The University of Warwick, School of Engineering

Úvod

Read the Official Description

Warwickův School of Engineering je jedním z předních jednotné stavebních škol ve Velké Británii. Náš integrovaný přístup k inženýrské vzdělání sdružuje klíčové odvětví strojírenství a čerpá z výzkumu silné stránky v základních technických disciplínách.

STUDIE

Warwick nabízí řadu zajímavých technických předmětů, které se otevírají svět příležitostí pro vás. Naše mezinárodní pověst pro vynikající výsledky v oblasti výuky a výzkumu znamená, že míra Warwick budou známy a respektovány po celém světě. Naše kurzy jsou akreditovány podle klíčových technických institucí ve Velké Británii, včetně IET, InstMC, IMechE, IStructE a ICE.

Výzkum

Škola inženýrství těží z jeho multidisciplinárního přístupu, s výzkumem pokrývající širokou škálu témat. Hlavní témata energie, biomedicínské a měst poskytují rámec pro výzkumné úsilí, které se opírají o výzkum silných stránek v 9 základních technických oblastech. Škola zaměstnává některé z předních inženýrů ve svém oboru, kteří pravidelně publikují noviny v top žebříčku časopisech. V současné době existuje více než 150 studentů provádějící postgraduální tituly za výzkum a 25 výzkumu post-doktorandské zaměstnance.

Partnerství

School of Engineering má silnou pověst pro spolupráci s průmyslovými partnery prostřednictvím výzkumných i výukových aktivit, a mezinárodně uznávaných akademiků na vysokých školách a to jak ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni. Naše strategické partnerství s WMG na akademické půdě umožňuje naše kurzy, které mají být dodány v jednotným způsobem, vychází z odborných znalostí a zázemí dvou oddělení univerzity. Obě oddělení také spolupracuje na řadě mezinárodně významných společných výzkumných programů.

Stipendia

Vysokoškolák: Jsme schopni nabídnout mnoho různých stipendií na všech našich vysokoškolských kursů. Další podrobnosti o internetových stránkách School: www.warwick.ac.uk/fac/sci/eng/study/ug/scholarships~~number=plural.

Postgraduální: Jsme rádi, nabídnout nový £ 80.000 stipendijního fondu pro vyučovaných magisterských studentů. Musíme až 20 stipendií, každá v hodnotě £ 4000 obyvateli, která na všech absolventa. Více podrobností o internetových stránkách School: www.warwick.ac.uk/fac/sci/eng/study/pg/funding/pgt~~number=plural.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Biomedicínské Inženýrství

Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Spojené království Coventry

Programy Warwick inženýrství MSc je jeden rok, výzkum-vedl specializované kurzy vhodné jako příprava na technickou kariéru v průmyslu nebo progrese do výzkumu míry. [+]

MSc biomedicínského inženýrství

MSc biomedicínského inženýrství je akreditován Institution of Engineering and Technology (IET). Akreditace splňuje akademický požadavek na Chartered Engineer (CEng) stav, kdy v kombinaci s prvním akreditovaným stupně.

Programy Warwick inženýrství MSc je jeden rok, výzkum-vedl specializované kurzy vhodné jako příprava na technickou kariéru v průmyslu nebo progrese do výzkumu míry.

Cíle stupně biomedicínského inženýrství jsou: předat state-of-art poznání a pochopení biomedicínského inženýrství na postgraduální úrovni, poskytovat pokročilé moduly informovat o aktivní výzkumné odborných znalostí akademických pracovníků, k přípravě studentů na kariéru v oblasti moderních technologií , poskytovat studijní prostředí, které podněcuje stimulaci a umožňuje studentům rozšířit jejich vědomosti a dovednosti.... [-]


Contact
Adresa destinace
School of Engineering
University of Warwick

Coventry, Anglie, CV4 7AL GB