Respirační péče Carrington College je připravit absolventy s prokázanou kompetencí v kognitivních (znalostních), psychomotorických (dovednostech) a afektivních (behaviorálních) učebních doménách praxe respirační péče prováděných registrovanými respiračními terapeuty (RRT). -
Diplomovaný specialista přírodních věd
Denní studium
Angličtina
Kampus