Absolvent certifikátu v prostorové analýze pro veřejné zdraví

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Osvědčení o prostorové analýze pro veřejné zdraví je plně online, částečný studijní program, který nabízí Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

Prostorová analýza je vznikající oblastí s vyvíjejícími se aplikacemi, které jsou obrovské a nejdůležitější a mají vliv na veřejné zdraví na místní a globální úrovni.

Pečlivě seřazené kurzy certifikačního programu v prostorové analýze pro veřejné zdraví zavádějí a posilují sjednocující komplexní prostorovou vědeckou paradigma a zahrnují složky prostorových dat, GIS a prostorové statistiky.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health offers fully online, part-time master’s degree and certificate programs, designed for working professionals. The Online Programs for Applied Learnin ... Čtěte více

The Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health offers fully online, part-time master’s degree and certificate programs, designed for working professionals. The Online Programs for Applied Learning (OPAL) focus on emergent industry sectors that have a resounding need for highly skilled professionals. Méně