Absolvent certifikátu v globální zdravotní praxi

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Osvědčení o globální zdravotní praxi je plně online, částečný studijní program, který nabízí Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

Program je zaměřen na profesionály ve zdravotnictví v rané a střední kariéře ve veřejném, soukromém a nevládním sektoru.

Program certifikátů poskytne studentům přehled o základních složkách globálního nebo mezinárodního zdraví, včetně zdravotních systémů, zdravotních informací, epidemiologie / kontroly nemocí, zdraví matek a dětí a sociálních, kulturních a behaviorálních faktorů ve zdraví a nemocech.

Tento inovativní program připravuje studenty z různorodého osobního i profesního zázemí, aby organizovali, vedli a podporovali účinné globální iniciativy v oblasti zdravotnických postupů po celém světě.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health offers fully online, part-time master’s degree and certificate programs, designed for working professionals. The Online Programs for Applied Learnin ... Čtěte více

The Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health offers fully online, part-time master’s degree and certificate programs, designed for working professionals. The Online Programs for Applied Learning (OPAL) focus on emergent industry sectors that have a resounding need for highly skilled professionals. Méně