$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Associate of Science je postsekundární studium, které trvá asi dva roky studia. Některé programy vědců jsou určeny pro studenty, kteří nakonec absolvují bakalářský titul. Namísto specifického profesního výcviku poskytují programy transferu akademický základ. Co je spolupracovníkem vědy v laboratorní vědě? Jedná se o program, který typicky kombinuje laboratorní prác… Čtěte více

Associate of Science je postsekundární studium, které trvá asi dva roky studia. Některé programy vědců jsou určeny pro studenty, kteří nakonec absolvují bakalářský titul. Namísto specifického profesního výcviku poskytují programy transferu akademický základ.

Co je spolupracovníkem vědy v laboratorní vědě? Jedná se o program, který typicky kombinuje laboratorní práci a akademické třídy. Studie často zahrnují hematologii a mikrobiologii. Studenti se mohou také setkat s kurzy v bioetice, chemii, imunologii, analýze moči, virologii a biologii. Závěrečné vyšetření, které se nazývá vyšetření lékařského laboratoře, může být požadováno po ukončení studia. Jednotlivci se mohou také naučit etické a odborné postupy pro práci se zdravotními sestrami a lékaři.

Mnoho absolventů zjistí, že jsou adept na výzkum, řízení času a organizace. Jedná se o dovednosti, které se mohou dobře přenášet do různých kariér. Studenti mohou dokonce využít tyto dovednosti v jejich osobních záležitostech.

Často přidružené tituly jsou cenově dostupné než bakalářské, ale skutečné náklady na vysokoškolské vzdělání se mohou značně lišit v závislosti na škole a programu. Je moudré, aby se věnovali různým vědcům přírodovědných věd v programech laboratorních věd před tím, než se k němu zavázali. Úřad přijímání by měl být schopen poskytnout podrobné informace o nákladech.

Laboratorní vědci mohou testovat vzorky tkáně, buňky a tělesné tekutiny. Jejich nálezy jsou hlášeny lékařům a informace slouží k diagnostice a léčbě onemocnění a nemocí u pacientů. Přidružený titul je často minimálním stupněm potřebným pro kariéru v této oblasti. Absolventi mohou pokračovat v práci v laboratořích, organizacích veřejného zdraví nebo farmaceutických společnostech. Mohou být kvalifikováni pro pozice, jako je technik lékařského výzkumu, odborník na zajištění kvality nebo pomocný forenzní examinátor.

Vzhledem k tomu, že spolupracovník vědy v laboratorní vědě může vyžadovat spravedlivé množství laboratorních prací, mohou mít studenti možnost absolvovat pouze některé kurzy online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Union County College
Cranford, Spojené státy americké

Program spolupráce v oblasti radiografie mezi Radiografickou školou JFK Muhlenberga Snydera a Union County College nabízí výhodu nemocničního radiografického programu spojenéh ... +

Program spolupráce v oblasti radiografie mezi Radiografickou školou JFK Muhlenberga Snydera a Union County College nabízí výhodu nemocničního radiografického programu spojeného s vysokoškolskými akademickými kurzy. -
Diplomovaný specialista přírodních věd
Denní studium
Angličtina
Kampus