Aplikovaný lék objev msc

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Postgraduální Masters v Science (MSc), program je vyučován buď jako klasické jeden rok program, nebo dodáno prostřednictvím blended learning na dva roky na částečný úvazek.

Stupeň MSc učí základní věda je aplikován na objevení a vývoj léků. Program byl navržen a koncipován odborníky v oboru v léků a budou dodány a posouzeny odborníky z průmyslu i univerzity. Tato pokročilá úroveň akademické kvalifikace bude poskytovat odbornou přípravu pro ty, kteří chtějí sledovat a / nebo další kariéru v objevování léků, nebo chcete-li pokračovat ve větší míře (PhD).

Dva faktory podpořen rozvoj tohoto programu: (1) absolventů v farmakologii a příbuzné biologie stupňů vyžadují pochopení toho, jak fundamentální věda se naučil na univerzitě je napojen na designu a vývoji moderních léků. (2) S rostoucí specializaci farmaceutického výzkumu do zón odbornosti, že je obtížné, aby noví absolventi získat úplné pochopení toho, jak jejich práce a dat zapadá do "procesu zjišťování drog".

Cíle programu jsou:

Produkovat absolventy, kteří získali vzdělání v procesech, kterými je základní věda v souvislosti s návrhem a vývojem moderních léků. Naučit studenty porozumět procesu hledání léků. Poskytnout studentům se zkušenostmi kritické hodnocení výzkumných otázek a techniky, které jsou běžné na pracovišti. Poskytovat odbornou přípravu pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v objevování léků, nebo chcete-li pokračovat ve větší míře (PhD).

Obsah kurzu.

Rok 1

Kurz se bude skládat z 180 úvěrů; střední výstupní ceny jsou k dispozici neměli byste dokončit celý kurz.

Aplikovaná farmakologie (30 kreditů, jádro) Translační biologie (30 kreditů, jádro) Kritické myšlení (15 kreditů, jádro) Experimentální protokol (15 kreditů, jádro) Pozadí projektu a design (15 kreditů, jádro) Rozšířená výzkumný projekt (60 kreditů)

Studenti jsou povinni vybrat 15 kreditů z tohoto seznamu možností.

2. ročník Neuroscience and Drug Discovery (15 kreditů, volba 1 z 3) Poruchy ledvin a kardiovaskulární lék Discovery (15 kreditů, volba 1 z 3) Infekční choroby a alergie Drug Discovery (15 kreditů, volba 1 z 3)

Vstupní požadavky.

Žadatelé by měli mít: dobrou míru od širokého spektra biologických přírodovědných předmětů (např farmakologie, fyziologie, biochemie, aplikovaná biologie, molekulární biologie, biomedicínské vědy a podobně).

Poslední aktualizace Dub 2016

Informace o škole

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Čtěte více

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Méně
Londýn , Rochester + 1 Více Méně