Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Který sleduje spolupracovník míry umění je důležitým cílem, že mnoho studentů usilovat v rámci své akademické kariéry. Spolupracovník umění programy obvykle trvají dva roky, jako alternativa k bakalářského programu čtyři roky. Tyto tituly nabízejí cenný úvod do zvoleného oboru.

Ty by mohly být zvědaví, co je Associate of Arts v umění? Tento program nabízí studentům ponoření do oblasti umění, což obvykle znamená, že životní prostředí bude studio na bázi. Hlavními aspekty uměleckých studií patří obor malířství a grafika, sochařství, kreslení a médií. Studenti se také naučí podnikání bytí umělce a co to znamená v současném světě. Třídy a instrukce budou obvykle pod vedením zkušených výtvarníků.

Tam jsou četné výhody zapsat do přidruženého míry umění v umění.Tento program umožňuje studentům rozvíjet umělecké schopnosti, stejně jako se zapojily do technik, které budou podporovat další rozvoj. Studenti budou mít také možnost komunikovat s vrstevníky.

Doba trvání spolupracovníka programu Arts obvykle pouze dva roky, ačkoli toto může měnit v závislosti na instituci, kde je nabízena. Stejný princip platí i pro stát. To je důležité pro jednotlivce, kteří mají zájem dostat se do kanceláře přijetí.

Dokončení Associate of Arts v programu fakulta otevírá dveře k široké škále možností kariéru v kreativních oborech. Studenti budou rozumět tomu, co život může být jako na volné noze jako umělec, a jaké výzvy a odměny přicházejí s těmito touto cestou zaměstnanosti. Studio umělci mohou být také najal k práci pro různé firmy, zejména ty, které obstarávat grafického designu.

Mnoho univerzit nabízí Associate of Arts programů po celém světě.Pro ty, kteří s pevnými plány, tam jsou on-line třídy, které lze přijmout na své tempo a dostupnosti. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

 

Čtěte více

Spolupracovník Umění V Oblasti Zdravotnictví A Lékařských Profesí

Hesston College
Campus forma Denní studium 4 let August 2017 Spojené státy americké Kansas City

Uvažujete o kariéru ve zdravotnictví nebo lékařské profese? Na Hesstonu College, obdržíte osobní [+]

. Uvažujete o kariéru ve zdravotnictví nebo lékařské profese? Na Hesstonu College, obdržíte osobní pozornost a solidní akademickou přípravu, která vás vezme, kam chcete jít. Jak se Hesston připraví kolegium mě na budoucí studium? Hesston škola nabízí Associate of Science v oboru, studijní program, který zajišťuje snadný přenos do programu týkající se zdraví čtyřleté vysoké školy nebo univerzity dle vašeho výběru. Associate of Science v oboru je speciálně navržen tak, aby splnění primární sekvenci kurzů potřebných pro následné kurzy související se zdravím horní úrovně. Kromě toho budete absolvovat řadu svobodných umění kurzů, práce v kurzu, který poskytuje široce založenou vzdělávací nadace. Svobodných umění kurzy jsou podobné a splňují většinu úvodní obecné vzdělávací kurzy na čtyřletých institucí. Po dvou letech, budete mít nalétáno alespoň 60 vysokoškolské hodin úvěru vydělat Associate of Science v oboru. Studijní programy jsou navrženy tak, aby vás připraví na řadu kariérních-cest ve zdravotnictví a zdravotnické povolání, jako jsou: Fyzická terapie Asistent lékaře Medical Technician Dentální hygiena Veterinární technik Lékařská technika Jaké kurzy budu mít? Se zaměřením na zdravotnictví a lékařské povolání, můžete si vybrat předměty z následujících nabídek: buněčná biologie, biologie životního prostředí, botanika, zoologie, anatomie a fyziologie, a mikrobiologie. Typické studijní programy pro Associate of Science v Hesstonu College jsou uvedeny. Ale to není všechno. Jako Hesston College zdraví a lékařské Povolání dur, budete mít možnost sloužit jako lektoři a oddělení asistentů, výsady normálně vyhrazena pro vyšších ročníků na většině škol. Proč bych si měl vybrat Hesston vysokou školu? Nachází se v jiho-centrální Kansas, 30 mil... [-]