$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Typicky dokončena za dva roky, spolupracovník míry vědy obsahuje mnohem víc než základních tříd. Ti, kteří chtějí získat tento stupeň často studují různých vědních oblastí na základě více do hloubky prokázat, že mají know-how, aby správně fungovaly v některých odvětvích. Co je to Associate of Science v oblasti zdravotnictví řízení? Je to studijní program,… Čtěte více

Typicky dokončena za dva roky, spolupracovník míry vědy obsahuje mnohem víc než základních tříd. Ti, kteří chtějí získat tento stupeň často studují různých vědních oblastí na základě více do hloubky prokázat, že mají know-how, aby správně fungovaly v některých odvětvích.

Co je to Associate of Science v oblasti zdravotnictví řízení? Je to studijní program, který si klade za cíl naučit studenty širokou škálu dovedností potřebných k výkonu odborně při správě jakýkoli aspekt oblasti zdravotní péče. Studenti se třídy, které jim pomáhají zdokonalovat a rozvíjet manažerské schopnosti, učí je více o zdravotních zákonů a etiky na pracovišti, elektronické manipulace s lékařský záznam, anatomii a fyziologii, a jak zacházet s operací ordinaci. To vše jsou klíčové součásti pracující v této kariéry, a studenti se očekává, že jejich zvládnutí před promovat s tímto titulem v ruce.

Zatímco dovednosti získané v průběhu tohoto programu se může zdát specializující se na první pohled, jsou ve skutečnosti velmi užitečné v osobním životě studentů stejně. Lékařské znalosti je vždy výborná v případě nouze, zatímco zlepšení manažerských dovedností dělá nikoho lepšího vůdce a vede k lepším komunikační dovednosti stejně.

Když přijde na cenu, je to obtížné určit společné náklady, které studenti mohou zakládat svá očekávání dále. Náklady se pohybují mezi institucemi a zeměmi, aby mezinárodní a místní studenti měli udělat hodně výzkumu s cílem najít nejlepší hodnotu.

Protože oblasti zdravotní péče je stále se rozšiřující v mnoha částech světa, ti, kteří získat jejich Associate of Science v této oblasti může velmi dobře najít obrovskou škálu profesí mají k dispozici při vstupu do pracovního procesu.Účastníci si mohou vybrat z několika entry-level pozice na klinikách, nemocnicích a dalších příslušných místech, pracovat na vytváření informačních systémů, vývoj zdravotních politik, a vypořádat se s skladování, využívání a předávání nejrůznějších informací pomáhat pacientům.

Ačkoli in-osoba třídách již dlouho normou, mnoho univerzit nyní nabízí on-line moduly pro ty, kteří chtějí zapojit do oblasti zdravotní péče. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
The Christ College Of Nursing & Health Sciences
Cincinnati, Spojené státy americké

Online bakalářský titul v oboru správy zdravotnictví si klade za cíl připravit studenty na různé role v prostředí zdravotní péče. S využitím jedinečného partnerství s The Chri ... +

Online bakalářský titul v oboru správy zdravotnictví si klade za cíl připravit studenty na různé role v prostředí zdravotní péče. S využitím jedinečného partnerství s The Christ Hospital vzdělává akademie studenty jak v prostředí online učeben, tak v praxi. -
Diplomovaný specialista přírodních věd
Denní studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma