2. Ročníku Magisterského Studia "ze Zvířete Na člověka: Analýzy A řízení Zdravotních Rizik A Potravin

MAN-IMAL Programme

Popis programu

Read the Official Description

2. Ročníku Magisterského Studia "ze Zvířete Na člověka: Analýzy A řízení Zdravotních Rizik A Potravin

MAN-IMAL Programme

Představení

Stupeň člověkem IMAL magisterský názvem "ze zvířete na člověka: Analýza a řídícím zdraví a potravin rizika", je post-graduate studijní program. Přesněji řečeno, je to další a doplňkové stupeň, jehož cílem je vyškolit studenty a profesionální manažeři pracovat v mezinárodním prostředí a zároveň sdílet dovednosti související s jejich oborů, s cílem vypořádat se s problémy v oblasti veřejného zdraví.

Silné stránky

Program je navržen tak o pedagogický tým více než 80 odborníků a odborníků z různých oborů (agronomie, lékařství, veterinárního lékařství, biologie, farmacie, právo, ekonomie, management). Kurikulum klade velký důraz na pedagogické využití ICTE (informačních a komunikačních technologií pro vzdělávání), což umožňuje individuální postup v rámci programu a procesů učení. Vzhledem k mezinárodnímu zaměření programu, všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině a studenty, stejně jako profesoři z celého světa jsou vítány. Jako takový, program nabízí bohatou výměnu mezi různými kulturami a mezinárodní pohled na tématech veřejného zdraví.

Pedagogická organizace

Akademický rok je rozdělen na dva semestry:

  • 1. semestr: přednášky, cvičení, případové scénáře a školil projekt jsou založeny na pěti samostatných vyučovacích jednotek: epidemiologie, zdravotnické organizace a politik / řízení a komunikaci, výrobní řetězce, biologických a chemických rizik a nutriční Znečištění / transferů. Kromě toho budou studenti pracovat na projektech v tutorovanými mezioborový skupinách. Každá skupina bude v kontaktu s organizace / firmy pracovat na konkrétní témata týkající se tématu jedno zdraví.
  • 2. semestr: 5-to-6- měsíců stáž ve Francii nebo v zahraničí, v organizaci / firmě / laboratoře vztahující se k tématu MAN-IMAL. Student bude vykonávat práci s cílem vytvořit výzkumný materiál. Výsledky jeho práce budou vysvětleny a demonstrovány v obhajobě před stáže školitele a učitele doučování.

Vstupní požadavky

Za být objednávka způsobilé, musí všichni kandidáti:

  • Dokončili BSc v lékařské, biologické, farmaceutické nebo veterinární, zpracování potravin strojírenství nebo zemědělství,
  • Získat magisterský 1st-leté stupeň (odpovídá 60 ECTS kreditů postgraduálního studia), nebo mít významný pracovní zkušenosti (36 měsíců) ve stejných oblastech jako výše uvedené,
  • Mají dobrou úroveň angličtiny a minimální úroveň francouzštiny.

Vezměte prosím na vědomí, že všichni kandidáti s tímto profilem budou studovány na případ od případu. Výběr je podroben přísnému procesu prověřování.

Školné a finanční pomoc

MAN-IMAL 2-rok magisterský školné je 270 euro (mohou měnit podle ročního indexu). Finanční podpora může být poskytnuta v souladu s cíli motivaci studentů a kariéry.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
2 semestry
Denní studium
Price
Cena
270 EUR
(mohou měnit podle ročního indexu) - Finanční podpora může být poskytnuta
Information
Deadline
Locations
Francie - Nantes, Pays de la Loire
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Francie - Nantes, Pays de la Loire
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu