5 0 RCSI Medical Degree

Perdana University

Popis programu

Read the Official Description

5 0 RCSI Medical Degree

Perdana University

Přehled

Perdana University PU-RCSI Lékařská škola vede pětiletý vysokoškolský zdravotnický program. Struktura kurzu je vidět v tomto diagramu.

Struktura kurikula

Učební plán je rozdělen do tří cyklů: juniorský cyklus (JC), střední cyklus (IC) a seniorský cyklus (SC). Každý cyklus se vyučuje v jednom, dvou nebo třech semestrech se starším cyklem dodávaným v průběhu dvou let, seniorským cyklem 1 (SC1) a seniorským cyklem 2 (SC2).
V rámci každého cyklu je obsah dodáván jako moduly, které jsou z velké části založeny na systémech lidského těla (systémy založené na systému). Každý modul integruje biomedicínské a klinické vědy (integrované) a je definován řadou výsledků učení (zaměřených na výsledky).

Výuka, učení

PU-RCSI zaměstnává hybridní přístup k výuce a učení, míchá tradiční didaktické výuku (přednášky, cvičení atd.) S vyučováním založeným na problémech, kde je to vhodné.
Poskytování cílů kurzu využívá celou řadu výukových metod v rámci programů, včetně tradičních přednášek; případové učení (kde klinický případ slouží k ilustraci nebo kontextualizaci učení); malé skupinové výukové programy (jak zaměstnanci, tak studenti); cvičení (např. anatomická disekce); počítačové učení; lůžková klinická výuka; velké kola; stínování, pozorování; dovednosti; konzultace; divadelní docházky a návštěva oddělení.
Hodnocení probíhá v průběhu modulu (průběžně) nebo na konci modulu (souhrnný) a přijímá mnoho forem včetně dotazů s možností výběru (MCQ), krátkou odpovědí byly písemné dotazy, objektivní strukturované klinické zkoušky (OBSE), praktické zkoušky , ústní zkoušky, týmové / individuální projekty a on-line hodnocení. Režimy hodnocení jsou přizpůsobeny různým typům výsledků učení (znalosti, dovednosti a postoje) pro každý modul.

Hierarchie výsledků vzdělávání

RCSI profil zdravotnického absolventa (MGP) je seznam výstupů, které představují společné chápání znalostí, postojů a dovedností, které absolventi PU-RCSI absolvují při ukončení vysokoškolského lékařského programu (klikněte zde pro kopii z MGP). Tyto výsledky jsou seskupeny do pěti témat "úrovně 1", které jsou v průběhu kurzu "protkané". Tyto témata jsou:
Každá z těchto témat je rozdělena na řadu výstupů úrovně 2, které se dále rozdělují na řadu výsledků úrovně 3. Každý výsledek úrovně 3 odkazuje na jeden nebo více výstupů (úroveň 4) v učebních osnovách, které následně odkazují na více činností (úroveň 5).

Ocenění

Studenti, kteří absolvují PU-RCSI Lékařskou školu, jsou absolvováni s primárním lékařským stupněm národní irské univerzity, bakalářské medicíny, bakalářské chirurgie a bakalářského studia porodnictví (MB BCh BAO). Kromě toho jsou jim uděleny historické licence na Royal College of Irish Physicians a Royal College of Surgeons v Irsku (LRCP
Grafy MB BCh BAO jsou uznávány Irskou lékařskou radou (IMC), Malajskou lékařskou radou (MMC) a dalšími regulačními orgány na celém světě. Tituly umožňují držiteli absolvovat postgraduální školení po celém světě.
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace June 8, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
5 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Malajsie - Shah Alam, Selangor
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Malajsie - Shah Alam, Selangor
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu