$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Spolupracovník vědy je dvouletý program, který poskytuje úvodní kurzy v tématech souvisejících s vědou. Mnoho studentů používat tento stupeň prohloubit své vzdělání, zatímco jiní mohou najít entry-level pozice v oblasti jejich studia. Studenti mohou se ptát, co je Associate vědy v oblasti veřejného zdraví? Tento program je určen pro studenty, kteří chtějí zlepšit… Čtěte více

Spolupracovník vědy je dvouletý program, který poskytuje úvodní kurzy v tématech souvisejících s vědou. Mnoho studentů používat tento stupeň prohloubit své vzdělání, zatímco jiní mohou najít entry-level pozice v oblasti jejich studia.

Studenti mohou se ptát, co je Associate vědy v oblasti veřejného zdraví? Tento program je určen pro studenty, kteří chtějí zlepšit kvalitu života a zdraví za celých komunit. Spolu s obecnými třídami vzdělání, většina programy nabízejí kurzy jako je globální zdraví, lidské nemoci, zdravotní politiky, epidemiologie a principy statistik. Některé učební plány se rovněž zaměří na prevenci chorob a studenti budou mít možnost prozkoumat komunitní vzdělávací programy a posoudit potřeby rozvojových zemí.

Sleduje v oblasti veřejného zdraví stupeň je prospěšný v tom, že připravuje studenty pomáhat ostatním na globální úrovni.Studenti, kteří mají své přidruženého míru jsou obvykle schopni aplikovat tyto úvěry k bakalářským titulem, což zvyšuje jejich kariérní možnosti ohromně.

Školné je velký rozhodujícím faktorem, když se snaží rozhodnout, kterou školu navštěvovat. Studenti by měli porovnat různé školy a pak požádat přímo o finančních požadavcích, protože mohou výrazně lišit. Některé školy mohou také nabídnout balíčky finanční pomoci pomoci studentům, kteří jsou na rozpočet.

I když existuje příliš mnoho profesních příležitostí pro absolventy s mírou přidruženém podniku, existuje celá řada pozic k dispozici pro ty s více pokročilými stupňů. To jsou jen některé z názvů pracovních patří hygienik, kvalita vody vyšetřovatel, genetika datový analytik, infekční onemocnění, epidemiolog biomedicíny statistik, ředitel průmyslového odpadu a ředitel environmentálního zdraví.Zaměstnavatelé mohou zahrnovat komunitní organizace, zdravotnická zařízení, ministerstev a neziskových organizací. Některá pracovní místa budou zahrnovat mezinárodní dopravě.

Začněte zkoumá programy v oblasti veřejného zdraví právě teď. Pomocí našeho katalogu, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Queensborough Community College
Královny, Spojené státy americké

Veřejné zdraví a související oblasti patří mezi nejrychleji rostoucí odvětví zaměstnanosti v regionu New York i na národní úrovni. Očekává se, že v budoucnu bude poptávka po o ... +

Veřejné zdraví a související oblasti patří mezi nejrychleji rostoucí odvětví zaměstnanosti v regionu New York i na národní úrovni. Očekává se, že v budoucnu bude poptávka po odbornících v oblasti veřejného zdraví s formálním vzděláním vedena snahou o zlepšení zdraví veřejnosti. Odborníci na veřejné zdraví jsou definováni jako všichni, kdo jsou odpovědní za poskytování základních služeb veřejného zdraví bez ohledu na organizaci, ve které pracují. Jsou zaměstnáni na tak odlišných pozicích, jako jsou pedagogové ve zdravotnictví, zdravotničtí pracovníci, epidemiologové, specialisté na zdraví v životním prostředí a správci veřejného zdraví. Program veřejného zdraví na Queensborough Community College je studijní program Associate of Science, který studentům nabízí náročné vzdělávací zkušenosti s kurzy v oborech biologie, statistiky, epidemiologie, výživy, všeobecného vzdělávání a vzdělávání v oblasti veřejného zdraví. Učební plán poskytuje pevný základ v oblasti veřejného zdraví, který připraví studenty na další vzdělávání v bakalářských programech v oborech souvisejících s veřejným zdravím nebo jako odborníci na základní úrovni na různých pracovištích, včetně veřejných, soukromých a neziskových organizací. -
Diplomovaný specialista přírodních věd
Angličtina
Zář 2022
Kampus