Diploma in Recreation Therapy

Confederation College

Popis programu

Read the Official Description

Diploma in Recreation Therapy

Confederation College

Ale u některých s fyzickými, kognitivními, emocionálními a / nebo sociálními omezeními je rekreační terapie také způsob, jak se spojit a účastnit se s ostatními. Můžete se naučit pomoci!

Program rekreační terapie společnosti Confederation College vám poskytne dovednosti a znalosti, které budete potřebovat k plánování, realizaci a vyhodnocení široké škály služeb pro volný čas pro děti, dospívající a dospělé, kteří se setkávají s bariérami pro zdravý životní styl volného času. Naučíte se pracovat s jednotlivci a skupinami všech věkových kategorií, abyste mohli posoudit své potřeby a zájmy, abyste mohli podporovat nezávislý a osobně naplňující životní styl. Kurz zahrnuje terapeutické rekreace, vývojovou psychologii, plánování programů a událostí, komunikaci pro komunitní služby, marketing a vztahy s veřejností, léčbu a adaptivní technologii a rekreační zařízení.

  • Absolventi budou mít možnost se připojit k Therapeutic Recreation Ontario, profesionální organizaci určená k podpoře členů tohoto rostoucího oboru

Alternativní cesty

Pokud nesplníte tyto požadavky na přijetí, doporučujeme vám, abyste zvážili přístup k vysokoškolskému vzdělání nebo obecným uměleckým a vědeckým certifikátům nebo všeobecným programům pro umělecké a vědecké diplomy nebo akademickému a kariérnímu programu (ACE); pokud úspěšně dokončíte některý z těchto programů, budete oprávněni aplikovat na programy v oblasti komunitních služeb a ochranných služeb.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Price
Cena
16,419 CAD
Information
Deadline
Locations
Kanada - Thunder Bay, Ontario
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Thunder Bay, Ontario
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu