University of Greenwich

Úvod

Read the Official Description

Univerzita Greenwich

&nbsp

&nbsp

Přehled

&nbsp

Toto je váš začátek. Vaše prázdné plátno. Čeká na vás, aby vaše značka. To je tvůj čas. Začíná zde na Greenwich, domácí času sám. Dovolte, abychom vás tam. Jak měříme čas? Podle toho, jak moc jsme vyrostli, a to, co jsme dosáhli, nebo tím, kdo jsme se stali?

&nbsp

Investovali jsme miliony na třech kampusech, 1200 programů a prvotřídní výzkum, s jediným cílem - udělat si čas zde počítat. Takže, dejte nám otevřít oči, k jednomu z největších univerzitních nastavení na světě. Domovem mnoha nádherných budov, jako malované galerie Christophera Wrena, kde se tisíce našich studentů absolvent každý rok. Je to vidět na začátek mnoha úspěchů.

&nbsp

Naše Greenwich Campus, s jeho velkolepým barokní architektury je určen světového dědictví UNESCO - a zpět kapka pro mnoho významných filmech: The Queen, Wolfman, Zlatý kompas, Sherlock Holmes. Naše historické stavby jsou také domov pro moderní vybavení, state-of-the-art Cisco Systems, zbrusu nové televizní studio, knihovna a galerie moderního umění.

&nbsp

Z Královské observatoře, můžete vidět, že ikonický památky Londýna jsou v dosahu. A s Canary Wharf přímo naproti, není divu, že máme tak silné vazby s obchodním světě.

&nbsp

Zjistíte, Greenwich vzrušující a pulzující místo k životu taky.S rušného trhu, široká nabídka barů a restaurací, všechny nejnovější kapely hrají v O2 Areně a mnoha dalších místech po celé Londýně. Ale to není všechno.

&nbsp

Naše Avery Hill školní areál je zelená oáza se těší nejlepší z obou světů. Osmdesát šest akrů krásné park a jen kousek autobusem od všichni, že Londýn má nabídnout. Uvnitř elegantní viktoriánské panské sídlo objevíte naši knihovnu. Bývalý taneční sál, je nyní domovem pro tisíce knih.

&nbsp

90 nohou skleněná kopule zimní zahrady stojí dominantní postavení na panoramatu. V obou místech na Avery Hill kampusu jsme strávili miliony na nové stavby a všechny nejnovější zařízení. Nové sportovní centrum je dnes jedním z nejlépe vybaveným ve Velké Británii.Naše nové výukové centrum domy state-of-the-art laboratoře a interaktivní přednáška divadlo, dělat to první třídy učí zkušenost. Více než 50 procent našich studentů bytových žije na naší stránce Avery Hill, která vytváří skutečný rozruch. Takže, ať už chcete hrát tenis, rugby, nebo jen setkání s přáteli na jednu noc v Dome. Budete vždy najít něco vzrušujícího dělat.

&nbsp

Sledujeme řeku Medway k našemu Medway Campus. Past Rochester, domov Dickense, s jeho impozantní katedrálou a impozantní hrad. Na historické námořní loděnici v Chatham. Univerzita sídlí ve velkolepé bývalý námořní úřady. Jakmile jste uvnitř, že jste nikdy příliš daleko od jeho námořní minulost.

&nbsp

Neustálé investice do doplňkové, moderní architektuře a nových zařízení ukazuje, že univerzita je také myslí dopředu. Vezměte Pilkington Buildin g, což je 21. století studentka pedagogické centrum, které nabízí prostor a kavárna. A co bylo kdysi Drill Hall je nyní nejdelší knihovna v Evropě. Kompletní s 2,7 kilometrů regálů a více než 150.000 knih, všichni sedí vedle nejnovějších technologií.

&nbsp

Tyto investice přilákaly mezinárodní společnosti z celého světa a výzkumných projektů, pokud dosáhl v NASA. Mnohem blíže k domovu, jsou pláže Broadstairs a Ramsgate a zvlněné krajině Kentu. Pro Vás těšit ve vašem volném čase. Vaše budoucnost je před vámi. Jak se tam dostat a kde jste skončili se na vás.

&nbsp

&nbsp

Studenti

"Teď jsem absolvoval na University of Greenwich, já budu ředitel lidských zdrojů."

&nbsp

"Já budu právník."

&nbsp

"Já jsem o krok blíž, aby se stal lékárníkem."

&nbsp

"Moje rodina je tak na mě pyšný."

&nbsp

"Právě jsem obdržel titul Honours v psychologii."

&nbsp

"S mým míry budu moci cestovat celý svět."

&nbsp

Přidejte se k nám, že univerzity byl zvolen číslo jedna pro studenta spokojenosti v Londýně.

&nbsp

Univerzita Greenwich. Udělej si svůj čas počítat.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Contact
Adresa destinace
Old Royal Naval College, Park Row,
Medway, Anglie, SE10 9LS GB