5 let DMD (stomatologie)

Všeobecné informace

Popis programu

Program stomatologie je určen pro absolventy středních a středních škol. Program je založen na požadavcích, které jsou pro polské lékařské vysoké školy povinné a odpovídá normám EU.

Centrum pro stomatologii je vybaveno stomatologickými a fantomovými jednotkami nové generace, které řadí centrum MUL mezi špičková střediska lékařské výchovy v Evropě .

Předklinické kurzy, jako je anatomie, lékařská chemie, biologie, biofyzika, fyziologie, histologie a buněčná biologie a další, se uskutečňují většinou během prvních dvou let studia.

Paraklinické kurzy, jako je patomorfologie, farmakologie, patofyziologie, mikrobiologie, lékařská psychologie, jsou realizovány od druhého roku studia.

Klinické kurzy (konzervativní stomatologie, dětská stomatologie, endodoncie, ortodoncie, protetika, parodontologie, orální a maxilofaciální chirurgie, implantologie) jsou realizovány během čtyřletého seniorského stomatologického programu.

  • Příjem: jednou za rok na podzim
  • Délka akademického roku: říjen - červen
  • Získaný titul: Lekarz-Dentysta (doktor zubního lékařství)
Poslední aktualizace Listopad 2019

Informace o škole

O MULMedical University of Lodz je největší veřejnou zdravotnickou univerzitou v Polsku. Jeho poslání je zaměřeno na:Vzdělávání studentů medicíny, stomatologie, farmacie, ošetřovatelství a dalších obo... Čtěte více