The University of Warwick, School of Life Sciences

Úvod

Read the Official Description

The University of Warwick, School of Life Sciences

Warwick Life Sciences je mezinárodním centrem excelence s více než 80% našeho výzkumu hodnocena jako "světový nebo mezinárodně vynikající" při posuzování REF 2014 a 90% celkové spokojenosti studentů v 2014-2015 National Student Survey (NSS).

Naším cílem je ve výborném výuky a výzkumu s dopadem.

V roce 2015 jsme byli BBSRC 5. ústav nejvyšší financován a máme 27 PhD studentships ročně od roku 2015-2019 prostřednictvím naší BBSRC doktorské studium partnerství ocenění.

Výzkum ocenění ve 2014/15 činily £ 23million. Tyto zahrnují:
  • EPSRC finanční prostředky na zřízení interdisciplinárních syntetické biologie středisko Warwick (WISB)
  • Finanční prostředky od nadace Billa a Melindy Gatesových a vyhledejte opomíjené tropické nemoci (vůbec největší ocenění pro modelování infekční choroby)
  • přes 5million £ za účelem podpory výzkumu antimikrobiální rezistence
  • přesahující 4million £ pro rostliny a rostlinné vědy
Náš výzkum spadá do pěti okruhů: biomedicína, biotechnologie, životního prostředí Bioscience, infekce, rostlin a Crop Science. Tento výzkum dopadů v širokém spektru oblastí, zejména ve šlechtění rostlin a ochrany, biosenzory a brzy lékařských diagnóz, stárnutí, zdraví zvířat, Biosystems zemin, znečištění a genomiky v oblasti životního prostředí.

Naše zařízení podporovat víceoborové výzkumné programy napříč Warwick a s jinými univerzitami, výzkumnými ústavy a průmyslem na národní i mezinárodní úrovni.

Výzkum

Škola Life Sciences je domovem pro širokou škálu vzrušující interdisciplinární Bioscience, který je podporován state-of-the-art výzkumných zařízení. Nedávné rozšíření našich akademických pracovníků vyústila v novou oblastí výzkumu definovaného šesti hlavních témat výzkumu. Náš oddíl výzkum poskytuje podrobnější informace o rozmanitosti našeho základního výzkumu a jeho aplikace. Členové SLS spolupracují s velkým počtem jiných Warwick škol a s mnoha institucí na celém světě. Podílíme se také na několika Warwick výzkumných středisek (včetně střediska pro integrační syntetické biologii, systémové biologie a průmyslové biotechnologie a Biorefining, stejně jako Crop středisko Warwick) a globálních výzkumných priorit (Food and Science & Technology pro zdraví).

učení

Warwick nabízí celou řadu populárních pregraduální a postgraduální stupňů odráží naše know-how napříč rozmanitosti života vědních oborů. Moderní výukové laboratoře a dobré vyučování a učení podporu poskytnout našim studentům flexibilní a příslušných programů a možnost studovat po boku špičkových výzkumných pracovníků a akademických pracovníků. Poskytujeme našim studentům širokou škálu dovedností, které je připraví pro širokou škálu kariéry.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BScs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

BSC Biomedicína

Campus forma Denní studium 3 let August 2017 Spojené království Warwick

Biomedicínské Věda zahrnuje studium životních procesů u člověka a poskytuje pochopení příčin a důsledků lidské nemoci, od infekce na rakovinu, k neurologickému úpadku. [+]

Biomedicínské Věda zahrnuje studium životních procesů u člověka a poskytuje pochopení příčin a důsledků lidské nemoci, od infekce na rakovinu, k neurologickému úpadku. Uplatňování nových biologických koncepcí v medicíně je stále rostoucí a vzrušující proces. Vývoj v oblasti molekulární, genetické a buněčné biologický výzkum i nadále hnací silou pokroku v oblastech od vývoje vakcíny se neurodegenerativních onemocnění a metabolických onemocnění, jako je cukrovka. Doba trvání: BSC 3 roky Typická nabídka pro BSC: PAS - ABB Začíná: září struktura kurzu Rok jedna základní moduly Laboratoře a konzultace Rok 1 (30 CATS) Fyziologie a metabolismu (18 CATS) Molekuly, buňky a organismy (24 CATS) Kvantitativní dovednosti pro biologie (12 CATS) Agenti infekční choroby (12 CATS) Volitelné moduly Zvířecí anatomie a histologie (12 CATS) Biology Environmental (12 CATS) Zdraví a Společenství (12 CATS) Rok dva základní moduly Návody (12 CATS) Imunologie a epidemiologie (18 CATS) Laboratories (24 CATS) Infekce (18 CATS) Člověk a fyziologie živočichů (18 CATS) Molecular Cell Biology (18 CATS) Volitelné moduly Bioscience a společnost (12 CATS) Evolution (12 CATS) Klinická mikrobiologie (12 CATS) Molecular Endocrinology (12 CATS) Viry a nemoc (12 CATS) Genetiky a genomiky (12 CATS) Pharmacology (12 CATS) Rok tři základní moduly Výzkumný projekt (24 CATS) Moderní přístupy k lidské nemoci (12 CATS) Laboratoře a výukové programy Rok 3 (24 CATS) Patogenita a Patogeneze infekční choroby (12 CATS) Volitelné moduly Onkologie (12 CATS) Extreme Environment Biology (12 CATS) Integrační Neuroscience (12 CATS) Zásady rozvoje (12 CATS) Dynamika biologických systémů (12 CATS) Medical Virology (12 CATS) Advanced Immunology (12 CATS) Business Studies 1 (15 CATS) Protein Targeting (12 CATS) Business Studies 2 (15 CATS) Science Communication (12 CATS) Studenti trvat minimálně 120 CATS ročně (CATS = úvěrů). Studenti, kteří nemají povolení v A2 chemie (nebo ekvivalent) budou muset převzít a předat přídavný modul chemie pro biology (vyhověl / nevyhověl). S dovolením, studenti mohou vzít další moduly, jako jazykové moduly; Ty vyžadují zvláštní povolení od School of Life Sciences. [-]