5 let DMD (stomatologie)

Všeobecné informace

Popis programu

Program stomatologie je určen pro absolventy středních a středních škol. Program je založen na požadavcích, které jsou pro polské lékařské vysoké školy povinné a odpovídá normám EU.

Centrum pro stomatologii je vybaveno stomatologickými a fantomovými jednotkami nové generace, které řadí centrum MUL mezi špičková střediska lékařské výchovy v Evropě .

Předklinické kurzy, jako je anatomie, lékařská chemie, biologie, biofyzika, fyziologie, histologie a buněčná biologie a další, se uskutečňují většinou během prvních dvou let studia.

Paraklinické kurzy, jako je patomorfologie, farmakologie, patofyziologie, mikrobiologie, lékařská psychologie, jsou realizovány od druhého roku studia.

Klinické kurzy (konzervativní stomatologie, dětská stomatologie, endodoncie, ortodoncie, protetika, parodontologie, orální a maxilofaciální chirurgie, implantologie) jsou realizovány během čtyřletého seniorského stomatologického programu.

  • Příjem: jednou za rok na podzim
  • Délka akademického roku: říjen - červen
  • Získaný titul: Lekarz-Dentysta (doktor zubního lékařství)
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Medical University of Lodz is the largest public medical university in Poland. Its mission is focused on educating students in medicine, dentistry, pharmacy, nursing as well as in other medicine-r ... Čtěte více

The Medical University of Lodz is the largest public medical university in Poland. Its mission is focused on educating students in medicine, dentistry, pharmacy, nursing as well as in other medicine-related disciplines; educating research staff (Ph.D. programs); conducting research and scientific activity; developing postgraduate programs offer. Méně